Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Hayirli olsunnn canimm ben burda paylasirsiniz diye burda girip bakiyodum.ne kadarlik olduu??
Hatibulutcumm darisi sanaa araliga az kaldii

cansu canım sağol teşekkür ediyorum..perşembe günü öğrendim,perşembe transferin 12. günüydü..

cansucum sana bişey sorucam..
benim 12. gün değerim 299
14. gün değerim 816

sen kaç kez kan verdin ve senin değerlerin neler..senin bebişkolar ikiz ya,benim değerlerle karşılaştırcam canım..yani belli olmaz belki de,ben yine de bi öğreniyim

Cnm ben ben iki kez kan verdim.ilk degerim 11.gun 271 idi iki gun sonra tam iki kati artmisti.hadi darisi hatibulutin basinaa cojkk sevindimmmmm goxunnn aydinnn canimmmmmnn

Cnm ben ben iki kez kan verdim.ilk degerim 11.gun 271 idi iki gun sonra tam iki kati artmisti.hadi darisi hatibulutin basinaa cojkk sevindimmmmm goxunnn aydinnn canimmmmmnn
Sağolasın arkadaşım kucağımıza da almak nasip olsun..sen de maşallah büyüyosun ne güzel ilerledin baya
Ay değerlerimiz yakın benim de mi ikiz yaaa catlıcamm

Cnmm degerinnn cokk guzell saglikli bi gebelik olucakk.cnm ikiz gebelik o kadarda i dgl teksede saglkli olssunnnn cokkk sukurr ciftsedeee oda guzel ama risklii:-(
Rezerv azligi vardi dimi.topiktede paylastinmi kizlara umut olsun paylasta.yumueta rezerv azligi topigi

cansu zaten ben tek istiyorum,Alllahım hayırlısını versin ama inşallah tek olsun..böyle demek ne kadar doğru bilmiyorum ama..şuanda buna streslendim,düşünmemeye çalışıyorum,napiim..hayırlısı artık..
rezerv azlığı evett..paylaşmadım,o topiğe ziyaretçi olarak giriyodum genelde,pek tanımıyorum ya kimseyi..ama sorun deil tabii,umut olmak adına girip paylaşıcam,sağol canım

Hatibuluttttt nee guzelll bo hberrr buuuu yaaaa cokkk sevindimmmmmmm.cokk mutlu oldumm hayirli olsunnnn

Merhaba arkadaşım,
Yukarıdak, mesajı yazalı 7 ay olmuşsun. İnşallah tedavin olumlu sonuçlanmıştır. Forumu okurken mesajına rastladım. Açıkçası beni de 2 hafta önce biesterona başlattı göğşen bey. Ayrıca koenzim de içiyorum. O da hücre yenileyici anti-aging özelliğe sahipmiş. Yumurta kalitesi için olduğunu okudum. Benim düşük rezerv varmış. AMH de 1 çıktı. Biesteron gerçekten etki etti mi? biesteron kullanmadan önceki tedavilerinle kıyaslar mısın?

Doktorlar arasında iki farklı görüş var. Bazısı kullandırıyor bazısı benimsemiyor. Bir de ne kadar kullanmak lazım bu ilaçları? Prospektüste en az 2 hafta sonra etkiler başlar yazıyor. Ben günde 3 sefer içiyorum. Görüşürüz...

Kizlar nerelerdesinizzz napiyosunuz???yokmu baska gogsen bey hastalariiii

Merhaba Cansu,

En son 4 ay önce yazmışsın ama merak ettim durumunu. Göğşen beyde tedavi olmuşsun. Benim de senin gibi rezerv düşüklüğü var. 2 başarısız tüp bebek. (Birisi dış gebelik oldu) Şuanda biesteron içiyorum. Tedavi ne zaman başlar bilmiyorum. Daha ilaca başlayalı 2 hafta oldu. Ayrıca koenzim de alıyorum. Sen de bir faydası oldu mu biesteronun? Allahım büyüktür. İnşallah iyi bir doktor, iyi bir klinik tercihi yapmışımdır. Adetin 2. günü ultrasona gidicem. Benim en son tedavide foliküller boş çıktı. Geride kalan 3 yumurtadan hiçbiri döllenmeden sonra yaşamadı. Hayırlısı olsun tabii..

Senin doğumun yaklaştı değil mi? nasıl ikiz hamilelik? Kısa zamanda Görüşmek üzere...

Son düzenleme:

tatlım cansu hamile kaldı o tedavi sonunda şimdi ne durumda bilmiyorum..

Mr
mrbbb vodoovvv ilac hakkinda sanirimm tereddutlerin varr , ben cokk arastirmalar yaptim bu konu hakinda ama rezerv azligi ol bizim gibi ler icin biesteron harika bi ilac en fazla dort ayyy kullanilmali onu i biliyorumm..cok skur ben dogurdum erken geldi bebeklerim biri hala kuvozde yatiyor iki ay oldu nerdeyse kuvezde kizimi cikardik onbesgun once..rabbim herkese yasatsin bu duyguyuuuu ..ama inann sakin ve strese girmee cokk onemli cok zor ama onemlii. ilac kadar onemli. Ben son tup denemesine oylesine girdim aman olursa olur olmasa bida dedim hic ilgilenmedim buyidumu buyumedimi dye aslinda ilgileniyo gbi duruyodum ama olmaz dye mesguliyetim dgldi..bol bol gezdim tozdum..gogsen bey cok iyi bi insan ve doktorr bence dogru adrestesinn...

Hayırlı uğurlu olsun evlatların. Biri kız biri erkek mi be kadar Şanslısın. Allah acılarını göstermesin cok guzel bir ömür sürün insallah!

Ben de ne cok isterim biri kız biri erkek ikizim olsun. Aslında bu istegim daha ilk evlendiğim yıl , tedavi olacağımı düşünmeden bir arzumdu. Hatta o zamanlar kontrole gittiğimde doktoruma ben ikiz istiyorum ne yapmam lazım tüp mü diyordum😀 o da sen sagliklisin tüpü ne yapacaksın diyordu☺️ Kadere bak 3 tüp bebek yasadım belki de muradıma giden yoldayim insallah!

Cansu arkadasım benim 5-6 gun adetim erken geldi. Biesterondan olduğunu düşünüyorum, sen de yasadın mi boyle birsey. Umarım ters giden birsey yoktur. Göğşen beye usg ye gidicem.

Saglicakla, selamlar

Ikizleri öp benim icin...

Mrb cnm insallahh rabbim tum isteyenlere ikiz versinn...
İnsallahh sanada bu denemende verirr son olur.biesteron yaparrr bi hafta onden yada arkadan gekirdi adetlerimm..
Uykumu duzene koymustuu,stresimi azaltmistii biesteron ama kalp carpintisi yapti uc tane alinca o yuzden ben bi sabah bi aksam yapmistinm ilaci..kizim yanimda ama oglum hala kuvezdee insallah oda cikarrr ..ikiz guzelde cok zor bakimi kuvezde olmasina ragmen hergun onunlada ilgilenme calisiyorum sut paylasiminda acaba haksizlikmi yapiyorum falan oluyooo...

arkadaşlar ben tüp bebk tedavisine yenı başlıyorum
zekai tahire gidiyordum sen riskli grupsun dediler ve orda yapmak istemediler tıp fakultelerıne yonlendirdiler.
bende özelde yaptırmak istiyorum ve hulusı beyı duydum . başkent te ücret ne oluyor acaba?????????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…