Dua kardeşliği

farmasi, 489 ya fettah, 20 ayetel kürsi, 30 fatiha okudum. allah kabul etsin pepetiyle helinin niyetlerini

okudum canım bitti
salavata başladım şimdi yarın öğlen 12 de bildiririm sonucu:)))
şimdiden 200 oldu ama:)))))

benim daha yeni haberim olduuuu... bir tane evlat sahibi olmak isteyen topicle dua ediyomm amaaa burada sizlerleee daha çok ederim kendime birikim hem dimi farmasiii bacım.... arka bahçeye gelemiyom eşim izindeee:KK66: burdannn dualarlaaa birlikte olurum inşallah

canım ben de şimdi 489 ya Fettah ile 15 fatihayı bitirdim .. başka var mı?
canım başka yok Allah kabul etsin
farmasi, 489 ya fettah, 20 ayetel kürsi, 30 fatiha okudum. allah kabul etsin pepetiyle helinin niyetlerini

okudum canım bitti
salavata başladım şimdi yarın öğlen 12 de bildiririm sonucu:)))
şimdiden 200 oldu ama:)))))
süperrrrrrrrrr Allah kabul etsin selincim
farmasicim ben de 15 fatiha 10 tane ayetülkürsi alayım canım
emelcim ayetel kürsi ve Fatihalar bitti istersen 489 ya FETTAH okuyabilirsin
benim daha yeni haberim olduuuu... bir tane evlat sahibi olmak isteyen topicle dua ediyomm amaaa burada sizlerleee daha çok ederim kendime birikim hem dimi farmasiii bacım.... arka bahçeye gelemiyom eşim izindeee:KK66: burdannn dualarlaaa birlikte olurum inşallah
evetttttttttttttttt bacım hoş geldin
farmasicim 489 kere Ya Fettah okudum
okudukça yazarım,Allah kabul etsin

Allah kabul etsin poecim , yaz sen ben eklerim

270 tane salavat okudum canım daha okucaktım öğlene kadar ama hastalanmışım bu haldeyken okuyabilio musun bilmediğim için devam etmedim

270 tane salavat okudum canım daha okucaktım öğlene kadar ama hastalanmışım bu haldeyken okuyabilio musun bilmediğim için devam etmedim

salavat mazeretliykende çekebiliyorsun canım dualarıda okuyabilirsin sureleri okumak pek uygun değil sadece ....

Kızlar merhaba, hayırlı cumalar hepinize...

Öncelikle hepinizin affınıza sığınarak bir ricam olacak...Ben kirli çıkıların gizli takipçilerindenim, dün bu topiğin linki verilince burdan paylaşım yapmamın daha uygun olacağını düşündüm. Arkadaşımın yeğeninin kalp rahatsızlığı var, ameliyat olacak ve her kişi 1 tane olmak üzere 500 Yasin dağıtıyorlar. Aranızda yarın akşama kadar okuyabilecek var mı?
(Bilmiyorum nasıl bir tepki alıcam ama kimse zorunlu değil sadece bir rica):26:

Henüz 1.5 aylık bir bebek ve anne karnında zatürre olduğu için solunum cihazına bağlı yaşıyor, cihazdan kurtulur kurtulmaz ameliyat olacak.

Birde başka bir paylaşım topiğinde gördüğüm bir şeyi sizinle paylaşıcam. Rad suresi düşmanın kahrı için okunurmuş. Mısır'da ki, Suriye'de ki dünyanın heryerinde düşman baskısı altında olan Müslüman kardeşlerimiz için aklımızda bulunsun.Allah'ım tüm Müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun ve onlara bu zulümleri yapanları kahretsin inşallah...

canım adetliyken de okuyabilirsin salavat ya da esmaları sadece ayet okuyamayız
Kızlar merhaba, hayırlı cumalar hepinize...

Öncelikle hepinizin affınıza sığınarak bir ricam olacak...Ben kirli çıkıların gizli takipçilerindenim, dün bu topiğin linki verilince burdan paylaşım yapmamın daha uygun olacağını düşündüm. Arkadaşımın yeğeninin kalp rahatsızlığı var, ameliyat olacak ve her kişi 1 tane olmak üzere 500 Yasin dağıtıyorlar. Aranızda yarın akşama kadar okuyabilecek var mı?
(Bilmiyorum nasıl bir tepki alıcam ama kimse zorunlu değil sadece bir rica):26:

Henüz 1.5 aylık bir bebek ve anne karnında zatürre olduğu için solunum cihazına bağlı yaşıyor, cihazdan kurtulur kurtulmaz ameliyat olacak.

Birde başka bir paylaşım topiğinde gördüğüm bir şeyi sizinle paylaşıcam. Rad suresi düşmanın kahrı için okunurmuş. Mısır'da ki, Suriye'de ki dünyanın heryerinde düşman baskısı altında olan Müslüman kardeşlerimiz için aklımızda bulunsun.Allah'ım tüm Müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun ve onlara bu zulümleri yapanları kahretsin inşallah...

merhaba canım dua topiklerinin birinde yoğun bakımdaki bir çocuk için 500 yasin demişler dün gördüm okudum ..... o mu ondan farklı mı bu bahsettiğin ?

mlesef hastalandım canım yoksa inan okumak isterdim Allah şifasını versin Allah o anneye evlat acısı vermesin:KK25:

X