Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

TUTKU YAĞI
Ylang ylang yağı
Sandal ağacı yağı
Gül yağı
Yasemin yağı

O'nu baştan çıkarmak için, bu yağ karışımını kırmızı bir mumun üstüne sürün.
Her gece 1 saat yakın. Karşı tarafın tepkileri istediğiniz hale gelene kadar,
bu ritüeli sürdürün.
Mumu üfleyerek söndürmeyin, ritüelin etkisi azalır.
Bu ritüeldeki etkiyi artırmak için: mumun üstüne hedefinizdeki kişinin ve sizin
isimlerinizi üstüste gelecek şekilde kürdan ile kazıyıp o şekilde de mumu
yakabilirsiniz.

Alıntıdır.

Aşık Etme İksiri

Zaten varolan aşkınıza ya da aşık etmek istediğiniz adaya uygulayabileceğiniz tatlı ve minik
bir iksir yapımı... Umarım seversiniz.
Yeniay zamanını bekleyin. Küçük bir şişenin içine gülsuyu, hindistancevizi tozu, zencefil tozu,
amber yağı koyun... İyice çalkalayın, karıştırın. Şişeyi gece yeniay çıktığında, ayışığına tutun.
Şişenin içine aşkınızdan istediğiniz, beklediğiniz, umduğumuz ne varsa dileyin...
Bu şişeyi ağzı açık şekilde 1 gece ayışığında bekletin. Ertesi gün aşk iksiriniz hazır!
İster biraz bileklerinize ve boynunuza sürün, ister aşkınızın gömleğine, defterine!
İyi şanslar

28 Mayıs Çarşamba günü yeniay zamanıdır.

Alıntıdır

1. Ben güvendeyim, aşk hayatım güvende.
2. Seviyor ve seviliyorum.
3. Aşkıma bağlıyım, ben onunla mutluyum.
4. Aşk hayatımda olumlu olanı seçiyorum, mutluluğu çağırıyorum.
5. Aşkta güven ve huzur içindeyim.
6. Aşkın bana getirdiği herşeyi kabule geçiyorum, güvendeyim, ben her sorunu çözerim.
7. Olumlu düşünmek ve sevmek, karşımdakini de mutlu eder, bana bağlar.
8. Herkesin aşkı kendine, hep doğru etkilere açığım.
9. Aşkta mutluyum, aşkımla mutluyum, birbirimizi seviyoruz.
10. Bir bir’iz. Birlikteyiz.

ÇEKİM GÜCÜ RİTÜELİ

Sevdiğiniz kişinin ve sizin resimlerinizi yüzyüze gelecek şekle getirin ve ortasına
bir mıknatıs koyun. Kenarlarından zımbalayın resimleri. Bir Dolunay gecesinde bu zımbalanmış ve ortasında mıknatıs bulunan resimleri karanfil ile tütsüleyip (yağı ya da sadece tütsüsü ile) kırmızı ipek bir kumaşın içine koyun, kumaşı kenarlarından dikin.
Evinizde enerjilerin en yoğun olduğu oda, yatak odası olduğu için bu hazırladığınız
ipekli tılsımı gizli bir çekmecede bekletin...

Alıntıdır.

pericimmmmmm büyü gibi bişey sanki bu.....

sevdiğim olunca uyguluycam.........

pericimmmmmm büyü gibi bişey sanki bu.....

sevdiğim olunca uyguluycam.........

Yok tatlım büyü değil çekim gücü bu, çekimin olması için resimlerin ortasına mıknatıs konuluyor ya .. Bilgilerime göre duasız daha doğrusu nasıl desem arapçasız bir büyü olmaz bence .. hani şu eskilerin dediği yazı cızı işleri ..

Burda resimlerin arasına mıknatıs konularak bir çekim gücü uyguluyoruz ve dolunayın enerjisinden yararlanıyoruz. Aslında bildiğim kadarıyla yeniayda olmasını istediğimiz şeyleri, dolunayda ise hayatımızdan gitmesini istediğimiz şeyleri dileriz ama bunu yazan kişi neden dolunay demiş bilemedim :44:
Kırmızı kumaş ise kırmızının aşkın rengi olduğundan kullanılmış .. Bu uygulama büyü grubunda değil bence ..

Dört Gün ulaşamadığım biri vardı hatta hayatından dahi endişe ediyordum
burda okumuştum birkaç kere subanallah diye zikrettim sonra garip bir şekilde içim rahatladı
ertesi gün ise ..tabiki ulaştım...=)
ya vedud çektim yine ertesi gün otöbüste yer verildi oysa arkamda yaşlılar vardı
kısaca hemen etkisini gördüm
sormak istddiğim şu ..karşı tarafı itrafa geçirten zikir var mı...yormasın artık beni gıkımı çıkarmadan itiraf etsin
topiğiniz şahaneeee

