Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canımm hiç üzülme vardır bir hayır inş tekrar tedaviye gerek kalmadan Rabbim sağlıklı evlatlar verir hepimize..Hep dua ediyorum hastanelerde tedavi için bekleyen çaba gösteren anne ve baba adaylarına

Canım hepimize inşallah rabbim nasip etsin. Zamanı vardır diyor bekliyoruz inşallah biz de yaşarız o güzel duyguları..

Canım siz de problem eşinde miydi ? Soruyorum ama affet merak ettiğim için neler yaptınız bu zaman kadar ?

Canım siz de problem eşinde miydi ? Soruyorum ama affet merak ettiğim için neler yaptınız bu zaman kadar ?
Estağfurullah canım tabiki sorabilirsin :) Eşimin ileri hareketli sperminde sorun vardı varikosel ameliyatı oldu düzeldi bize 3 senedir hiç bişeyiniz yok doğal yolla olur diyip durdular biz yine de bu 3 senede 2 iğneli aşılama yaptırdık ama onlar da negatif oldu En son geçen ay Göğşen hocaya gittim sağ tüpünün yapısı değişik dedi aşılamalarda yumurtan sağ tarafında oluştuysa gebelik ihtimali zaten çok azdır dedi Rahim filmini 3 yıl önce çektirdim, bu filmi daha önce 3 ayrı doktor gördü ama hiç bişey yok dediler Bu yüzden tek bir doktorla yetinmemek laxım ben bu yüzden hep farklı doktorlara gittim

Sanırım biraz benziyoruz ben de 1.5 yıldır uğraşıyorum rabbim nasip etmedi. Eşimin ileri hız 0 ve işte Kaan hoca ile görüşmüştük DNA hasarı yüksekti tedavi ile düşmedi.. sonra varikosel e bağladılar temmuzda ameliyat olduk. Geçen ay test verdik hasar da düşmüş mutlu olduk ama ileri hız yine 0 , bu arada göğşen hoca ile de görüştük o da yıkamalı test değerlerine bakarak tüp bebek değerleri arasında dedi üroloji doktoru da 2-3 ay bekleyin ama daha fazla beklemeye gerek yok dedi şimdi biz de 2 ay sonra falan nasip olursa başlayalım diyorum. Ve göğşen hoca muayenede sağ da sıkıntın var gibi geliyo demişti bi film Çekelim dedi ve sağ tüp sıkıntılı sıvı geçişi olmadı. Yani benziyor problemler

Evet benziyomuş gerçekten. Bizim ameliyattan sonra eşimin ileri hareketlisi birden %24 e çıkmıştı geçen ay tüp bebek için verdiğinde %17 diye okuduk verdikleri kağıtta, benim rahim filmi sırasında da ilk önce ilaç gitmedi tekrar denedi doktor ilaç gitti ama işte dediğim gibi hiç bişey demediler biz bilseydik aşılamalardan sonra bu kadar beklemezdik ama işte nasip. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Ameliyatı nerde oldunuz canım ? Doktorunuz kimdi merak ettim ?

Tedaviye yeni başlayanlar ya da uzun süredir tedavi olanlar ara verenler bi cesaret arayanlar Allahim tez zamanda kucaginizi doldursun hayirlisini versin bekletmesin inşallah. Bu yola baş koyduysak olacak umut kesmek yok Allah çok büyük ve onun nimetleri, lütuflari sınırsız. Yazin dertleşin anlatin dinleyin sonuçta bizi en iyi yine biz anlariz ayni süreçleri yaşamadan kimse halimizi bilmez. Rabbim gönlümüzün muradini nasip etsin hepimize.

Göğsün hoca yurtdışındaydi döndü mü bilgisi olan var mı?
Birde hoca tedavi yarıda kaldığı zaman hemen diğer tedaviye başlıyor mu yoksa biraz ara veriyor mu ? Tabiiko her hastaya göre değişir ama en azından fikir edinmek amaçlı soruyorum

Merhabalar benim goğsen beyde 1asilamam var olmadi malesef geçen ay , bu ay tup bebek yapalim dedi erkek faktorü bizim sorunumuz ve hareket cok düsük 400.000gibi bisey hareketli olan, benim sorum kac embriyo transferi yapılıyo acaba, 30yaşindayım 2tane istesem olur mu yoksa kendileri mi karar veriyor

Kaç tane olusacagina bağli 2saglikli kaliteli oluşursa ikisini de transfer ederler benim 3tane oluşmuştu ikisini transfer etmişlerdi canim. Sen icini ferah tutmaya caliş ki güzel güzel büyüsün yumoşlarin.:) bir de sen olaya cok müdahil olma 2tane istiyorum falan deme teslim ol sonuçta işinin uzmani olan doktor o en iyisini bilir diye düşün.

Bi
Haklısın cnm çok tesekkür ederim cvbin icin ,rahat olayim diyorum ama kafam hiç susmuyo ,korkuyorum tedirginim bir sürü kafama takilan sey var ,inş hersey iyi olur bende buradan yazarım hamileyimmmm diye dua et olur mu bana ,çok zorlu sureç bunlar allah herkese yardim etsin.

Bide sizde problem neydi acaba yasiniz kacken tup bebek oldu ,transferden sonra dinlenmek gerekli mi ,

Bide sizde problem neydi acaba yasiniz kacken tup bebek oldu ,transferden sonra dinlenmek gerekli mi ,

Benimki sebepsizdi canim tek tüp az calişiyo dedi ama bu sebep degil zaten tek tüple hamile kaliniyo 32yaşinda yapildi transferim 5aşilamadan sonra 2.denememdi oldu çok şükür şimdi 1yaşini geçtiler birlikte büyüyoruz. Hayirlisiyla isteyen herkese nasip olsun inşallah. Ben ilk denemeden sonra 2 3gün yattim güya dinleniyodum falan ama yattikça sürekli aklimdaydi 2.denemede umursamadim gezdim dolaştim eglendim kafa rahat olunca oldu şükür.

Ne guzel allah saglikla buyutmesi nasip etsin ,darisi tum isteyenlere olsun inş,

size yapılcak işlem nedir bilmiyorum ama bugün 2.nci histereskopi oldum 262 ödedim. 30 ekimde de rahimde genişletme rahim kanal temizliği ve rahimden parça alınıp biyopsiye gönderilmişti.Alınan parçada enfeksiyon iltihap çıkınca antibiyotik ilaç kullandım bugün tekrar kontrol amaçlı yaptı histereskopiyi göğşen hoca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…