Dua kardeşliği

Yok onu bende gördüm ama bu farklı, daha 1.5 aylık bir bebiş

hoşbuldummm reglim şuan ama sanırım bunları okumayaaa engel değil diye biliyorum... ve bende başlıyorum olurmu müftücan farmasi bacımızz:)
günaydın hayırlı cumalar cumamız mübarek olsun kızlar
hayırlı cumalarrrrrrr kocaman sevgiler saygılar

sbry cim ortalama öğle namazı vakti saat 13:30-14:00 de biter
o nedenle saat 14:00 den itibaren sayıları yazabilirsiniz canım

farmasicim şimdi iş yapmaya başlıcam onun için yazıorum:))))

1 yasin
3 ihlas 1 fatiha geçmişlerimizin ruhu için

400 de salavat canım:)))))

kızzzzzzzzzzzzzzzzz gökçeeeeeeeeeeeee ne müftüsü bak kürennnnnnnnnn sapı geliyor
müftülük kim ben kim
daha ben camideki cemaatin ayağının tozu olamam deli etme beniiiiiiiiiiiiiiiii

sen kızlar için 489 ya Fettah alıver

bir de umarım okursun bunu bak bugün cuma

başta peygamber efendimize tüm peygaberlerimize ehli beyte sahabelere kuranı kerimin elden ele dilden dile günümüze dek gelmesinde emeği geçmiş cenabı hakkın razı olduğu hocalarımıza şehitlerimize Atatürk'ümüze içinde toplu iğnenin ucunun kentrilyonda biri kadar dahi olsa Allah inancını sevgisini taşımış tüm Müslüman kardeşlerimize , ve tüm kendi geçmişlerimize ve de üzerimizde kul hakkı bulunan büyük küçük ve yaşıtlarımıza 1 yasin- i şerif okuyuver

bir de peygamber efendimize ( s.a. v) çekebildiğin kadar saat 14:00 e kadar salavat getiriver olur mu ?????????????

hayırlı cumalar... anca baktım buraya... pepetı helın ıcın okunacakları okudum allah kabul etsın,, yasin okuyamadım ama fatıha okudum bugun ıcın,, bıde salavat tamam elımden gelen bu oldu. bebıs ıcın bı yasınde ben alayımm zamaın olurda daha fazlasını okursam yazarım... allahım acıl sıfalar versın ınsallahhh......

yasin okuyamam ama bebiş ve tüm şifa bekleyen hastalar için 200 ya şafi okuyacağım allah kabul etsin şifa versin inşallah amin

farmicim kızların esmaları bitti
100 de salavat getirdim
başka napıcaz canım

Sağol Allah razı olsun canım, zaten herkese 1 er tane veriliyor. Allah kabul etsin inşallah

Allah razı olsun ,Allah kabul etsin inşallah. Amaç illa ki Yasin değil, okuyamıyorsanız dua edin o da yeter, müslümanın müslüman kardeşine olan duası en makbul duaymış zaten

1 yasin-i şerif
3 ihlas
1 fatiha
2000 salavat-ı şerife
Allah kabul etsin kızlar hepimizinkini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…