Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Meraba, ben geçen ay başladım Göğşrn hocada. 30 ekimde tek transferim oldu şimdi sonuç bekliyorum 11 kasım test tarihi
Yaa inş hayırlısıyla pozitif sonuç alırsınız ..bende şu an yumurta takibindeyim çok heyecanlıyım..tedavi olan herkes hayisuyla evlat sahibi olur inş

Yaa inş hayırlısıyla pozitif sonuç alırsınız ..bende şu an yumurta takibindeyim çok heyecanlıyım..tedavi olan herkes hayisuyla evlat sahibi olur inş
Bugüne kadar hep olumlu düşünüyordum ama bugün modum düştü sanki tutmamış gibi hissediyorum inşallah yanılıyorumdur. Amin inşallah Rabbim isteyen herkesi hayırlı evlatla sevindirsin

Bugüne kadar hep olumlu düşünüyordum ama bugün modum düştü sanki tutmamış gibi hissediyorum inşallah yanılıyorumdur. Amin inşallah Rabbim isteyen herkesi hayırlı evlatla sevindirsin
Hiç öyle düşünmeyin iyi düşünün iyi olsun..bende 9 gün iğne kullandım bugün kontrole gittiğimde yumurtaların yavaş gelişiyor dedi doktor 2 gün daha iğne kullanacağım çok stres oldum bende bu iğneler maksimum kaç gün kullanılıyor acaba

Benim de tam aksine hızlı gelişiyor 8 günde olgunlaşmıştı benim. Sanırım max. 12 filandı hemşire öyle söylemişti

Benim de tam aksine hızlı gelişiyor 8 günde olgunlaşmıştı benim. Sanırım max. 12 filandı hemşire öyle söylemişti
Peki sizin için sorun olmazsa birşey sormak istiyorum kaç yumurtaniz toplandı benim şu an 3 gözüküyor 2 si de arkadan geliyor muhtemelen yeterli büyüklüğe ulaşamayacak son ikisi gerçi tek yumurta da olsa kalite olması önemli ama işte insan yine de rahat etmiyor

Estağfurullah hiç sorun değil. Benim 13 yumurtam toplandı 5 i uygun bulunmuş 3'ü döllenmiş transfer gününe de 1 tanesi kaliteli gelmiş ama sayı hiç önemli değil İnşallah kaliteli olsun tutunsun önemli olan o

Ya inş bakalım benim ne olacak hakkımızda hayırlı olsun hayırlı evlatlarımız olur inş

kızlar opu da uyanıp acı çeken oldu mu?
Ben uyanmadım hatta hiç bişey hatırlamıyorum çıktıktan sonra 2 saat uyumuşum ama eve gittikten sonra mahvoldum herkeste aynı etki olacak diye bi şart yok tabi ama bilseydim kendimi hazırlardım. Ertesi gün ağrılarım geçti bu sefer de ameliyat sonrası verdikleri ilaçlar mahvetti bana mide bulantısı istifra filan yaptı, ilaçları kesti doktorum öyle kendime gelebildim ama o 3 gün çok kötüydüm

Bana sonrasında bişey olmadı ama o an uyandım 7. Yumurtada , dr bıraktı işlemi
, geçen yıldı , şimdi korkuyorum yine orda başlarsam yine ayni şeyleri yaşarsam diye
Sizin transfer me zaman

Bana sonrasında bişey olmadı ama o an uyandım 7. Yumurtada , dr bıraktı işlemi
, geçen yıldı , şimdi korkuyorum yine orda başlarsam yine ayni şeyleri yaşarsam diye
Sizin transfer me zaman

İnşallah yaşamazsınız ama benim bildiğim kadarıyla kandaki değerlere bakılıp ona göre anestezi veriliyor. Acaba gittiğiniz yerde o şekilde yapılmamış olabilir mi

Zaten bu başlığın adı başkentti dimi unutmuşum afedersiniz ben de aynı yerde yaptırdım ya Demekki her bünye farklı oluyor Rabbim inşallah bu defa her şeyin yolunda gitmesini nasip etsin

Amin hepimizin güzel sonuçları olsun inşallah. Evet Göğşen Bey doktorum. Herangi bir takviye vermedi sadece d vitamini verdi kapalı olduğum için ölçtürmeye gerek bile duymadı. Onun haricinde folik asit bile başlatmadı ben başlamıştı yeşil sebzeler yiyorsan zaten alırsın dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…