dualarımızın kabulu için......

ne oldu senin bebiş göstermiyormu cinsiyetini bende yarın gideceğim kontrole bakalım ömercik büyümüş mü
Bir hafta once kendi calustigim hastanede ultrason oldum bu dr da erkege benziyor dedi kesin mi dedim degil dedi daha kucuk dedi biraz daha buyusun bakariz dedi.haftaya persembe cuma yine ultrason olayim diyorum o zaman 17 hafta olacam daha netlesir heralde.benim isim senin isine benzedi net konusmuyorlar.senin isten ayrilmana az kalmistir.30 haftalik oldunmu.

Bir hafta once kendi calustigim hastanede ultrason oldum bu dr da erkege benziyor dedi kesin mi dedim degil dedi daha kucuk dedi biraz daha buyusun bakariz dedi.haftaya persembe cuma yine ultrason olayim diyorum o zaman 17 hafta olacam daha netlesir heralde.benim isim senin isine benzedi net konusmuyorlar.senin isten ayrilmana az kalmistir.30 haftalik oldunmu.
hayırlısı canım ama erkege benziyorsa oyledir bence banada öyle demişti bende geç öğrendim4,5 aylık falandı.bu hafta sonu 30 haftaya gircem canım 3 haftam kaldı ayrılmaya

hayırlısı canım ama erkege benziyorsa oyledir bence banada öyle demişti bende geç öğrendim4,5 aylık falandı.bu hafta sonu 30 haftaya gircem canım 3 haftam kaldı ayrılmaya
Nasil rahatmisin calisacakmisin ayrilacakmisin.ben ayrilirim galiba artik acile gectim.yinede bakarim eger rahat olursam calisirim 5 haftayi aktaririm.sizdede aktarma varmi

Erkek erken gosteriyor diyorlar dr kesin konusmayinca insan kendini alistiramiyor.haziranin 15 inde ayrintili ultrasonum var o zaman kesin belli olur.

Asmunikal için 4 Yasin okudum, Rabbim kabul etsin. Inşallah hayırlısızla atanırsın asmucum.

lıste hep 1. sayfada olacak hep ordan bakıcaksın cnm alıntı yapmıyoruz bız ben duzenlıyorum 4 tane verdım sana arkadasımız ıcın okumaya başla lıstenın basında duası da yazıyor ayrıyetten gunluk 313 yazdım ama ıstedıgın okuyabıldıgın kadar fatıha oku bıldırımını yaparsan kadır gecesıne kadar toplayarak yazacagım
canım asmu için 5 yasin okudum rabbim kabul etsin

kızlar ben cuma gunune dıye bırakmıstım yasınımı sala ıle ezan arasında okuyacakktım bı tane okudum sonra adet olmusum 3 tanem kaldı kıme yazayım

X