Dua kardeşliği

Kızlar şundan alsanıza bi milyoncularda dini kitapçılarda her yerde var
1 tl zaten kendi de

Eki Görüntüle 852933
ben bunlarda alıcam ama ıs yerınde parmagımdan cıkaramam dıye sey yapamıyorum telefonu elıme alıp masanın altında sayac calıstırıyorum :) tek elım masanın altından :) bısey olsa bacak arama bırakıp kalkıyorum yerımden

Cute ben de sana 2000 tane okuyacağım ama yarından önce bitiremem sen gene de yaz o zaman bi yere de sayılar karışmasın
tamam canm cok tesekkur ederım
cutemom senin niyetine 1000 adet okudum. Eksiğin varsa akşam veya yarın biraz daha okuyabilirim.
yazıyorum canım sende cok sagol
Allah kabul etsın

ben öle parmağıma falan takmıyom ya öle elimde cebimde yolda otobüste yatarken
iyi oluyor

Son düzenleme:
ben öle parmağıma falan takmıyom ya öle elimde cebimde yokla otobüste yatarken
iyi oluyor

oyleyse ertelemeden yarın pazardan alayım ben bunlardan mesela sımdı ıs olarak musaıtım ama telefonun sarjı yok

cutemom aldığım 2000 adeti okudum canım

Son düzenleme:

çook teşekkür ederim Allah razı olsun

hanımlar birde benim kötü bir alışkanlığım var dua edin de bırakayım ne olur çok çabalıyorum ama olmuyor

çook teşekkür ederim Allah razı olsun

hanımlar birde benim kötü bir alışkanlığım var dua edin de bırakayım ne olur çok çabalıyorum ama olmuyor

Eüzü billahi teala Yâ Metîn” okumalısın bol bol bizler de okuyalım adeti yok çekebildiğimiz kadar

farmasicim benim babamda alkol kullanıyor onun için okusam olur mu bide ne kadar acaba sayısı var mı

kızlar sbry arkadaşımızın babasının içkinin esaretinden kurtulmasında Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için '' Eüzü billahi teala Yâ Metîn'' okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....
Allah şimdiden desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden razı olsun ve de Allah kabul etsin inşaallah

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez salavat

isteyenler katılabilir duamız kabul olsun inşaallah AMİN
Allah razı olsun

başlattın madem canım okuyalım şimdiden herkese teşekkürler

ilk siftahı ben yapıyim şimdilik canım 1000tane alıyim babacığım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…