Istedigi kadar stresli olsun bende o zim de sabir da var ama gel gor ki ulkenin sartlari zorluyor beni

malesef Turkiyede akademisyen olarak baslamak zor ama sonrasinda hersey devlet destekli oldugu icin daha kolay, tek uzuldugum yani keske bu yaptigim arastirmalari bilimsel deneyleri Turkiye'de yapabilecek para kapasite ve destek olsaydi da bilimle ugrasan nice guzel beyinler Amerikaya gocmeselerdi

terapi demisken bir de biberiye yagi varki selulite cok iyi gelir bunu portakal yagi ile karistirip iyice masaj yapip yedir sonra strecle ve kosuya yuruyuse cik, sonra da eve gel biberiye, anason ve rezeneden yapilmis cay ic guzel bir dus alip keselen bir ayda selulitten eser kalmaz arkadaslar, pek yeri olmadi bu paylasim ama yaglar demisken herkese soyledigim bir yontem bu yasta sifir selulit biberiye sagolsun yemeklerin icinie bile koyun hem cok lezzetli, bir de sabah ac karnina ananas tum yaglari yakar :)

Çok şükür canım anında etkisini görmene çok sevindim gerçekten Allah'ım daim etsin. Birini itiraf ettirmek için bir şey biliyorum ama bu kişi uyurken yanında olmanız gerek böyle bir şansınız var mı ?

Sadece esma ya da dua olarak da nasıl desem karşı taraf pişmanlık duyarak sizden af dilemesi için var, barışma birleşme değil sadece vicdani rahatsızlık duyup helallik isteme gibi .. ama dosyalarımı bir kurcalamam gerek ..

evet var o şansım...

evet var o şansım...

O halde süper bunun için 2 yöntem vereceğim ..

1. Fe kulnâdribûhu bi ba’dıhâ kezâlike yuhyîllâhul mevtâ ve yurîkum âyâtihî leallekum ta’kılûn.
“Sığırın bir parçası ile öldürülene vurun” dedik. (Denileni yaptılar ve ölü dirildi.) İşte, Allah ölüleri böyle diriltir, düşünesiniz diye mucizelerini de size böyle gösterir.
Birini uykusunda konuşturmak için elinizi uyuyan işinin göğsune koyun ayeti okuyun. Sormak istediklerinizi sorun. Daha önce ayeti hergün zikredetmeniz gerekli.

2.Birini uykuda konusturmak icin arapca olarak kadr suresi bir kagida yaz altina kevser suresi yaz altina
ha mim ha mim ha mim yaz filan ibni filan filan ibni filannan uyku halinde konuşun yazin.ve kagidi katlayip istenen kisinin derin uykuda oldugu zaman yastik altina konsun ve istenen soru sorsun teker teker hepsini soyler surelerin yardimiyla hep konuşur
ilk filan ibni filan kısmına uykuda konuşturulacak kişinin anne adıyla beraber kendi adı, diğer filan ibni filanan kısmına da konuşturacak olan kişi yani senin adınla anne adın yazılacak.

Portakal kabuğu gibi bacakları da halleder mi bacım bu ?

teşekkür ederim ...yapmaya çalışıcam kesinlikle aklına başka şeyler gelirse de yaz olur mu
birşey daha sorucam ..özgüven için ya vedud etkilimidir...

teşekkür ederim ...yapmaya çalışıcam kesinlikle aklına başka şeyler gelirse de yaz olur mu
birşey daha sorucam ..özgüven için ya vedud etkilimidir...

gelişmelerden haberdar et bizi merak ederim ben

özgüven için Ya Vedud etkilidir elbette herkesin sizi beğenmesi sevmesi özgüveninizi artırır. bununla birlikte olumlamalar da yapmanızı öneririm.

Kendime güveniyorum
Kendime olan güvenim, her geçen gün biraz daha artıyor
Yaptığım her işi, büyük bir cesaretle ve güvenle yerine getiriyorum
Diğer insanlar, benim kendime olan güvenimi görebiliyorlar
Her geçen gün, yaşamımda harika gelişmeler oluyor
Gözlerim, etrafa ışık saçıyor
Etrafıma muhteşem bir enerji yayarım
Ben, kendine güvenen, coşku ve enerji dolu bir insanım.

2 olumsuz olay yaşadığını yazmışssın perican eminim o olaylarından üstesinden gelirsin önce sağlık derler ya inşallah sağlık hakkında değildir

dün ya mucibi yaptım hani sevdiğimizin iki kaşının arasına bakıp 3025 tane söylenilen dilek mucibi vardı ya
Aman ne bitmez tükenmez 3025ti öyle zordu hemde çok zordu ve komik anılarım oldu o arada
üst üste çok söylemekten bir an bi baktım ya mucib diyeceğime ya mucit demeye başlamışım bu biiir
En saçmaladığım anda evet onu söylüyorum
Ya mucuk demişim
öyle böyle bitti yaptım ama allah hayır etsin sonunu

2 olumsuz olay yaşadığını yazmışssın perican eminim o olaylarından üstesinden gelirsin önce sağlık derler ya inşallah sağlık hakkında değildir

Yok tatlım çok şükür sağlığım yerinde eşşek gibiyim evelallah Sınav sonuçlarıyla ilgiliydi belki de hayırlısı böyledir bilemeyiz. Benim üzüntüm pek uzun sürmez bugün açtım bir komedi filmi katıla katıla güldüm Sağsalim filmini şiddetle tavsiye ederim buarada

eder eder sen yagla masaj yap sonra strecle hatta su termal esorfmanlardan giy cik disari kos yuru sonra dusunu al keselen cayini ic bak bir ayda fistik gibi bacaklairn olur :)

Her gün yapılacak değil mi ? Anacım ben koşmaktan hiç haz etmiyom ya sarıp sarmalansam beklesem öylece :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…