Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

bende de rahim filmi testler falan filan derken tüpe karar verildi,bayram sonundaki adetimle başlıyorum inşallah..hulusi bey ile hiç tanışmadım iletişimim nasıl olur bilmem ama göğşen bey daha önce gördüğüm hiçbir doktora benzemiyo,müthiş biri..önce Allaha sonra ona çok güveniyorum.onunla devam etmek isterim,hayırlısıyla olumlu sonuçlanır inşallah bakalım

insallahh hakinda hayirli olurr herseyy yolunda ve guzelll gider arkadasim bu yolda yuruyen herkese Allahh sabir versinnnn....
cok zor bi yol

cansuuuuuuuuuuu sen hamile misin kızımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım bende sen gibi düşünüyodum ama değilmiş.göğşen beyde 1 kez aşılama oldum tutmadı kasımda 2.aşılamayı olcam inşallah.tutmazsa tüp bebek yapıcaz dedi.çikolata ksti var bende.ama genel anlamda ilk başlarda hoşlanmamıştım sonra bayıldım.çok alakadar biri ofis histeroskopi bile oldum.hemen geçecek diye diye koluma girdi getirdi götürdü.allah razı olsn ya

sennnnn niyyeeee biidaaa asilama dusunuyosunnnnnnnnn...

drekt tupp yaptirtt cnmm yaa maddi manevi yipranmaaa..ben uc kere yaptirdimm baska yerlerdeee

sennnnn niyyeeee biidaaa asilama dusunuyosunnnnnnnnn...

drekt tupp yaptirtt cnmm yaa maddi manevi yipranmaaa..ben uc kere yaptirdimm baska yerlerdeee

gülüm valla çok sevindim yaa :))) allahım en yakın zamanda bana da nasip etsin.aslında göğşen bey dedi aşılamayla vakit kaybetmeyelim 2.yide yapalım olmazsa tp bebek dedi.ben desem kızarmıki ??

Son düzenleme:
gülüm valla çok sevindim yaa :))) allahım en yakın zamanda bana da nasip etsin.aslında göğşen bey dedi aşılamayla vakit kaybetmeyelim 2.yide yapalım olmazsa tp bebek dedi.ben desem kızarmıki ??

canim tupun kisa protokoluda ayni asilamadaki gibi gidip geliyosun..ayni zahmete denk geliyo..gogsen beyi dinle derimmm canimm banada uc asilama sonrasi bosyere vakit kaybi olmus dedi.simdi ikinci asilamada tutmayinca tup da bi zor oluyo.bak iki asilama tutmadi ya tupte olmazsa diye yiyip bitiriyo insan kendini bide bosuna hormon alicak vucudina asilamada tutan genelde ilkinde tutuyooo.maddi manevi yipranma diye yazdimm

hulusi hoca hakkında da çok olumlu şeyler duydum aslında o da yapabilir..ama ben göğşen beyle tanıştım diye daha bi yakın geliyo.telefonla araması ilgilenmesi,çok çok hoşuma gitti..ellerimi tuttu "herşey güzel olacak,hiç canını sıkma güzel kızım" dedi..o an ağlayabilirdim :)
kasım da ben d etüp bebek yaptırıyorum..aslında ben başkente aşılama için gittim..ama aşılama vakit kaybı olur senin için dedi..çünkü hiç beklemediğim sorunlar çıktı..uygun değilim aşılamaya sanırım..
inşallah senin de hakkında hayırlısı olsun hatibulut,bi an evvel olumlu haberler al inşallah..

cansu merhaba..
tüp bebek yaptırdığını çevrendekiler biliyor mu? merak ettim de..

seni dinlicem kasımda aşılama için gittiğimde tüp bebek yapsak daha iyi olur dicem maddi açıdan zordayız derim.inşallah onaylar ya.haklısın valla

canım neden senin tüpe geçtiler sorun neydiki ? bende çikolata kisti vardı esra kuşçu varya alt kattaki :) onda laparoskopi oldum.o beni yolladı göğşen beye.ilk başlarda hulusi bey olsamıydı dedim ama zamanla iyiki göğşen bey dedim.bende çok memnunum gerçekten allah razı olsun.bende cansunun dediğini dicem tüp bebek yapalım dicem :))) ayrıca cansuya sorduğun soruya bende cevap vermek isterim.ailemden benim annem ve eşim dışında kimse aşılama yaptırdığımı bilmiyor.tüp bebektede aynısı olcak.kimseye söylemicem. :)allah hepimize hayırlı evlat versn :)

benim yumurta rezervim azmış canım,bir de sol tüpümde sorun varmış..hiç vakit kaybetmeden direkt tüp dedi..aşılama daha çok erkek sorunluysa tutuyomuş..o yüzden aşılamayı kabul etmedi göğşen hoca..

