Dua ile ilgili başınıza gelen ilginç olaylar

Galiba anlaşılmıyorum ben ismi azamı buldum al bununla dua et diye bi şifre bulmuşcasına bilgi vermedim zaten yazılmadığını görünce yazdım salavat filan diyerek bilmeyen vardır yoktur o kadarını bilemem ancak aaa benim var ama söylemem demekten daha dolu bi mesaj yazdığımın farkındayım.Ayrıca kişiyi baz almadan dümdüz durumu,fikrimi söylemişim değil mi bu kadar sinirlenmeniz ilginç.Kimse sizden dualarınızı birebir yazın diye istemedi sanırım olayı çok çarpıtmışsınız.Demişler ki özel bişey var mı ama siz söylemeyin söyleyince olmaz filan dimi.Niyetleri bilir Allah.Etiketliyorum bakınn C ChillOutt Blue_Peri Blue_Peri

Kisi baz almadan hedef gostererek yaziyorsun ama biz bunu anlamayacak kadar gerizekali oldugumuz icin sinirlendik :KK53:

Hala ayni seyi soyluyorsun soylemeyin olmaz diyerek. Benim neyi soyleyip neyi soylemeyecegime karar verecek olan son kisisin!
Hele ki muslumanligima laf edersen agzinin payini alirsin.
Bundan sonra kimseye bulasmadan yorumunu yaparsan kimse de sana bulasmaz!

Yazdiklarimi anlayabilecegine ihtimal vermiyorum ama bir umut yazdim.

İlk yazdığınız mesajdan bu söylediğiniz anlam çıkmıyor ki çıksa hiç üzerinize alınmanıza gerek yok yazdığımı çünki kimse durumunu anlatmak zorunda değil kaldı ki duasınıda öyle.Ama yaşadığı durum kişinin mahremiyetidir o bambaşka.Benim kastım zaten nasıl anlatmazsın merak ediyorum değildi ki dediğiniz gibi duayı paylaşmanın sevabı.Saklamanın hoş olmamasıydı demek ki sizinle alakalı bi durumdan bahsetmemişim bu durumda.Önümüz bayram iyi bayramlar diliyorum
Benim ne anlamda yazdığımı Allah biliyor bilmeyenlere ne diyebilirim bilmiyorum birbirimizi tanımıyoruz neyse ben yazacagımı anlatmak istediğimi anlamak isteyene yazdığımı düşünüyorum. Kastım yukarda yazdığım gibiydi. Sizede iyi bayramlar.

Kisi baz almadan hedef gostererek yaziyorsun ama biz bunu anlamayacak kadar gerizekali oldugumuz icin sinirlendik :KK53:

Hala ayni seyi soyluyorsun soylemeyin olmaz diyerek. Benim neyi soyleyip neyi soylemeyecegime karar verecek olan son kisisin!
Hele ki muslumanligima laf edersen agzinin payini alirsin.
Bundan sonra kimseye bulasmadan yorumunu yaparsan kimse de sana bulasmaz!

Yazdiklarimi anlayabilecegine ihtimal vermiyorum ama bir umut yazdim.
Evet yazdıklarınızı anlamıyorum çünkü ben kimsenin müslümanlığı sorgulamadım mesela bunu nerden çıkardınız anlamıyorum.Bu kadar sinirlenmenizide anlamıyorum.Sakin bi ruh hali diliyorum size.İyi bayramlar.

Hepimizin hayattan bunaldığı ve farklı yerlere evrildiği zamanlar oluyor. Ben de öyle bir dönemden geçiyorum. Bugün harıl harıl falcı ararken bulup gitsem bile bunun beni rahatlatmayacağının, aslında duanı her şeyin çözümü olduğunun farkına vardım. Lütfen kabul olan dualarınızı ve neler yaptığınızı paylaşın benimle
Benim için hayırsız olduğunu sonradan anladığım bir şey için deliler gibi dua ediyordum. Tesbih çekiyor dua ediyordum. Bir akşam gene tesbihi elime aldığımda tesbih şakır şakır döküldü kopmuş nasıl kopmuşsa. Öyle oradan mana çıkarıp dedim ki bir şeyi fazla isteme gülüm boşver oluruna bırak. Aşırı istememek lazım hiçbir şeyi.

Yani şöyle güzel bir konunun altında bile tartışma çıkarmışsınız ya, pes.
Herkes birbirini yargılamaya ne kadar meraklı.

X