Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

"Bedenimdeki tüm hücrelerin uyumlu çalışmasına ve tüm organlarımın sağlıklı olmasına niyet ediyorum. Ideal kilomda yaşam enerjim yüksek ve çok sağlıklı bir insan olmayı seçiyorum. Sağlığım için şükrediyorum." Berna Özcan Demir'in en sevdiğim olumlamalarindan biri paylaşmak istedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün bu yazdığını denedim canım, ve olumlu çıktı :)) İnşallah olumlu olur :))

öncelikle selamlar , benim sorunum iş konusunda çok şanslı biri değilim özellikle patron ve para çalıştığım iş arkadaşları açısından, hoş zaten uzun zamandır iş de bulamıyorum ne yapsam ne dua etsem Allah rızası için banada yardım eder misiniz

perican55 canım bende tesbihi yaptım çok mutlu oldum tesbih hemen ileri geri gitmeye başladı umut fakirin ekmeği misali umutla aşkla Rabbimden bekliyorum

Canım bu tür durumlar bir çoğumuz için sabır gerektiren bir düreç malesef inşallah gönlünce olur her şey.
İlk sayfada ilk mesajımda hangi konular kaçıncı sayfalarda hepsini filtreledim. Bunun haricinde her gün
101 inna fetahna leke fethan mübina
489 ya da sayısız ya fettah
129 ya da sayısız ya latif oku

Bu saydıklarım kapalı kapıların açılması giriştiğin işin fetih yani zaferle sonuçlanması için etkili dualardır.
Ben bu dualar sayesinde 1 yıldır veremediğim bir sınavımı verdim çok şükür

Allah razı olsun 129 Ya Latif C.C. okuyordum ama diğerlerini de çekeyim inşallah dualarımız kabul olur

Burdayım canım buyur
canım sana daha öncede biraz bahsetmiştim. benim eski sevgilim vardı biz 6 aydır falan ayrılmıştık o benden ayrılmak istemişti.ayrıydık ama whatsupp tan benle ilgili sürekli durum güncelleyip duruyordu.2 hafta önce dayanamadım ona mesaj attım. atmaz olaydım. neysesonuç olarak biz onunlayken ayrılmadan önce benim dengem iyice alt üst olmuştu ayrılmayı o istedi aslında benim içinde iyi olmuştu fakat gönül ferman dinlemedi işte.neyse 2 haftadır mesajlaşıyorduk fakat benim yine dengem bozulmaya başladı .öyle oluyorki ben kendimi kontrol edemiyorum o benim sinirimi çok bozuyor bence kendisi de normal değil. bana benim onun psikolojisini bozduğumu söylüyor ama aslında bunu yapan kendisi. herneyse çok uzattım. şimdi biz ayrıyken hatta dün akşama kadar ben çok dua ettim "ya cami ya vedud" okudum ya musavvir okudum ya fettah. ama bir bakıyorum kendimi hiç olmak istemediğim bir halde buluyorum.zaten benim ailevi sorunlarım var.geçen gün başıma kötü bir olay geldi tanımadığım kalabalık ortamlarda huzursuz oluyorum. yarın dr a da gidicem.sence ben şimdi ne yapayım. nereseyse hergün " ya cami,ya vedud, ya habir,ya latif,ya musavvir, ya fettah, ya rafi, ya nur okuyorum.

Canım esmalarla ilgili şöyle bir durum var. Bazı esmaların enerjisi kişiye ağır gelebilir bunu tespit ettiğinde o esmayı okumayı bırak. Her esmanın bir enerjisi vardır ve her bünye kaldırmaz.

Bir de esmaların okunuş yerleri vardır misal vermek gerekirse Vedud esması sevgi işleri için okunur bunu tutup başarı sağlaman gereken yerde okuman etkisiz olup sana ağırlık yapabilir. Bu yüzden durumuna uygun olan esmaları okumalısın ve bir durum için en fazla 3 esma oku canım. Yine bunun için de örnek vereyim;

Sevgi için : vedud , cami , Allah esmalarını seçebilirsin ya da daha farklı da seçebilirsin

Kapalı kapılar için : latif , fettah , mukaddim esmaları okuyabilirsin.

