Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

tama anlaştık öyle yapıyım
o zaman bende bu durumda doğal taş dükkanı gibi gezecem desene her yerimde taşlar

Ay oh beee buldum sonunda

dua ederken ya ekini kullanmalıyız .zikir yaparken el demeliyiz.
fakat bu ismin bu yüce tesiri bende olsun böyle bir güce sahip olayım dersen bir kimse eksiz okumalıdır. Demiş işin erbabı

:44::44::44::44::44::44::44:
hiç bişeyde anlmadım dersen şurdan saçımı başımı yolarmısın bilemiyorum

ilk sayfadaki burçlar konusu hala geçerli mi ?
her gün ne zamana dek okuyacağız?

Elbette geçerli, bu tutulma 29 Nisan Salı sabahı gerçekleşti ve burçlara uygun esmaların okunması 6 ay süreyi kapsıyor. Burcunuza uygun esmayı adedince okuyun her gün. Dilerseniz sayısız da okuyabilirsiniz. Bir de burcunuza uygun olumlamayı da yapmanızı tavsiye ederim

tama anlaştık öyle yapıyım
o zaman bende bu durumda doğal taş dükkanı gibi gezecem desene her yerimde taşlar

Ama çok da güzeller yaa, tabii çok da abartmamak gerek. bir de bazı taşlar aynı anda kullanılmamalıymış bu konuda satıcıdan iyi bir bilgi al zaten onlar seni direk yönlendirir.

:44::44::44::44::44::44::44:
hiç bişeyde anlmadım dersen şurdan saçımı başımı yolarmısın bilemiyorum

yok yok bende peygamber sabrı var merak etme

Şimdi kuzucum dua amaçlı okuyorsan, misal vereyim Vedud esmasını
sevdiğin kişinin sevsini kazanmak amaçlı okuyorsan Ya Vedud
zikir amaçlı okuyorsan El vedud
yok ben yalnızca bu esmanın gücünden tesirinden faydalanmak istiyom diyorsan yalnızca vedud

Kısaca özetlemem gerekirse, asıl önemli olan esmanın kendisidir. Başındaki eklere çok takılma. Sen yanlış ekle okudun diye niyetin olmaz diye bir şey yok. Zira allah senin ne niyetle ne okuduğunu biliyor ..

hay maşallah gerçekten çok sabırlı ve güzel öğreticisin
allah razı olsun valla çok hakikatlı biriymişsin
şu topiği açarak ne çok sevapta kazandığını söylemem gerekte yok zaten

Bilgilerini bizimle de paylaşsanız ?

yok ben senden örendim unuttun beni dur hemen bulimde yazdıklarımı sölim balık burcuydum bebek istiyordum buraya denk geldim bir dua yazıyordu altında jüpiter saati diye bende bilmiyordum sen de bana örenmem için bilgiler yollamıstın hani yoksa kendiliğimden bilmiyorum yani

Son düzenleme:
o konunuz hayırlı olsun kızlarrrr
peri bu ya vedud ya cami yi günde kac kere okumamız gerekıyo ve baslamadan once baska bısey soylememız gerekıyomu?

Oy tolinim hoşgeldin Canım günde 1000 kez okumak iyidir ama sayısız da okunabilir. Ben 1000 kez okuyordum şimdi sayısız okumaya başladım çünkü dilim öyle alıştı ki kendimi durduramıyorum

Canım okuma için belli bir niyetin varsa bunu dile getir, mesela filancanın sevgisini benim üzerime çek, kalbi benim sevgimle dolsun gibi .. Burda anne ismiyle birlikte o kişinin adını anmanı tavsiye ederim, misal ayşe oğlu alinin gibi ..

Ya da tüm insanlar beni sevsin, herkesin sevgisini kazanayım gibi de niyetlenebilirsin.

Merhaba kızlar, ben de burda yazan güzel bilgiler için hepinize çook teşekkür ediyorum =) kişisel gelişim işine fena halde kafayı takmış biri olarak buaralar nuray sayarının kitabını okuyorum, bundan önce de serpil yılmazın mucizeler inananlar için gerçekleşir kitabını okudum. Genel görüş olarak sürekli olumlamalar yapmak, istediğiniz şeylere sahipmişsiniz gibi hayal etmek, teşekkür etmek, affetmek, dua etmek ve herşeyi Allahtan istemekten bahsediliyor, ama olumlama yaparken bıkmadan usanmadan devam etmek gerekiyormuş, pes etmek yok...Rabbim istediğimiz tüm güzellikleri nasip eder inşallah

Evet hatırladım sizi ben ekstradan bilgileriniz var diye düşünmüştüm. Bir ara bebek bekleyen anne adaylarımız için de paylaşım yapayım o zaman

Evet hatırladım sizi ben ekstradan bilgileriniz var diye düşünmüştüm. Bir ara bebek bekleyen anne adaylarımız için de paylaşım yapayım o zaman

evet ben bekliyorum şahsen bebegim yok şuan hamilede değilim bir düşük yaptım uzaktan takip ediyorum sizi ama daha doru düzgün yazmak nasip olması bu arada merhaba

Merhabaaa

Ben yay burcuyum inanilmaz karamsarim ve iradem saglam degil herseyi kafama takip cok uzuluyorum sence ne yapmam gereklii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hay maşallah gerçekten çok sabırlı ve güzel öğreticisin
allah razı olsun valla çok hakikatlı biriymişsin
şu topiği açarak ne çok sevapta kazandığını söylemem gerekte yok zaten

Boşuna öğretmen olmak istemiyoruz bacıııı Ruhumda var öğreticilik Ben birşeyi öğrendim ve faydasını gördüysem herkes faydalansın isterim çünkü muhakkak hepimizin küçüklü büyüklü sıkıntıları vardır .. Ben bu sıkıntılardan kurtulmanıza bir nebze katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana .. Bir Allah razı olsun dersiniz dünyalar benim olur ..

Bir de şu fal sitelerinde yüksek rakamlarla yok dua vericem kesin dönecek diye ortalıkta cirit atanlara tepki olarak açtım bu topici biraz da .. Kesin diye birşey yoktur çünkü, insanlar bi ümit onlara gidip hem paralarını hem umutlarını kaybediyor yazıktır günahtır vicdanım el vermiyor bu duruma Allah hepsini ıslah etsin ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…