Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Hoş buldum teşekkür ederim :)

12-01-2015 ♥

çok yararlı bir topik olmuş gerçekten her fırsatta gelicem inşallah. Ayrıca ya vedud zikrine ben de başlamak istiyorum bugünden tezi yok

her zaman bekleriz başımız üstüne :) Başlayın tabii esmalara ne varsa dualarda var gerçekten Allah kabul etsin şimdiden

canım enerji ve canlılık için okunacak esma varmı.......

canım enerji ve canlılık için okunacak esma varmı.......

Canım sırf bu maksatla bir esma var mı bilmiyorum ki :44::44: Ya Fettah olabilir bu esma sıkıntı karamsarlık gibi durumlarda etkilidir dolayısıyla kendini enerjik ve canlı hissedersin diye düşünüyom :44:

Canım sırf bu maksatla bir esma var mı bilmiyorum ki :44::44: Ya Fettah olabilir bu esma sıkıntı karamsarlık gibi durumlarda etkilidir dolayısıyla kendini enerjik ve canlı hissedersin diye düşünüyom :44:

canım bu olumlamalar nasıl oluyor düşünceyi değiştirmek gibi mi

canım bu olumlamalar nasıl oluyor düşünceyi değiştirmek gibi mi

Aynen canım, beynimizi olumsuz düşüncelerden arındırıyoruz. Sahip olmadığımız şeyleri bile sahipmişiz gibi söyleyerek evrene olumlu mesajlar gönderiyoruz. Burda amaç beyine olumlu komut vermek.

1. Olumlama cümleniz olumlu olsun! Yani Hasta olmak istemiyorum yerine Sağlıklıyım gibi tamamen olumlu kelimelerden seçilmiş kalıplar kullanın.

2. İstiyorum ifadesinden kaçının. Mutlu bir hayat istiyorum demek yerine Mutlu bir hayata sahibim deyin. Evren onaylayandır. İstiyorum dedikçe istemekle kalırsınız. Sahibim dediğinizde tüm hücreleriniz o andan itibaren mutlu bir hayata sahip olduğu komutunu alır ve size bunu yaşatmaya başlar.

3. Cümleler hedefinizi net içersin. Zayıflıyorum gibi sonunun nereye gittiği belli olmayan cümleler kullanmayın. Eğer muhakkak zayıflamakla ilgili bir cümle kurmak istiyorsanız, varmak istediğiniz hedef kiloyu da içine koyarak 55 kilodayım, hatta 55 kiloda olduğum için şükürler olsun deyin.

4. Belirsiz ifadelerden kaçının. Kurduğunuz cümle herkes tarafından anlaşılabilecek basitlikte olsun.

5. Cümlelerinizi gelecek zaman yerine şimdiki zaman veya geniş zaman kipinde kurun. Çok mutlu olacağım demek yerine Çok mutluyum deyin. Gelecek zaman kipi yaşamak istediğiniz durumu her zaman daha ileri bir zamana öteler. Böylece hiçbir zaman o durumun içinde olamazsınız.

6. Olumlamalarınız başka insanlar hakkında değil kendiniz hakkında olsun. Bana saygı göstersin demek yerine, saygı görmeyi hak ediyorum deyin.

7. Cümlelerinizi yumuşatabilirsiniz. Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum şeklinde ilk başta ikna olmakta zorluk çektiğiniz cümleleri kendimi olduğum gibi kabul etmeye niyet ediyorum/ hazırım/ başlıyorum, kendimi olduğum gibi kabul etmeyi öğreniyorum şeklinde yumuşatın. Zamanla bu cümleleri kabul ediyorum şeklinde değiştirirsiniz.

Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedud ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

tesiri cok guclu bir muhabbet duasidir gunde 100 defa okuyun, okumadan once niyetinizi soyleyin sevdigin kisinin sevgisini kazanmanizda gideni dondurmede de kullanilabilecek guzel bir duadir

Ali imran suresi 31. ayettir bastaki sonrakiler de zaten esmalardan. faydasini goreceginizden eminim

Son düzenleme:
21 besmele
20 ya vedud
17 "sübhaneke la ilahe illa ente ya rabbe külli şey in ve varisahu ve rizikahu ve rahimeh"
71 defada kevser suresi

herhangi bir dilek icin de okunabilir

kalplerin birlestiren anlami olan El Vedud bi de duasini okuyarak da insanlarin sevgisini kazanabilir yada sevdiginiz insani size sevgiyle donmesini saglayabilirsiniz

once 2 rekat namaz kiliorsunuz Allah rizasi icin sonra da bu duayi istediginiz kdr okuyabilirsiniz

Bismillahirrahmanirrahim.
Ya vedudu entellezi e'lente sirral mehabbeti vel meveddeti fi kulubi ehlil esrari ve entellezi ekmelte zevatid dalibine bi nuril envari tecelleyte bil i'zzed daimi ven nuril gaimi a'lel ervahı velleftel eşbaaha ve ezhertel insane bi tekmili meratibil beyani ve ente tezidül ihsani li ehlil velayeti vel mui'ni bi ra'fetiked daimeti ehlil imani bil ma'rifeti ve husner rea'yeti eselüke Allahümme bi cemili âlaike ve cezilü ne'maike en tec-a'leni min evliyaike ellezine hüm fi fedlike ve ni'maike mütene'amune ve leke zakirûne ve li ne'maike şakirûne ve ileyke âyibûne ve ehıni hayatel ebedi ve kuvveti bike fi kabuli nuri vechike ve cûdike bi ahsenil mededi hatta le eteharruke illa eskünü illa ileyke ve la âhizün illa minke.Fe entel mümidu ehlil ı'rfani ve entel mükemmelu limen akbele a'leyke bil imtinan.

(Eselüke Allahümme ya Vedûdu bismikel Vedudu ellef beyne (erkekismi) ve (bayan ismi) lil mehabbeti vel meveddeti bi ludfike ya amimul ihsan.)

Ve kâlûl hamdu lillâhillezî ezhebe annel hazen, inne rabbenâ le gafûrun şekûr.

istediginiz kadar okuyabilirsiniz niyetlenerek

Selamün aleyküm bayanlar :) Kalpteki kötü duyguları gidermek için dua ya da esma bileniniz var mı ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol canım çok güzel anlatmışsın. peki bu 21günlük olumlama cümlesi nasıl oluyor. Ona da başlayım bugün

sağol canım çok güzel anlatmışsın. peki bu 21günlük olumlama cümlesi nasıl oluyor. Ona da başlayım bugün

Tatlim tüm olumlama cümleleri en az 21 gundur cunku beynin bu komutlari algilayip yerine getirmesi 21 gunde gerceklesir hic birakmamak lazim olumlamalri. mesela hergun seni seviyorum seni kabul ediyorum seni affediyorum evrenin tum pozitif enerjisini uzerime cekiyorum saglikliyim huzurluyum seviyorum seviliyorum basariliyim sahip oldugum herseye sukrediyorum tesekkurler

İzninle eklemeler yapmak isterim. Duanın gücünü artırmak için şunları yapmanızı tavsiye ederim ..

Okumaya başlamadan evvel;
1. niyetinizi yapın
2. 7 kez salavat getirin
3. 7 kez tövbe istiğfar
4. 3 kez ya erhemerrahimin
5. 4 kez elhamdülillahi rabbil alemin

Okuma Bitince
1. 7 salavat
2. 7 tövbe istiğfar
3. 3 ihlas + 1 fatiha okuyup ölmüşlerimize ve peygamber efendimize hediye edin
4. 37 Ya Evvel + 55 Ya Mucib okuyun

Bunlar niyetlerinizin gerçekleşmesini hızlandırır arkadaşlar ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…