Dua kardeşliği

Bu arada, ben daha hiç bsy yapmadan istemeye çekiniyorum ama.. Öyle dardayım öyle zordayımki.. Derdimi iki kelime ile anlatmam imkansız ama şöyle özetleyebilirim, hem 1,5 yıldır uzayan uzayan bi konu, hemde beni üzen insan aslında benim için çok değerli ve asıl zararı kendine veriyor. Ben şu olsun diye isteyemeyecek kdr şaşkınım hakkımızda ne hayırlısı bilmiyorum. Rabbim ikimiz içinde kimsenin aklına gelmeyen bi güzellik çıkarsın, biz bile şaşıralım, bunlar hayalmi gerçekmi diyelim.. Ne olur kör kuyulardayız uçurumdayız dua edin bize.. Ne olur.. :KK43:

tam olarak mesele nedir canım ?

200 dedim ama 1550 tane ya şafi okumuşum
allah kabul etsin tüm şifa bekleyenlere şifa versin inşallah amin

kızlar 24-25-26 ağustos günlerinde okunacak duamızı 1. sayfaya ekledim

okudum bile badişim allah tüm hastalara senle birlikte şifa versin amin

133 Ya Şafi 20 adet Fatiha okudum şimdilik..
Rabbim tüm şifa bekleyenlere şifa versin yardımcıları olsun..

Farmasi abla içinde bulunduğum durum öyle zor öyle çıkmazki tüm ayrıntıları ile anlatmam mümkün değil başka türlüde anlaşılmaz.. Benim içinde onun içinde hayata karşı ya tamam ya devam diyeceğim, ya en büyük mucizeleri kucaklayacağım ya da şimdiye kadar ne kdr emek verdiysem hayata hepsini yıkıp bırakacağım bisey.. Hem korku hem ümit var içimde.. Karşımdaki insanın yapacağı seçimler ya bizi yakacak yada büyük mucizeler olacak. Şimdilik hiç bişey yapmadan dua ediyorum. Biraz gönül meselesi gibi dursada bambaska boyutlara geldi. İşimi bırakmak zorunda kalmak - memurum - bir sürü borcu nasıl ödeyecegini düşünmek - ailem - sonraki hayatım - insanlara karşı duruşum hersey hersey aklımda.. Öyle işte..

Byza allah hakkında hayırlısını versin seve seve sana yapilacak duaya katilirim
Farmasi bade için 422 ya safi 30ayetel kürsi 50fatiha okudum eksik varsa surelerden veya esmalardan alabilirim

Farmasi abla içinde bulunduğum durum öyle zor öyle çıkmazki tüm ayrıntıları ile anlatmam mümkün değil başka türlüde anlaşılmaz.. Benim içinde onun içinde hayata karşı ya tamam ya devam diyeceğim, ya en büyük mucizeleri kucaklayacağım ya da şimdiye kadar ne kdr emek verdiysem hayata hepsini yıkıp bırakacağım bisey.. Hem korku hem ümit var içimde.. Karşımdaki insanın yapacağı seçimler ya bizi yakacak yada büyük mucizeler olacak. Şimdilik hiç bişey yapmadan dua ediyorum. Biraz gönül meselesi gibi dursada bambaska boyutlara geldi. İşimi bırakmak zorunda kalmak - memurum - bir sürü borcu nasıl ödeyecegini düşünmek - ailem - sonraki hayatım - insanlara karşı duruşum hersey hersey aklımda.. Öyle işte..

Allah hakkında olanı karşına çıkarsın canım

nasipse senin için de okuruz ne okumamızı istiyorsun

170 ayetel kürsi 313 fatiha ve de 489 ya Fettah hakkında hayırlı kapılar açılması niyetiyle okunabilir
badecanın dusını bitirelim

sana da bunu okuyalım:KK34:

Byza allah hakkında hayırlısını versin seve seve sana yapilacak duaya katilirim
Farmasi bade için 422 ya safi 30ayetel kürsi 50fatiha okudum eksik varsa surelerden veya esmalardan alabilirim

multicim 30 ayetel kürsi 133 fatiha kaldı alınmayan

ya safiyi 422 ye tamamlayacagim.. 50 adet daha fatiha aldim ben. benim icin yurekten hersey cok kiymetli cok sevinirim..

farmasi bade veya bilen biri
eşimin işinin çok olması ve kazancının helal bol ve sürekli olması için dua etmek istiyorum
ne yapayım galiba ya rezzak ve ya latif okunabilir
ne dersiniz netten baktım ama heryerde başka bişi yazıyor

..

farmasi bade veya bilen biri
eşimin işinin çok olması ve kazancının helal bol ve sürekli olması için dua etmek istiyorum
ne yapayım galiba ya rezzak ve ya latif okunabilir
ne dersiniz netten baktım ama heryerde başka bişi yazıyor

allah razı olsun:KK16:
ya Rezzak 308 ya basıt 72 okunur canımcım

X