Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ben uzaktan gelecegim hersey yanikda olsun soylerseniz ne ihtiyaç varsa bende 1 asilama 3 yillik evlyim daha once klomen ile tedavi gordm

Ben aşılama için rapor çıkarttım ama göğşen hocayla bi muhabbet geçmedi aramda rapora dair. Hemşiresi Özlem hanım gerekli belgelerin yazdığı bir kağıt verdi bana. Ben de onları tamamlayıp orada raporla ilgilenen bir sekreter arkadaş var ona verdim, ertesi gün de Başekimliğin onaylamasıyla rapor çıktı. İlk başta ilaçları parayla almıştım, rapor çıktıktan sonra eczane sistemden gördü ve para iadesini gerçekleştirdi. İstenen belgeler de şöyle;
Eşinin ve senin nüfus cüzdanı fotokopisi
Evlilik cüzdanı fotokopisi
1 er adet eşinin ve senin vesikalık resminiz
Eşlerden birinin 5 yıllık (900 iş günü) sigortalı hizmet dökümü
Aile nüfus örneği (Önceden nüfus dairelerinden alınıyordu şimdi e-Devletten alınabiliyor)

D

Dokyordn rica etsek ovulsyn gunlerini takip ederekte kalmadim desem doktor onermisti die catlatma ignesi vuruldumki zaten
Ricayla olabilcegini sabmiyorum canim. Buyuk bisi olmasi lazim ya senin rezervin az yada esinin spermiyle ilgili o zaman hemen cikiyor ama sorun yoksa 3 yillik evlilik sigorta ile ilgili sartlar igneli asilama 2 defa. Falan filan hepsini saglaman gerekiyor. Bide benim tavsiyem histereskopi yapmadan sakin tup bebege baslayip bosa para verme. Bendede sorun yok gorunuyordu ama polip varmis 4 tup bebek demesinden sonra cikti. Bosa para vermisim yani

Ne gerekiyor rapor cikmasi icin doktordan rica etsek rapor ciakrtablrmi 3 senelik evlyim 1 klomen ile hamile kalmaya calstim 2 asilama ile buna gore verirmi verse cok iyi olr maddi acidan zorlancz
Canım erkek infertilitesi varsa 3 kez spermiyogram isteniyor toplam düzgün olanların sayısı 5 milyon ve altındaysa direkt rapor çıkartılıyor.... başkent kadin dogum pol. ara orda direkt tüp bebek raporu ile ilgilenen bi kız var onu sor

Kızlar yumurta takibi yapılıyor su an da benim yarın için tekrar gitmem gerekiyor hastaneyi aradım ama ulasamadim göğsen hoca yarın sabah hastane de yok diye biliyorum ben öğleden sonra gitsm sorun olur mu?

Bu kadin dogum binasi ayri bir bina dimi? Ayri yerden gris yapiliyor?

Cddmisin hiperskpi nasil bisey zormu? Ya korkuyorum acikcasi doktr istemesin diye ama doktr suna bakabilir bu kadin 3 yildir hamile kalamiyor igne tedavsi asilama? Asilamayla vakit kaybetmk istemiyorum ya blkide kismetimiz asilama olacak belli olmazda ya tutmazsa yine bkle Allh bkle asilama ucreti nekadardi esimdede 24 milyondu asilama yaorkn 2 milyonu yikandginda kaliteli oldu

Canım göğsen hocaya güvenebilirsin çok yardımcı olacaktır inan..o zaten sana olabilecekleri anlatıyor o yüzden doktorla konuşmadan boşuna kendini uzme

Kızlar yumurta takibi yapılıyor su an da benim yarın için tekrar gitmem gerekiyor hastaneyi aradım ama ulasamadim göğsen hoca yarın sabah hastane de yok diye biliyorum ben öğleden sonra gitsm sorun olur mu?
Hayırlı olsun tedaviniz bende göğşen beye gidiyrm yarin kontrolum var benimde sabahtan.. dr yokmuymus yani gerçekten

Hayırlı olsun tedaviniz bende göğşen beye gidiyrm yarin kontrolum var benimde sabahtan.. dr yokmuymus yani gerçekten
Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun..yanı bana yarın gel dedi ama ben hocanın sabahtan operasyonları olduğu için randevu vermiyorlar diye biliyorum..bana sabah veya öğlen demedi ama size sabah diye belirtti mi bu bilgi benim için önemli ya..bugün kaç kere aradım sekreterliği ulaşamadım. Ama size sabah gelin dediyse sabah hasta bakcak demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…