Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bende baslicam arayip ogrendim. Yumurta toplama transfer 7 bin kusur 7200 falan. Embriyoskop 1230. Mikrocip 1000. Embriyo dondurma 1900. Kusuratlarda ufak yanlis hatirliyor olabilirim
Ya canm eminmisn benm ocak ayında arkadaşım göğsen hocada 4.bine yaptrdi Raporlu raporsuz 5 bin civarı ydi

Oooo ciddi misin maddi en uygun yerlerden biriydi bu hastane bile fiyatları ucurmus. Hoş göğsen beye ve hulusi beyin ilgisine değer ama ne bileym
Bende sasirdim ogrenince butcemi ayarlamaya calisiyordum. İlac fiyatlari da cok artmiss

Bende baslicam arayip ogrendim. Yumurta toplama transfer 7 bin kusur 7200 falan. Embriyoskop 1230. Mikrocip 1000. Embriyo dondurma 1900. Kusuratlarda ufak yanlis hatirliyor olabilirim
Ne kadar pahalanmış Nisa’nda embriyoskop ve milroçiple birlikte tüp bebeğe 5000 civarı ödemiştim raporlu. Çok artmış fiyatlar

Canım acaba embriyoskop ve mikroçiple birliktemi 7200 yanlış anlamış olabilirmisin çünkü senin dediğine göre embriyoskop ve mikroçip ile birlikte dokuz on bini buluyor normalde diğer hastanelerden daha uygun bi hastane orası

Allah yardımcımız olsun kızlar normalde üç bini dört bini ayarlayana kadar canımız çıkıyodu şimdi bu fiyatlarla nasıl baş edicez bilemiyorum fiyatlar aşırı artmış

ayri canin son yaptirdigimda 5000 toplama transfer
900 embriyoskop
Mikrocip tam hatirlamiyorum ama 600 du sanirim hastaneyi ararsan da bilgi veriyorlar. Yanlis mi anladim diye gittim ozellikle sordum.
Bu sefer transfer istemiyorum direk dondurtcam ona 4000 istiyorlar cozdurup transfer etmeye de 3000yine ayni hesaba geliyor transfer 7000 oluyor.

Çok saçma ama yaaa en ünlü hastanelerin fiyatları ile aynı olmuş ben hastanelerini ve labaratuarlarını övemicem oraya gidenlerin hepsi hulusi bey ve gögşen bey için gidiyo ben şuan başka bi hastanede tedavi görüyorum ama şayet olumsuz olursa hulusi beye gitmeyi düşünüyordum gerçi hulusi beyde daha önce iki başarısız tedavim var ama doktordan çok memnun kalmıştım fakat bu şartlarda pek mümkün görünmüyo

Arkadaşlar merhaba birşey öğrenmek istiyorum kafam biraz karışık ben 6 ay kadar önce göğsün hoca da 2 aşılama yaptırdım tutmadı. sperm testi rahim filmi falan yapılmıştı o dönem yalnız rahim filmini başka bir hastane de cektirmistim sol da 2 çikolata kistim var ve bu ay tedaviye basladim.Doktor benden kan testleri istedi yaptırdım bu testin sonuçlarına göre lucrin vurup kisti baskilayacagim dedi ameliyatlik bir durum var mı diye sordum yok dedi doktorla da cok uzun görüşemedim..Kafama takılan su ki tekrardan sperm testi falan istemedi cok ayrıntılı bilgi de alamadım hemsiresine sordugumda bir sonraki kontrolde iğneleri başlayacak dedi benimle
Aynı durumda olan var mı acaba ?

Sanki birşeyler eksik gibi geldi bana ya da ilk tedavi olduğu için ve pek bilgim olmadığı için bana öyle geliyor

Sanki birşeyler eksik gibi geldi bana ya da ilk tedavi olduğu için ve pek bilgim olmadığı için bana öyle geliyor

Ben de lucrinle hamile kalmiştim. Adetin başlamadan kullanmaya başliyosun sonra devam ediyosun artik doktor kac gün derse. Bende kist falan yoktu ilk denemede olmamişti ikinci ihtimal olarak uzun protokol şeklinde denemiştik ve bebişlerim tutunmuştu bana. Lucrin kullanirken yumurta geliştirmeye de devam ediliyo 2igneyi bir arada kullaniyosun onun icin ben lucrini bacagimdan vuruyodum aklinda olsun canim.

Bir de tüm tedavi olan arkadaşlara diyorum çok fazla sorgulamayin sonuçta adam profesör yani alaninda ne kadar yükselebilecekse o kadar yükselmiş dogru yapar güzel yapar sonuçta verecek olan allah insallah bu doktor vesile olur diue düşünün. Sonuçta hangimiz bu konu hakkinda sonsuz bilgiye sahibiz. Bir de birine bi işlem yapilmiş size yapilmamiş neden demeyin sebep arayip incelemeye uğraşmayin tevekkül edin dua edin rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…