Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

canım bu sabah gittim göğşen beye tüp bebek istiyoruz dedm bende onu düşünmüştüm dedi çok şükür ya.bugün amh için kan verdim aralıktada tüp inşallah sana baktılarmı bu amh ne demek yaptırdıysan ne zaman çıktı sonucu ? bu arada gebelik nasıl gidiyor :)

ewett yaptirdimm yumurtanin nekadar kaldini gosteriyoo bir ve yukarisi iyi 1 ve alti durum ciddi hemen tup basla anlamina gelirr...
insallahh iyi cikarrr canimm sonucu paylasss...hamilelikk mide bulantisi halsizlik yatiyorumm annem bakiyo...

insallah uc haftaya gecermusss

araliga bisi kalmadiii canimm yaa.
amh kaca yaptirdinn..

canm çıktı sonucum 1,83 çıktı.doktor rezerv düşük ama tüp için aceleye gerek yok dedi ben istedim yaptırıyoruz aralıkta :))) muayene ücreti artmış ya 122 lira muayene ücreti ödeyerek amh yaptırdım.nasipse aralığın ilk haftası tüpe başlicaz yani.acaba tüp fiyatlarıda arttımı haberin varmıki?? bu arada kaç aylık oldun bulantın için hap vermedimi?

canim tup icin cok iyi dusunmussunn.bence tutucaksa tupte sansin cok yuksek asilama ile cok zaman ve para kaybin olucakti keske bunlari biride bana deseydiki benim amh 1.0di sinirdaydim yinede her doktor yoldu resmen beni.amh ben duzey lab. 180falan verdim.cok iyi bedava yaptirmisin .cnm muayene ucreti 122mi olmus vah vah Allah yardim etsin bu milletee:--(
bende dogum icin yer ariyorumm hr asama zorlu bu surecte eeger gogsen beyle anlasirsak orda olucak ..

mide bulanti hapi verdiler ama hic icmedim kiyamiyosunki ya bisi olursa diye pek kimsede icmemis
:-(
cnm sen elini cabuk tut tup yaptir.her gun kiymetli bizler icin ay ay o deger azaliyo.bende 1.39 larda basladim 1.0ekadar dustu.dualarim seninlee

canim uc ayimiz bu persembe bitecekk;-);-)Allahh izin verirsee.hamile kalinca bi dpktorum da var onuda oneririm gidersin orayada zam gelmis.37olmus.cok ilgileniyo bebegin hetseyinu soyluyo.gogsen beye bi aydir gitmiyodum 13.hafta giticem bu hafta sonu insallahh bakalim napcazz..

rezervon cok guzell canimm bence tam degerlendirmelik cok dusuk dglll..bence cok guzel sonuc alicaksinn insallahhhh.benim 1.0ile uc yumurtadan ikisi isleme alinmistii..Rabbim ol derse ne olursa olsun oluyoo en guzel ornegi benim.hic umudum yoktu iki yumurta neki ditodum ama icimdeki ses rahat ol diyodu o ses hep benimle hala bol bol ayetel kursi oku tedaviye baslarkende baslamadan oncede cok faydasini gorursun.olmuyosada bi faydasi varki o yuzden olmamistir diye dusun ama cok umutluyum olucakk canimm

cansu yazdıklarının hepsini okudum ok teşekkür ederim yardımların için öncelikle.ve sana şey dicem benmde bi arkadaşım hamile bulantı hapını içiyor sende iç çocuğa zararı yokmuş kız hastanede hemşire o bile içiyorsa korkma rahat ol.zaten 4.aydan itibaren keyfini çıkarmaya başlayacakmışsın inşallah gelsin bebekler :)) rabbim inşallah banada nasip eder.bu arada gebelikten sonra neden bıraktın göğşen beyi ? parası içinmi ? banada yazarmısın.rezervime doktorda kötünün iyisi dedi.sigara içiyoruz eşimle tek korkutan o.ama çok rahatım rabbim ol derse yeter :)) çok heyecanlı ve meraklıyım.görümcem hergün bebek yokmu diyor.çalışıyoruz diyor eşim.kimseye demedik tüp yaptırcaz diye.rabbim ne olursun bizlerinde yüzüne baksın.çikolata kisti olduğum için göğşen bey çok umutlu bakma hazırlıklı ol herşeye dedi.ama elimde değil ne bilim

Merhaba kızlar ben de Göğşen hocanın hastasıyım. İlk tanışmamız temmuz ayında oldu ve direk tüp bebeğe başladık. .çok sakin, insanı rahatlatan bir ifadesi var, bir psikologdan daha iyi anlıyor insanı. Temmuzdaki denememiz tutmadı. 2. Denemeyi kurban bayramından sonra başlayacaktık ve 2 ay boyunca hiç birşey düşünmedim, kendimi hep pozitif yönde motive ettim. Hatta tedavi sırasında sigarayı bırakmıştım, yeniden başladım. Sonra kendiliğimden hamile kaldım. Hatta yurt dışına çıktım, tam döllenmenin olduğu hafta çok yoğundu işlerim...ama eşimle gece yattığım zaman bebek düşünmeden birlikte oldum. Onun için çok kafaya takmayın, ve hemen üst üste tüp denemeyin ara verin ve kendinizi meşgul edecek şeyler bulun...inşaalah hepinizin bebişleri tutunur sıkı sıkı, hamile olanlarda alsın kucaklarına hayırlısı ile.

