Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

cansu hamileyim şaka gibi dimi

slm canım hayırlı olsun doktorun göğsen beymiydi.bende doktor arıyorum ankarada bi hacettepe gürkan bozdag bide bu doktor arasında kaldım.calısıyorum ondan haftasonuda gidebilecegim bir doktor istiyorum.tavsiye edermisin.gebeliğin hayırlı olsun canım

teşekkür ederim arkadaşım evet göğşen hocaya gidiyorum 2.tüp bebeğim tuttu.bende çikolata kisti vardı.ben şiddetle tavsiye ederim göğşen hocayı.hemşireleride kendiside çok iyiler..cumarteside çalışıyorlar.muayene ücreti 122 lira..yardımcı olabileceğim bişey varsa sorabilirsin

raporlu 2000 lira raporsuz 3000 lira canım.iğne ilaçlar senden.

Canim cok sagol cevap verdigin icin.kac gun oncesinden randevu almam gerek.bide saat kaca dek poliklink var.bende pko var rahimde perde var onu histeroskopi yaptirmam gerek

Canim cok sagol cevap verdigin icin.kac gun oncesinden randevu almam gerek.bide saat kaca dek poliklink var.bende pko var rahimde perde var onu histeroskopi yaptirmam gerek

rica ederim tatlım adet olduğunun 2.günü git hemen kan tahliliyle veya ultrasonla sana zaten yön verecek doktor.bence sen direk çat kapı git bi ara..hocam sizinle ön görüşme yapmak istiyorum de.hemşireler yardımcı olurlar sana.bi güzelce herşeyi konuş olurmu.. hastanenin telefonunu veriyorum.göğşen hoca kaça kadar orda bilmiyorum muayene saatine göre değişiyor.müsait oldğn bi vakit belirle ve ara ordaysa çat kapı git.0312 232 44 00/dahilisi sekreteryanın 306

Canim benim cok sagol cok tesekkurler arayip sorayim.Allah razi olsun.adet tarihimde calisyo olabilirim ondan cat kapi gideyim canim.cok sevindim sagol.esimde urologa gidecek oda oraya gitsin varikoseli var o yuzden
Allah bebegini saglikli sihatli dogurmayi nasip etsin

Son düzenleme:

aynen çatkapı git ön görüşmeyi yap hoca zaten seni yönlendirecekinşallah olumlu olur senin içinde aminnnnnnnn

Canim randwvu pazartesiye aldim arayip cok sagol.yanliz maltepedeymis yeri.oraya nasil gidebilirim altindag kaymakamliginin ordan

Canim randwvu pazartesiye aldim arayip cok sagol.yanliz maltepedeymis yeri.oraya nasil gidebilirim altindag kaymakamliginin ordan

canım tandoğana giden bir otobüse bin oradan maltepede in..eğer tandoğana giden otobüs yoksa otobüsten in kızılaydan metroya bin maltepede in zaten ara sokakta kubilay sokak diye geçiyor...pazartesi ha süpersin ya

canım tandoğana giden bir otobüse bin oradan maltepede in..eğer tandoğana giden otobüs yoksa otobüsten in kızılaydan metroya bin maltepede in zaten ara sokakta kubilay sokak diye geçiyor...pazartesi ha süpersin ya

evet canım pazartesiye aldım.navigasyondan baktım kızılaya yakın sanırım tamam canım olmazsa kızılaya gecip metroya binerim.cok sagol canım cok yardımcı oldun Allah razı olsun.calısıyorum ya 4,5 a aldım sıramı.cumarteside acık olması benim için iyi.sagol datlım

tüp bebek fiyatlarıda cok pahalı degilmiş
evet kızılaya yakın merkezi bi yerde kuzucum.fiyatlarıda iyi.122 tl ödüyorsun muayene ücreti olarak.10 gün beleş kan verip muayene oluyrsun 11.gün bişey gerekirse yine 122 lira ödüyorsun..fiyatları dışarıya göre mükemmel.kredi kartına taksit bile var.

iyiymiş canım doktor sitesinden hasta yorumlarını okudum herkes cok memnun.taksit yaptırıcam artık bi gideyimde bakalım ne diyecek.esimide orda ürologa götürürüm olmazsa.sagol gülüm

iyiymiş canım doktor sitesinden hasta yorumlarını okudum herkes cok memnun.taksit yaptırıcam artık bi gideyimde bakalım ne diyecek.esimide orda ürologa götürürüm olmazsa.sagol gülüm

ben 2012 de girdim o hastaneye 2 senede gebe kaldım inşallah doğumumda orada olacak.darısı başına güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…