Dua kardeşliği

CuteMom 1000 tane demiştim fakat 2000 adet ya latif okudum canım Allah niyetini hakkında hayırlı ise kabul etsin canım

tlbtlb senin için 422 ya şafi, 68 ya muhyi okuyacağım inşallah.Şimdiden geçmiş olsun, Allah şifa versin.

YArali32 senin için de 100 fatiha okuyacağım bir aksilik olmazsa inşallah.Allah ferahlık versin.

Çok şükür bekletmeden okuyabildim her ikiniz için de söylediklerimi, mutluyum:) Allah kabul etsin.

Allah razi olsun! Agzina saglik kardesim!

Cümlemizden, cümlemizin :))

İyi geceler kızlar, Allah rahatlık versin; biraz da teze çalışayım ben:)

Son düzenleme:
seyyahcım 1000 tane daha ya latif okudum Allah kabul etsin

Arkadaşlar benim için başka sayıyla okuyan var mı
varsa yazabilir mi bugün bitiricem duayı sayılar karışmasın

cutemom seninde varsa eksik okuyim canım malum kendi duamı bitirdim ya okucak kişi arıyorum

Seyyah senin için 660 tane ya latif okudum Allah kabul etsin

Allah razi olsun kardesim senden!! Bende seni için dua edecegim bu gece.
Ne zaman bitecek diye bir sey yok aslinda ama en kisa zamanda olsa benim için daha iyi olur...
Bende okuyacagım senin için
CuteMom 1000 tane demiştim fakat 2000 adet ya latif okudum canım Allah niyetini hakkında hayırlı ise kabul etsin canım
Cok tesekkur ederım farmasi yüreğine sağlık
cutemom seninde varsa eksik okuyim canım malum kendi duamı bitirdim ya okucak kişi arıyorum

Aslında yazıcaktım ınanırmısın utandım :26: ben oyle zor yada guc zamanalrda okuyorumkı Allah ınsallah kabul eder masa altında bır telefon ve sayac tıtreye tıtreye sayıyoruz dualarımızı Allah kabul etsın ınsallah ben duanın gcuune gercekten cok ınanıyorum sadece rahatlama degıl bu yonde ıslerımızın daha hayırlı gıttıgını dusunuyorum

olur mu öle şey canım eksik kaldığında söle sen ben okurum kesinlikle duanın gücüne inananlardanım takip ediyorum seni zor günler atlatıyosun biliyorum

şimdilik 1000tane ya latif alıyorum

olur mu öle şey canım eksik kaldığında söle sen ben okurum kesinlikle duanın gücüne inananlardanım takip ediyorum seni zor günler atlatıyosun biliyorum

şimdilik 1000tane ya latif alıyorum

bu arada ıyı hatırlattın daha obur dualarımı bıtırmedım bılıyormsuun onlara baslıyayım musaıt oldugumda bugun buarada zor gunler gectı ınsallah ınsan ıyıya saglıga hosa cabuk alısıyor canım cok tesekkur ederım Allah bunları unutturacak acılar vermesın

Agzına saglık cok tesekkur ederım

Yaralı32 ; 60 tane fatiha okudum sımdılık senın ıcın

Bu arada arkadaşlar sayıyla alıp okuyan arkadaşlar dışında yeni okuyan olmasın olur mu
sayılar karışıyor sayılı olması lazım

allah cümlenizden razı olsun sizin de gönlünüzdeki hayırlı dilekleriniz hakkınızda hayırlı olsun inşallah

cutemomcum 1000tane sana dediğimide okudum bide adetliyken okunuyo mu biliyo musunuz ben başlıcak gibiyimde okunuyosa okucam da daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…