dualarımızın kabulu için......

Canim benim sadece sen degil kimse girmiyor yaz geldi kimseyi bulamazsin buralarda:))))kitapseverimin 4 yasininu okudum RABBIM dualarini kabul etsin evine yuvasina huzur mutluluk versin insallah
Cnm acikcasi bende artik cok girmek istemiyorum yeniden liste yapmayi kizlar istemişti

Cnm acikcasi bende artik cok girmek istemiyorum yeniden liste yapmayi kizlar istemişti
Canim beni listeden cikar bana okunmasin. Ben herkese sonuna kadar okuyacagim, bu tur bitince de yeni listeye dahil olmayacagim.

listeden çıkmak ısteyen arkadaşlarımız var bunun yanında ben de artık takıp etmıycem şeymanın listesını sılıyorum ama okuyanlar buraya yazsın yıne kendısıne bıldırım gıtmesı amacıyla

ben listeyı aldım bu lıstedekılerın hepsıne 3er tane yasın okuycam

Allah hepimizin hayatındaki zorlukları feraha çıkarsın

herkes hakkını helal etsın

benden yana hak varsa hepinize helal olsun

Canim benim sana okuduk diye bize okumak zorunda degilsin hatta okumada sen zaten fazlasiyla herseyi hakediyorsun nerdeyse bir senedir bizim kahrimizi cekiyorsun asıl sen hakkini helal et.Rabbim basta senin ve kk tum arkadaslarin dualarini kabul etsin.Allaha emanet olun arkadaslar.

olsun yıne de hak kalmasın ısteıyorum sen de Allah a emanet ol

hec bir sey anlanamdim (((

ınsallah cnm guzel haberı aldıgım gun hepınıze yazıcam

ınsallah cnm guzel haberı aldıgım gun hepınıze yazıcam
inş alacaksın bir yakınımında olmuyordu sana ve ona çok dua ediyorum onun bugün aldım güzel haberi seninde alacağım biliyorum sen gebeyim diyene kadar dua edecem sana canım benim sende beni unutma ömerimi sağ salim kucağım alayım başka isteğim yok

alıcaksın Allahın ıznıyle canım tasalanma canım Allah razı olsun unutmam canım senı de ınsallah onumuzdekı ay bı sorun cıkmaz asılamam tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…