Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merhaba kızlar tüp bebek tedavisinde taksit yaptırabiliyor muyuz önceden varmış galiba hala devam ediyor mu bu uygulama bilgisi olan var mı acaba ? Ayrıca hepsini taksit yaptırabiliyor muyuz yoksa belli bir kısmını mi?

Meraba canım, bizim transfer yeni oldu o yüzden güncel bilgi verebilirim :)) Bizim raporlu 6250 tuttu worldkart varsa 9 taksite kadar bölebiliriz dediler biz 4e böldürdük. Yani evet hepsini taksitlendirebilirsin ama karta göre değişiyor sanırım taksit sayısı. Onu giriş kattan öğrenebilirsin :)

Aa çok teşekkür ederim sevindim

kizlar hayirli pozitif sonuclar alin insallah. bende gogsen beyin hastasi idim. martta transfer oldum ilk deneme idi ve cok sukur artik gun sayiyiruz. insallah saglikla sizlerde guzel haberi alin. ilaclari yumurtalarin sayisini aciyi belirtiyi hiiiiiic aramayin kendinizde cunku bosuna tedirginlik oluyor.her adim her yasayacaginiz sey sizi bebisinize yaklastiriyor oyle dusunun mutlu olu.

İnş bize de nasip olur ..sağlıkla kucağınıza alın inş

Merhaba kızlar benden 4 yumurta toplandı 2 si uygun bulunmus birii
tam dollenmemis digeri döllenmiş fakat istenilen gelişim düzeyinde değilmiş doktor ve embriyolog yarına kadar bekleme kararı almış gelişme gostermezse transfer iptal moralim çok bozuldu benimle aynı durumu yaşayan var mı aranızda acaba o biri gelişme gösterir mi ? Lütfen bana dua edin hayırlı sonuçlar gelsin

Bu duruma neden olan ne ki acaba? Esimde bir sıkıntı yok bende kist vardı acaba yumurta kaynaklo bir sorun mi sperm kaynaklı mi işin bir tarafı su göğsün hoca bu hafta yurt dışında olcak onunla da gorusemiycez çok moralim bozuldu ya

Merhabalar arkadaşlar ben de bu ay Göğşen Beyden muayene olmak için randevu aldım, geçen hafta HSG filmi çekilde ve rahimde yapışıklık gözüktü şimdi büyük ihtimalle Göğşen Bey histeroskopi yapacak ama hastaneyi aradım fiyat bilgisi vermediler, yakın zamanda Ankara Başkent Hastanesi'nde histeroskopi yaptıran var mı ne kadar ödediniz?

500-600 gibi biseydi ben yaptirdigimda ama sonradan fiyatlar artmis tam bilmiyorum

Canım ilaçlar ne kadar tuttu raporlu olarak. Başka extra ne verdiniz ?

Aa çok ilginç aslında telde fiyat bilgisi veriyorlardı

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum. Öncelikle Göğşen Hocadan histeroskopi çekilen arkadaşlar, Göğşen Hoca histeroskopiyi herhangi bir zamanda yapıyor mu yoksa mutlaka adetin bitiminden sonraki hafta mı yapıyor, adetinizin kaçıncı gününde olmuştunuz histeroskopiyi? Bir diğer danışmak istediğim şey, ben geçen hafta İstanbul'da özel bir hastaneye gittim, hsg çekildim raporumda rahmimde küçük bir yapışıklık olduğu yazıyor, eşim hastanede bizimle ilgilenen doktorla görüşmüş, önümüzdeki ay adetimin 2. günü gidip tedaviye başlayacağımı daha sonra yumurtalarımın toplanacağını ve yumurta toplama işlemi sırasında (burayı tam anlayamamış ya yumurta toplamada ya da transferde demiş) yapışıklığı açacaklarını söylemiş, acaba böyle bir şey mümkün olabilir mi? Yani hem yumurta toplama hem de yapışıklığın açılması bir arada olabilir mi? Bu arada amh değerim düşük çıktı, 0,88 ve zaman her geçen gün aleyhime işliyor, şunu düşündüm önümüzdeki ay tedaviye başlayıp yumurtalarımı toplasalar ve dondursalar, bu arada genetik tahlili de yapılsa, bu arada yapışıklığımı da açsalar ve rahim hazır olunca transfer etseler nasıl olur sizce mümkün mü böyle bir şey? Ya da haftaya Göğşen Hocadan randevum var büyük ihtimalle histeroskopi yapacak onun iyileşmesini bekleyeceğim belki bu arada tedavim uzarsa yumurta rezervim iyice düşer diye korkuyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

gecmis olsun oncelikle bende gogsen hocada gecen yil eylul ayinda histeroskopi oldum. rahim girisinde yapisiklik vardi. onu acti ve 2 tanede polip vardi onlari cikardi. buarada polipler rahim filminde gozukmemisti . histeroskopi uygulanirken gozuktu. adetin 2.haftasi falandi galiba oldum. tedaviye hemen baslamdik cunku belirli bir sikintimiz yoktu
3 yada 5 ay deneyin sikintiniz yok elimizdeki butun seyleri hemen tuketmeeyelim demisti.
ama sizin durum farkli amh dusuklugu var hemen baslar tedaviye. ayrica yumurta toplama yapilirken ofishisteroskopi yapiliyormu bilmiyorum. gogsen hoca ile devam edecekseniz eger baska bir dr.a gorusme yapmak kafa karisikligini artiriyor.guvenin insallah saglikli yumurtalariniz olsun kaliteli dollensin ve tutunsun.ilk denem3m di benimde.

Çok teşekkür ederim cevap için, umarım siz de bebeğinizi sağsalim kucağınıza alırsınız, ben önce İstanbul'a gitmiştim ama orada tedaviden önce histeroskopi yapılmasından bahsedilmediği için Göğşen Hocadan rendevu aldım, onun hakkında çok olumlu yorumlar okudum bunlar da beni heyecanlandırdı ama bir yandan zaman kaybetmekten de korkuyorum, umarım haftaya gidip görüşebilirim kendisiyle ve kafamdaki belirsizlikler gider...

amin insallah darisi basiniza. herseyi sor gogsen beye cebap verip rahatlatir seni. bende hic tanimadan gittim kendisine
guzel sonuc aldik cok sukur. mutlaka baslar zaman kaybetmeden. histeroskopi sonrasi hemen basliyor zaten genelde .bizim bir sorunumuz yoktu esimle oyuzden kafani dagit gel demisti
stressiz olmak cok onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…