Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Vesvese canım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vesveseden helak olanların çalışması gerekli olan esma "Ya Kuddüs" dür. Çünkü bu esma vesveseyi yakıp yok eden her türlü kiri pası temizleyen bir tecelliye sahiptir.

Sabah ve akşam yedişer defa 21 gün okunursa Allah’ın izni ile vesevseden kurtulunur.
“Ya Allahür rakiybül hafizur rahıym.Ya Allahül hayyüll halimül azıymür raufül kerim.Ya Allahül hayyül kayyumül kaimü ala külli nefsin bi ma kesebet hulle beyni ve beyne adüvvi.”

evt bunlari ne dua edersek edelim once boyle baslarsak her zmn hizlandiririz zaten Peygamber efendimizi vesile ettigimiz tum dualarin geri cevrilmeyecegini Allah bize bildirmis

bir de benim de her zmn yaptigimin bir uygulama Allah'tan bir dilegim oldugunda once niyetimi edip Allah'im eger bu dilegimi bana hayirlarla verirsen sevabi Seyyidet Nefise Hazretlerine bagislamak uzere 3 yasin okuyacagim derim

evt bunlari ne dua edersek edelim once boyle baslarsak her zmn hizlandiririz zaten Peygamber efendimizi vesile ettigimiz tum dualarin geri cevrilmeyecegini Allah bize bildirmis

Öncelikle çok tövbe Allahım diyerek ama bir yandan da kendimi tutamayarak isyan etmek istiyorum Benim aynen bu usulde yakarıp da geri çevrilenlerim dua değidi de neydi ? Dünden beri 2 olumsuz olay yaşıyorum bu gece sabaha kadar daha çok tövbe çekerim ben

Sabır be Perican sabır .. Ya Sabır Ya Selamet ..

bir de benim de her zmn yaptigimin bir uygulama Allah'tan bir dilegim oldugunda once niyetimi edip Allah'im eger bu dilegimi bana hayirlarla verirsen sevabi Seyyidet Nefise Hazretlerine bagislamak uzere 3 yasin okuyacagim derim

Bu şekilde bilmiyordum bunu , ben de bir niyetim için ölmüşlerimizin ruhuna hediye etmek için 3 yasin adamıştım :44::44: Seyyidet Nefise Hazretlerine de okumak için niyetleneyim o zaman ..

oyle deme inan benim de cok isyan ettigim zamnlar olmustu olsem de kurtulsam dedigim zmnlarimda coktur ama demekki cok hayirli degilmis o isteklerimiz oyle dusunup morali bozmamak lazim ama yaratlis olarak elimizde degil birseyi gonulden isteyince olsun istiyoruz daha mutlu olacagimizi dusunuyoruz ben bazen Allahim sonu kotu olsa da benim icin hayirli olmasa da ver ben kendim yanlis yaparak goriim die dua ettigimi de bilirim

Bu şekilde bilmiyordum bunu , ben de bir niyetim için ölmüşlerimizin ruhuna hediye etmek için 3 yasin adamıştım :44::44: Seyyidet Nefise Hazretlerine de okumak için niyetleneyim o zaman ..

ben de bir yerde okumustum bu Abdulkadir Geylani hazretleri gibi yani onun adina yapilan dualar gibi bu tum muhterem onemli insanlara yasin okuma adak yapilarak yapilan dualarda onlari vekil edildiginden her zmn kabul edilir diye soylenir tabi yine herseyiin hayirlisi diyoruz :)

Gitme tabii yaa bırak o sinirini bozan fal topiclerini, bu topic sayesinde fal illetinden de kurtuluruz belki .. Fallara vereceğimiz parayı da gidelim bi yetimhaneye alışveriş ypalım ..

:) evt dogru diosun aslinda 6-7 senedir takildigim bir site var cok guzel seyler ogrendim oradan orada o kdr cok insana rica ettikleri icin fal baktimki orada da bir topik vardi herkes fincan resmini koyup isteyen yukluo, bazen kafami dagitmak icin sariorum ve bakiyorum da ama hic bu zmn kaadar boyle manasiz ve cirkin davranista bulunan olmamisti, neyse alsinlar topiklerini kullansinlar seve seve, bir daha da burdaya kimse bakmam o kdr.
tellweyi 2 ay sdc cok canim sikkin oldugundan kullandim yoksa bu tarz islere para vermei cidden sevmiyorum ama bazen o kdr cok bunalioki insan birsekilde rahatlamasi lazim
dedigin gibi 2-3 yetim bakmak hatta okutmak daha da huzur verir haklisin

Aynen canim bicak kemige dayaninca hayriyla serriyle her sekilde kabulumdur nasip et bana desigim cok oldu

PORTAKAL
Portakal yağı ve tütsüsü kasvetli, negatif, korku dolu düşünceleri ve can sıkıntısını ortadan kaldırır. Aşkta olumlu bir bakış açısı sağlar, enerji verir, ilişkiyi geleceğe taşır. Portakal yağı psikolojik sorunlar ve strese de iyi gelir.

NANE
Etkileyici ve uyarıcı bir yağdır. Tütsüsü çok hızlı etkileme özelliğine sahiptir. İlişkide sizi zorlayan süreçlerde güç verir. İlişkide gerginlik ve gereksiz heyecanı dengeler. Nanenin etkileyici kokusu, şok durumlarında yatıştırıcı etki yapar.

ÇAM
Fazla sorunlu ve iyi gitmeyen aşk ilişkilerinde kullanılır. İlişkideki gel-gitleri dengeler.
Yorgun zihni güçlendirir ve canlandırır.

GÜL
Aşkı çekmek için kullanılan gül yağı tütsüsü, feminen yanıyla tüm dünyada çok popülerdir.
Geçmişte kaybolmuş, duygularına aşırı bağlı, aşk acısı çekmeye bağımlı kadınlarda çok etkilidir. Üzüntü ve pişmanlık duygularını yatıştırır, ruha neşe ve canlılık verir.

Bu yaları ya da bu yağlardan bir kısmından karışım yaparak bileğinize,boynunuza, kulak arkanıza vs .. sürebilir hatta parfüm şekline de getirebilirsin. Parfümleştirmek için gül suyunu kullanabilirsiniz. Hatta bence bu yağlara esma da okuyabilirsiniz. Bende herşeye Ya Cami Ya vedud okumak alışkanlık haline geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…