Dua İstiyorum Allah Rızası Icin :(

Kimse bakmamış. Akşam olduğundan mı acaba?
Ben senin niyetine 1000 tane fatiha okuyacağım salıya kadar falan bitiririm. Nasıl daha aktif hale getirebiliriz burayı acaba?

Kimse bakmamış. Akşam olduğundan mı acaba?
Ben senin niyetine 1000 tane fatiha okuyacağım salıya kadar falan bitiririm. Nasıl daha aktif hale getirebiliriz burayı acaba?

Allah razi olsun insallah kardesim. Bilemiyorum neden pasif kaldi burasi...
Hayirlisi....

Bugun boynundaki sislik icin gereken film cekilecek... dua et olur mu

Allah babana acil şifalar versin kardeşim, inşallah tedavisi kolay bir hastalıktir ve baban bir an önce maddi ve manevi şifaya kavuşur. Ben de babamı başka bir rahatsızlıktan dolayı az kalsın kaybediyordum. Hamdolsun şimdi çok iyi. Fakat babamın hastalığı sürecinde şunu anladım ki bizler çok çabuk ümitsizliğe düşüyor ve vazgeçiyoruz. Bu zor sınavınizda Allah ümidinizi hiç azaltmasın. Sizlerin gönlüne ferahlık, babanızın bedenine şifa versin. Dualarımdasın...

Canım bir tane FATİHA okudum. YA ŞAFİ ismiyle dua ettim.
Gene ederim aklıma geldikçe inşallah.
Toplu halde okuyabilirsem de yazarım.
Rabbim şifa versin inşallah.

Canım hayırlı haberlerini bekliyorum. Ara ara bakıyorum buraya. 400 tane okudum şimdilik.

Arkadaşım ALLAH şifa versin Hayırlı haberlerini almayı nasip etsin.
41 Fatiha okudum
aklıma geldikçede okumaya gayret ederim

100 Fatiha süresi okudum İnşaallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz Allah yardımcınız olsun acil şifalar versin İnşaallah

Ruveyda, üç ihlas bir fatiha suresi okudum. Peygamber Efendimizin ruhuna hediye eyledim ve dua ettim babana... İnşallah şifa verir Rabbim.

Peki nasıl oldu baban?

Allah razı olsun hepinizden insallah ..
Cok tesekkur ederim desteginiz icin. Rabbim dara dusurmesin sizleri...

Geri kalan sonuçları bugun alacagiz nihayet. Insallah onlarda da birsey cikmaz... ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…