dualarımızın kabulu için......

evet kızlar 3gün içinde okursak.
benim cuma günü tayin durumum olacak. onun için banada okusak keşke cuma gününe kadar hakkımda ne hayırlısı ise o olsun. sıkıntı stres baya var

KIZLAR BENİ ALINTILAYIN NE OLURR. BANA GELMİYO...

ben geldim, sayini bildirimisiniz?
lıste hep 1. sayfada olacak hep ordan bakıcaksın cnm alıntı yapmıyoruz bız ben duzenlıyorum 4 tane verdım sana arkadasımız ıcın okumaya başla lıstenın basında duası da yazıyor ayrıyetten gunluk 313 yazdım ama ıstedıgın okuyabıldıgın kadar fatıha oku bıldırımını yaparsan kadır gecesıne kadar toplayarak yazacagım

asmu 8 6 ya düştü gulucuk de geldı 6 tane okuyacaksın kendıne

tamam kendim için 6tane okuyacağım.

kızlar sizi zorlamıyorum ama cuma gününe kadar benim sıramada geçebilirsek çok sevinirim. cuma günü sınav sonucum açıklanacak. onun için dua bekliyorum.

aaa şimdi fark ettim. ALLAH razı olsun sağolun kızlar. kitapseverim için okuyanlar birdaha bana niyet edip okuyacaklar dımı.
sağolun kızlar. ben kendime 6tane okurum
okumaya başlamamıstık henuz cnm kitap için okurken sana 5 okundu yazacagım dogrudan

okumaya başlamamıstık henuz cnm kitap için okurken sana 5 okundu yazacagım dogrudan

yok ona demiyorum. onu anladım. kitapın sırası gelince asmunikal 5 okundu yazacaksın burada sıkıntı yok.
başka okuyacan arkadaş varmıydı kitaba benim dışımda diye söylemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…