Dua kardeşliği

multicim

İş yeri sahipleri iş yerlerine “Ya Fettah-Ya Rezzak ” yazıp yüksek bir yere assalar ve her gün (797) kere “Ya Fettah,Ya Rezzak celle celalühü” isimlerini okusalar,iş yerlerinde işlerine yetişemiyecek kadar bol işe ve müşteriye kavuşurlar.hayırlı ve bol kazanç elde eder,iş yeri zararlı ve kötü şeylerden korunur.

arkadaşlar başkasına dua edince Allah gerçektende sizin de ne muradınız varsa verior.ben hep insanlara dua ederim Allahta beni hiç sıkmaz.bi dua gerekecekse bende zamanıma göre az bile olsa bi katkım olsun isterim.bende bebek için 4444 duasına başlııcam reglim gelicek prş.bitiremem die başlayamıorum.başlasam bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı

ders çalışmaya başlamam gerekiyor o yüzden
ezbere yolda izde okuyabileceğim şeyler daha rahat oluyor benim için
belki yüzlerce okuyamam ama elimden geldiğince yardım ederim sana

farmasi bade teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun
ne demek canım ....Allah hepimizden razı olsun inşaallah

ne zaman başlarsan elimden geldiğince ben de yardımcı olmaya çalışırım canım hem de seve seve

ne demek canım ....Allah hepimizden razı olsun inşaallah

ne zaman başlarsan elimden geldiğince ben de yardımcı olmaya çalışırım canım hem de seve seve

tamam cnm.bi kaç kişi daha olursa rahat rahat okuruz.hem onlarında muradları vardır onlar için senin için okur bitirirz hemen:)

elimden geldiğince ben de okurum inşallah

Farmi perşembeye kadar poe için mi yapsak onunki çabuk biter
:44:

yok cnm perş ben regli oluorum okuyamam die dedim.hiç olmadı benim reglimden sorada başlayabiliriz toplanamazsak
salat-ı tefriciyye adetliyken de okunur
Farmi perşembeye kadar poe için mi yapsak onunki çabuk biter
:44:

başlayalım canım badenin okuması bitti

poe için de 489 ya Fettah 313 fatiha 170 ayetel kürsi başlatalım

elimden geldiğince ben de okurum inşallah

çok saol cnm benim.bi 10 tane bile okusan yeter:)başladığımda ben haber vericem herkes 1 haftada okuyabileceiği kadar yazar toplarız.öyle başlarız.bide ben ne kadar çok kişi aynı şey için dua ederse enerjisi o kadaar yüksek oluo die inanırım.hani 5 tane bile okuyabilecek arkadşlar çok sevinirim inanın

adetliykende okunuosa ilk poe için başlayalım.sonra benimkine başlarız.1 gündemi okunacak.bide 1 kişimi bu kdr okuyacak

adetliykende okunuosa ilk poe için başlayalım.sonra benimkine başlarız.1 gündemi okunacak.bide 1 kişimi bu kdr okuyacak

tamam poe için başlayalım yarın çünkü onun öncesinde bade için hala devam eden var
sen de bade için kalan 10 ayetel kürsi ve 33 fatihayı alır mısın ?

poe için yarın başlanacak olan duada
489 ya Fettah kişi başı okunuyor zaten 10-15 dk anca sürüyor

313 fatihayı
170 ayetel kürsiyi aramızda paylaşıyoruz isteyen istediği kadar alıyor

tatlım bende katılırım:)))))

farmasicim ben bugün adet oldum onun için sure alamıycam
489 ya Fettah okuyim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…