ben de senin gibiyim,sadece benim anne babam biliyor tüp yaptıracağımızı,eşimin ailesi bile değil yani..

ve ben de cansu gibi direkt tüp öneriyorum..hem maddi hem manevi açıdan..yani madem tedavisiz olmayacak bu iş ve madem bir aşılaman tutmamış,bir kez daha ona vakit ve para harcama..tüple dene şansını..olacaktır Allahın izniyle..neler neler oluyo ne mucizeler,bizim de olur

Son düzenleme:

canım ya gaza geldim göğşen beye dicem valla :)) birşey demez ve destek olur inşallah.bende vakit kaybetmek istemiyorum ocakta 30 olcam (( ayrıca sakın eşinin ailesinden kimseye bahsetme onların ilerde ne diceği belli olmaz :)) benim eşim annem başkada kimse bilmiyor.allahımmmmmmmm bizde anne olalım inşallahhh düşünmesi bile ne güzel dimi

destek olur bence..ben aşılama isteğiyle gidince çok istiyosan yapalım ama hem vakit kaybı olur hem de boşa masraf dedi..kendi dedi bunu..seni de dinlicektir..
beklemek de zor,bir aydır bekliyorum..şimdi önümüzdeki adetimde başlıyorum Allahın izniyle..ben de 26 yaşındayım.ama yumurtalarım benden daha yaşlıymış o yüzden vakit kaybetmenin anlamı yok benim için..
evet eşimin ailesi kesinlikle bilmicek.bu eşimin isteği zaten..kimsenin bilmesine gerek yok,saha evleneli çok da olmadı,insanlar şüphelenmez bile :) :)

valla düşüncesi çok güzel tabiii,bazen heyecanlanıyorum,eğer tutarsa,"hamile mi olcam yani ben" filan diyorum :) garip bi his..
tutacağına inanıyorum,olumsuz düşünmek istemiyorum hiç..

Son düzenleme:

canım çok zor ya gerçekten anne olmayı istemekte anne olmakta zor yani eminim :) beklemeninde hiçbi faydası yok biz evlendikten sonra ameliyat oldum kistimden.o yüzden kaynana görümce çocuk olmaz diye söylenmeye başladı çoktan.sorf bu yüzden daha çok istiyorum eşimde bende üzülmek istemiyorum giresunlular bu yaz köylerine gittm ekşi üzüm çok severim ben.canım istiyo al dedim ağaçtan eşime..kaynana hemen duydu ne yanı sanki hamile mi ki canı istiyo dedi.içim cız etti var ya..allah görüyo dedim bunları çok zor imtihanmış bu gerçekten...

kizlar tup bebegi annem babam ve esim biliyoooo..
esimin taraf bilmiyo daha oldunu bile soylemedik cunku doktor uc aydan ewwel kimseye deme dediii.niye kotu bisimi var dedim super hetsey ama gerek yok sabirli ol dedii.kizlarr ben ikiz annesi olucammmmm etraff kesin tup bebek diycek eminimmmm

allaaaaaaaaaaaaahhhhhhh bende ikiz istiyorum oley etrafa bakma.kendiliğinden ikiz çocukları olan yüzlerce anne var dimi ama 3 aylık olana kadar kimseye söyleme bende olursa demicem düşük tehlikesi geçene kadar ayy çok sevindim sana.dikkat et ağır falan kaldırma bai

:26: ayy böyle şeyler çok daha üzücü..bu insanları anlayamıyorum,kadın bi de bunu yapan..yani çocuğumuz olmuyosa bile,bu Allahın elinde olan bişey,bununla dalga geçerken aslında ne ile dalga geçtiğinin farkında mı ki
benim kayınvalide hiç konuşmaz bu konuları,bizim de başka başka sorunlarımız var,Allah uzak etsin benden....ama bu konuda moralimi bozan kimse yok..kimse yok da yine de "ee daha çocuk yapmıyo musunuz,yapsanıza artık" denmesinden bile sıkıldım nefret ettim!! sanane sananeeee!!!!

hiç takma bence..Allah sana da nasip edecek,bana da..isteyen herkese de versin hayırlı ve sağlıklı..

tebrikler cansu,ikiz he,ne güzel
etraf ne derse desin sen soranlara normal yolla olduğunu söylersin,gerisi onlara kalmış ne düşünürlerse düşünsünler..
kaldı ki tüp bebek yaptırmak ayıp değil günah değil..ben mesela söylemiyorum çünkü,soruların ardı arkası kesilmicek,sorun kimde,neden olmadı,kaça yaptırdınız,nasıl yaptırdınız vs vs sorular bitmicek..ayrıca çocuk olunca ona farklı muamele edilmesini de istemiyorum..yani cahilce yorumlar yapılır mı çocuğa diye....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…