Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kasımda gelin doğal yoldan olmazsa demişti en son Göğşen hoca . Ama bu fiyatlar moralimi bozdu kızlar eşim de ben de çalışıyoruz ama bu paraları nasıl karşılarız nasıl artmış bu fiyatlar :mad:

Bir de tüm tedavi olan arkadaşlara diyorum çok fazla sorgulamayin sonuçta adam profesör yani alaninda ne kadar yükselebilecekse o kadar yükselmiş dogru yapar güzel yapar sonuçta verecek olan allah insallah bu doktor vesile olur diue düşünün. Sonuçta hangimiz bu konu hakkinda sonsuz bilgiye sahibiz. Bir de birine bi işlem yapilmiş size yapilmamiş neden demeyin sebep arayip incelemeye uğraşmayin tevekkül edin dua edin rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah.
Ya haklısınız ama işte bazen insanın içi rahat etmiyor.İnsanin aklına sürekli birşeyler geliyor yoksa gerçekten doktoruma güveniyorum benim tedavileri sizinki gibi değil ben sadece tek iğne vuruldum onu da zaten hemşire vurdu 20 gün sonra kontrol..herkes için hayırlısı olsun dua etmekten başka caremiz yok

7000 kusur yumurta toplama ve transfer
1900 embriyo dondurma
2745 embriyo cozdurme ve transfer
1230 embriyoskop
1000 mikrocip
İlac fiyatlari da artmis
Bunlara ayrı ayrı mi ücret alınıyor ben hiç yaptırmadım ondan dolayı soruyorum bilmiyorum.yani en başta 9000 server nerdeyse. Mikroçip olmadan.. eşimde sıkıntı yok..

Bunlara ayrı ayrı mi ücret alınıyor ben hiç yaptırmadım ondan dolayı soruyorum bilmiyorum.yani en başta 9000 server nerdeyse. Mikroçip olmadan.. eşimde sıkıntı yok..
Hangileri yapiliyorsa ona gore fiyat cikiyor eger tedaviye baslayip hemen transfer olcaksan 7000 kusur arti ilaclar kalanida dondurup bekletceksen dondurma ucreti. Exstra yapilacaklar ayri fiyatlandiriliyor

Benim ilk asılamam yapildi , esiminde sikinti var bende yok , yumurtalarim gayet guzel gelisti 2tane kaliteli yumurta olustu bugun 9.günü , ilk zaman cok ağrım oldu simdi gecti artik gogus hassasiyetim var , kasiklarimda agri ,ins tutmustur.
Goğşen hocada asilama yaptirip tutan var mi acaba o_O

Selam arkadaşlar şuan güncel raporlu tüp bebek fiyatı ne kadar bilgi verirmisiniz.Göğşen hocaya fiyat sormayı unutmuşum :/

Benim ilk asılamam yapildi , esiminde sikinti var bende yok , yumurtalarim gayet guzel gelisti 2tane kaliteli yumurta olustu bugun 9.günü , ilk zaman cok ağrım oldu simdi gecti artik gogus hassasiyetim var , kasiklarimda agri ,ins tutmustur.
Goğşen hocada asilama yaptirip tutan var mi acaba o_O
Benimki tutmadı ama tutanların olduğunu duymuştum hayırlı olsun inş gönlünüzce olur

Tutmadi, ilk aşilamamdı ama gene de insan umut ediyor iste, asılamanin 12.günü adet oldum erken geldi kanama, bu zorlu süreçte allah hepinizin yardımcısı olsun hic disarıdan göründügü gibi degilmiş, bu islere baslayinca anladım. Bence tedaviyle beraber kesinlikle psikolojik destek de sart yoksa akil sagligimdan da olacam yakinda

Tutmadi, ilk aşilamamdı ama gene de insan umut ediyor iste, asılamanin 12.günü adet oldum erken geldi kanama, bu zorlu süreçte allah hepinizin yardımcısı olsun hic disarıdan göründügü gibi degilmiş, bu islere baslayinca anladım. Bence tedaviyle beraber kesinlikle psikolojik destek de sart yoksa akil sagligimdan da olacam yakinda
Hiç üzülmeyin vardır bir hayır bende 2. Asilamadqn sonra çok uzulmustum ama stres üzüntü yarardan çok zarar sabırla bekleyeceğiz .. bazı şeyler bizim elimizde değil

Allah hakkinizda hayirlisini versin ilk denemede insan cok umutlaniyo hemen olsun istedigimiz için sanirim. Ilkinde hayal kirikligi çok oluyo rabbim fazla bekletmesin mesela ben 5olumsuz aşilama geçirdim ikinciden sonra beklemeyi biraktim.:))
Dua edin allaha siginin gidip de psikologa anlat anlat nereye kadar derdini rabbime anlat nasil olsa dermani da onda.

Allah hakkinizda hayirlisini versin ilk denemede insan cok umutlaniyo hemen olsun istedigimiz için sanirim. Ilkinde hayal kirikligi çok oluyo rabbim fazla bekletmesin mesela ben 5olumsuz aşilama geçirdim ikinciden sonra beklemeyi biraktim.:))
Dua edin allaha siginin gidip de psikologa anlat anlat nereye kadar derdini rabbime anlat nasil olsa dermani da onda.
Bugün daha iyiyim insan herseye alısıyo allahım cok bekletmesin inş., dua ediyorum sürekli ,zamanı var demek :dua:

X