babygel mrbb suan kac haftaliksin.bende gogsen beyden tedavi gordum 12haftaliz.dogumu nerde yapmayi dusunuyosunn.bibkarar verebildinmi..ikili test yaptirmadim ikizlerde dogru cikmiyomus.gogsen bey ne diycek bilmiyorum bu cumartesi gidicezz

babygel mrbb suan kac haftaliksin.bende gogsen beyden tedavi gordum 12haftaliz.dogumu nerde yapmayi dusunuyosunn.bibkarar verebildinmi..ikili test yaptirmadim ikizlerde dogru cikmiyomus.gogsen bey ne diycek bilmiyorum bu cumartesi gidicezz

merhaba Cansu şimdi 11 haftalık. ben tedavi gördüm ama olmadı, sonra kendiliğinden oldu, ama beni takip edeceğini söyledi. o kadar iyi bir doktor ki sen de biliyorsundur. moralimi hep yükseltti. tedavideki test günü bhch değerim 1 di ve üzülme sen bana 1-2 ay içinde kendiliğinden geleceksin dedi ve dediği oldu. :))) allah ondan razı olsun. ben ikili teste haftaya gideceğim. ay seninde ne güzel ikiz allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. benimde tedavide yüksek kalitede 2 embriyo transfer edilmişti. ama kısmet böyleymiş. tek çift, kız erkek farketmez, sağlıklı, mutlu , bahtı açık bebek nasip etsin dedim...allahıma binlerce şükür. isteyen herkese versin yarabbim....

ne guzell kendilindenn gelmesi benim ikinci tup denememdi biraz zordu kendilinden ilmasi rezerv dusuklugu vardi..o yuzden gec kalmayalum hemen yapalim dedi
.ewett gogsenn beyyy cokk iyi bi insannn adam gibi adam Allah razi olsun..
insaallahh hepimiz icin hakkinda hayirli olur bebislerimiz saglikli sihhatli olurrr bu hasretlikbiter ...

Cansu selam,
sen nerde doğum yapacan karar verdin mi, Başkenti düşünüyormusun. ben aslında Göğşen hoca diye düşündüm. sen başka doktorada muayeneye gidiyormusun?

Cansu selam,
sen nerde doğum yapacan karar verdin mi, Başkenti düşünüyormusun. ben aslında Göğşen hoca diye düşündüm. sen başka doktorada muayeneye gidiyormusun?

bsbyimm buyuk ihtimal gogsen bey olucak kendisinede sordum doguma girceni soledi ikiz vr riskli oldugu ic..in hemde tedavi oldum icin ama tip fak. dede dosya actirdim ne olur ne olmaz diyee..bizimki zorunlu sezeryan olcakmis buda 1000tl imis sorun dgl artik saglikla olsunda bilmiyorumm..yinede devlet hast. iyi olurdu ama devlettede doc prof bicak parasi 4-5bin istiyoo.gogsen bey olduktan sonra rahatladimm..sen arastirdinmi pekii ??ne dusunuyosun erken diye dusunme zaman akip geciyoo

Cansu selam,

baska doktorA gidiyorum batikentte bi kadin dogumcu var rumeysa diye cok tatli ve ilgili bi bayan herseyi olcuyo biciyio cpk faydasi ni gordum .ilk umut polikilinik diyee biyer..muayene ucreti 35tl.bu ay gitmiycem gogsen beye gittim.onumuzdeki ay ona giderimm.bu ay ikili tarama testi verdik insallahh iyi cikar gogsen beye bide kultur verdim..

cansucum gebelik nasıl gidiyor :) bu arada çileklilimonatada hamile sıra bende bi ben kaldım aranızda aralıkta başlıyorum

canım sorununuz neydi sizin ama şansa bak ya nasip işte hayırlı olsun bende göğşen beyn hastasıyım çok harika biri gerçekten :)

Hayirli olsunnn canimm ben burda paylasirsiniz diye burda girip bakiyodum.ne kadarlik olduu??
Hatibulutcumm darisi sanaa araliga az kaldii

canım sorununuz neydi sizin ama şansa bak ya nasip işte hayırlı olsun bende göğşen beyn hastasıyım çok harika biri gerçekten :)

canım benim amh 0,1 in altındaydı başka sorun yoktu.ama Göğşen hoca o kadar pozitif ve iyiki beni her zaman rahatlatıyor.
seninde güzel haberlerini alalım en kısa zamanda...bekliyoruz heyecanla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…