Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

İnşallah bu defa olur Allah yardımcımız olsun

Canım merhabalar senin tüplerin tikaliydi zannedersem bende rahim filmi cektrdm ve tüplerimin tıkalı olduğunu öğrendim göğsen hocaya mesaj attm ameliyat olup mu geleyim yoksa oda ddi ki ameliyat olmadan gelelim sonra bende dedim ki tedaviye başlanır mi yoksa ameliyat edersiniz tedavi yapılır dedi sence tup bebek tedavisine mi başlar yoksa direk tup lerle ilgilenir sende ne gibi tetkikler uyguladi

canım benim tek gebelik hala göğşen bey kotrollere devam ediyor.
doğumu siz mi yaptırcaksınız diye soramadım .
herkesi bu zamana kadar takip ediyor mu acaba doktor bey? biliyor msn canım.

canım benim tek gebelik hala göğşen bey kotrollere devam ediyor.
doğumu siz mi yaptırcaksınız diye soramadım .
herkesi bu zamana kadar takip ediyor mu acaba doktor bey? biliyor msn canım.
bence devam eder bak 24. haftaya gelmişsin canım :) ben de onda devam etmeyi düşünüyorum. kendi ekti tohumları, meyveyi de kendi elde etsin :) doğum ücreti, oda ücreti falan da diğer hastanelere göre uygun bence.

bence devam eder bak 24. haftaya gelmişsin canım :) ben de onda devam etmeyi düşünüyorum. kendi ekti tohumları, meyveyi de kendi elde etsin :) doğum ücreti, oda ücreti falan da diğer hastanelere göre uygun bence.
bu yıl ki güncel fiyatları öğrenmedim henüz canım. ama kontrole gittiğimde hastane ile görüşmek istiyorum. yani doktor bi şe demiyor. birine de bu gune kadar yönlendirmedi. eşimde sen sorma diyor. gel dedikçe gidelim diyor :)
ben de isterim göğşen bey ile devam etmeyi. hele bu vakitten sonra başka doktora alışmak başka hastaneye gitmek zor olur.

bence de böyle iyi :) ben de bir gittiğimde sorucam güncel fiyatları. yazarım sana özelden, senden önce öğrenirsem eğer.

bence de böyle iyi :) ben de bir gittiğimde sorucam güncel fiyatları. yazarım sana özelden, senden önce öğrenirsem eğer.

Ana binadan öğreniyosunuz ücretleri sekreterlik bilmiyo dogum yatiş falan da ana binada olacagi için oradan bilgi veriyolar. Göğşen bey müsaitlik durumuna göre kendi hastalarinin doğumunu yaptiriyo özel bi durum olmazsa sizinkileri de yaptirir insallah. Seminerlere falan denk gelmezsiniz umarim yurtdişina gidebiliyo.

Arkadaşlar fiyatlar hakkında bilgi alınca burdan paylaşında bizde bilgilenelim

Bilmiyorumki canm yaa oğlumu hiç hatırlamiyorum üzerinden 8 yıl geçti yani az bi zaman degil neyse sabırla bj zamana kadar geldik elbet onu da yaşariz hayırlisi ile sen başka hastaneye gidiyorsun demi artik başkentte degilsin

tamam canım teşekkür ederim. ben o takip edince onun girmesini isterim haliyle. umarım denk gelir de girebilir.

Kızlar ankara’da hangi hastanede tüp bebek raporu çıkarttınız? Ben zekai tahir burak’la görüştüm biz öyle dışarıda tedavi için tapor vermiyoruz sadece kendi hastanemizde tedavi olcaksanız veririz dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…