Bunun için hangi durumun için okuyacaksan esmanın içeriğini iyice araştır tatlım

canım işte araştırıpta okudum.bak http://esmaulhusnafaziletleri.blogspot.com.tr/2014/01/ya-cami-ya-vedud-esmasinin-sirlarindan.html bu linktekini uyguladım. bazen venüs saatinde bazende jüpiter saatinsde. şimdi bu saatler çok mu önemli bu sitede yazıyorki esmaların saatlerini yanlış saatlerde okursak olumsuz ters etki yapabilir yada hiç etki etmeyebilir. nihayetinde ben artık bana dönsün istemiyorum. ben bu ruh halimden kurtulmak istiyorum.

Canım senin okuduğun ruh halin için değil dönmesi için okunan esmalardır. Saatler çok önemli değil canım saatler daha çok büyü yapımlarında önemlidir yani derin havas işleriyle uğraşanlar için. Zira bizlerin bu saatlere birebir uymamız güç açıkçası. Onu da geç duayı kabul edecek olan yaradandır okuduğun saat değil :)
Mutluluğun şifresi diye bir site var aynı zamanda facebook sayfası da var orda çok güzel dualar mevcut hatta toplu okumalar da yapıyorlar onlara katılmanı tavsiye ederim

Arkadaşlar, dualar paylaşmanız çok güzel yalnız birşeyi hatırlatmak istiyorum, duanın kabulünün en önemli şartı, istenilen şeyin Allahın izin verdiği bir konu olmasıdır. Yine de kabul olur mu? Olabilir fakat Allah'ın haram kıldığı bir şey için dua edilmez. Bu insan için ayrı bir imtihan sebebi olabilir. Örneğin "Allah'ım şu oynayacağım kumarı kazanmayı bana nasib et" diye dua edilmez. Çünkü bizzat kumarın kendisi haramdır. Örnek vermeyeceğim mesajlardan, ama herkes "istediğim şeyi Allah helal kılmış mı?" diyerek Allah'tan ne istediğini ölçebilir. Allah hayır dualarınızı/dualarımızı kabul etsin...

biliyorum canım o siteyi de takip ediyorum. evet söylediğin gibi bende düne kadar işte biz barışalım diye yukarıda linkini verdiğim esmaları okuyordum.bu arada havas ilmiyle büyüyle uğraşanlar mı ilgileniyor.ya şimdi benim şuna da kafam karışıyor. şimdi ben mesela birşeyi istiyorum mesela istedim eski sevgilimle barışalım ama hayırlısıyla barışalım.barışmak için dualar var bir sürü.diyorki işte 3000 tane okursan sana kesin döner ama 3001 tane okursan helak olur bu duanın büyü gibi etkisi vardır. şimdi kimisi diyorki bir insanın iradesine bu şekilde hükmetmeye çalışmak doğru değil.bende tamam diyorum o zaman hakkımda hayırlısını istemeliyim diyorum.başka biri de diyorki dua ediyorsun Allah ı zikrediyorsun bunun nesi kötü.benimde ister istemez kafam karıştıysa da artık onu istemekten dua ederken onun ismini zikretmekten vazgeçip hayırlı kişinin karşıma çıkması için dua etmeye karar verdim.

haklısın canım bende zaten o niyetle dua ettim ama gördümki benim için hayırlı değilmiş inşallah Allah bana onu unutmayı tez zamanda nasip etsin.şimdi tek dileğim onu düşünmemek kalbimden çıkarmak.

ben şimdi eski sevgilimi unutmak hemde hayata pozitif bakmak hemde geçen gün başıma kötü bir olay geldi kalabalık tanımadığım insanların içinde ürküyorum otobüste falandahemde yeni bir ilişkiden korkmamak bunlar için nasıl olumlama yapmalıyım. esma da okuyorum ya Rafi, ya Nur iyi gelir diye okumuştum başka ne tavsiye edersin

Canım olumlama olarak;
Güvendeyim
İnsanlar tarafından sevgi ve saygı içindeyim
Hayatın pozitif enerjisini yaşamıma çekiyorum
şeklinde olumlamalar yapabilirsin. Sadece gelecek cümlesi kurmamalısın. Sahipmişsin gibi cümleler kur.
Esmalar olarak da canım ilk sayfada ilk mesajımda esmaların ayfa sayılarını yazdım hep ordan inceleyip kendine uygun esmayı seçmen en doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…