Dua kardeşliği

kızlar tlbtlb arkadaşımızın kötü alışkanlıklarından kurtulmasında Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için '' Eüzü billahi teala Yâ Metîn'' okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....
Allah şimdiden desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden razı olsun ve de Allah kabul etsin inşaallah

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez salavat

isteyenler katılabilir duamız kabul olsun inşaallah AMİN
Allah razı olsun

sbry babacığın için 500 adet okudum Allah kabul etsin bir an önce içkiyi bıraksın inşaallah canım AMİN

o zaman benim babacığımı da ekleyelim
namazını düzenli kılsın inşallah babacım
şeytana uymasın
amin

kızlar bugün cuma gecesi peygamber efendimiz'e ( s.a.v ) salavat getirmeyi unutmayın
Allah hepimizi şefaatine nail eylesin AMİN

tlbtlb senin için 200 adet okudum Allah kabul etsin canım AMİN

Son düzenleme:
amca içki içiyor mu seyyahcan ?

yok canım eskiden arada içerdi
ama namaz yok işte

farmicim şimdi biz bu duayı hepimiz için ayrı ayrı mı başlıcaz
toptan kötü alışkanlıklar için deyip toptan mı okuyacaz
bu duanın sayısı yok anladığım kadarıyla okuyabildiğimiz kadar okuyacağız
ben o zaman okuyunca yazayım

Sbry nin babası ve tlbtlb için 500 er adet okudum.
Allah kabul etsin .

seyyahcım herkes için ayrı ayrı niyetlendim herkes için baştaki okumam gereken istiğfar tevbe Allahuekber salavatı ayrı ayrı okudum
evet sayı sınırlaması yok

hayırlı cumalar kızlar

bugün peygamber efendimize bol bol salavat-ı şerife getirmeyi unutmayalım

Günaydın kızlar
ben sbry babası ıcın nasıl okuyacagımızı anlamadım :26:

Hayırlı Cumalar hanımlar dua kardeşliğine nasıl katılıyoruz. İhtiyacı olanlar mı bildiriyor yoksa günlük dualarınız var mı ? Ben de namazlarıma pek dikkat edemiyorum. Allah ibadetlerimizin devamlılığını getirmeyi nasip etsin inşaallah.

hayırlıı cumalar ihtiyacı olan söylüyo bizde dua ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…