Dua kardeşliği

bu dua kardeşliği devam ediyor mu devam ediyorsa benim çocuğum olmuyor 500 kişiye yasin okutuyorum ama kişi sayısını toplayamadım bana yardım eder misiniz msj bekliyorum yardım etmek isteyen arkadaslar benim adıma(adım hicran) çocuk olması dileğiyle her kişi sadece bi yasin dualarınızı bekliyorum

Ben okurum bir yasin cnm yarina.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba canım seve seve okurum yalnız şu an adetliyim

belli bir zamanı var mı ?

anneme de söylerim sanırım o da okur
haberleşiriz
Allah hakkkında hayırlısını versin

Aminnn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ben hayırlısıyle evlenmek istiyorum, cuma günü sela ile ezan arası 21 taha süresi okunursa ALLAHIN izniyle evlilik olurmuş. ama tek kişinin okuması mümkün değil.7kişi okunsa adam başına 3 tane düşer olede oluyormuş.ben yarın kendim için yapmak istiyorum benim için sela ile ezan arası 3 taha okuyabilcek 6 arkadaş varmı aranızda eger varsa yarın okuyabilecekler bana mesajla ulaşırsa sevinirim yada burdanda yazabilirsiniz.şimdiden ALLAH razı olsun.

taha süresine baktım. 9 10sayfa yoksao kurdum. aslında o saate işte olmasam 9 10 sayfasınada bakmamda. kbakma canım

ben 5tane alayım dağıtırım inşALLAH bende.

merhaba arkadaşlar banu sultan rumuzlu arkadaşımızın babası vefat etti Allah rahmet ve merhamet eylesin sual kolaylığı nasip etsin ...

amca için 70000 kelime-i tevhid başlatıyoruz ....destek vermek isteyenler aldıkları sayıyı düşerek listeyi devam ettirsinler... şimdiden Allah razı olsun

70000 kelime- i tevhid

Farmasi 5000

----------------------
kalan 65000

merhaba arkadaşlar banu sultan rumuzlu arkadaşımızın babası vefat etti Allah rahmet ve merhamet eylesin sual kolaylığı nasip etsin ...

amca için 70000 kelime-i tevhid başlatıyoruz ....destek vermek isteyenler aldıkları sayıyı düşerek listeyi devam ettirsinler... şimdiden Allah razı olsun

70000 kelime- i tevhid

Farmasi 5000
Banu sultan 10000

----------------------
kalan 55000

70000 kelime- i tevhid

Farmasi 5000
Banu sultan 10000
Nurlum 3000
helinim 5000
----------------------
kalan 47000

70000 kelime- i tevhid

Farmasi 5000
Banu sultan 10000
Nurlum 3000
helinim 5000
agustos 500
----------------------
kalan 46500

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhabalar farmasi. yazını harefketlerden gördüm. banusultanın babasından haberim yoktu, başı sağolsun arkadasımızın. Allah rahmet eylesin. amca cennette eşiyle buluşsun inşaallah. hasta mıydı acaba, haberim hyoktu. iş yerinde malum yere giremiyoruz, ben de şimdilik 3000 alayım. bitirince haber veririm.

banusultan arkadasım görüyorsan başın sağolsun. Allah babana gani gani rahmet versin. size de sabırlar diliyorum

70000 kelime- i tevhid

Farmasi 5000
Banu sultan 10000
Nurlum 3000
helinim 5000
agustos 500
bulut1berrak 1000
sert sessiz 3000

----------------------
kalan 42500

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…