Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Yazilanlari okudum yine umutsuz birileri var. Rabbimin izniyle ana olacaksiniz umutsuz olmaz siz saglikli olacaksiniz saglikla yumuşlar buyüsün saglikla olgunlaşsin bebeklere dönüşsün onlar da saglikla dogsun inşallah.
Önceki yorumlara bakin bi Z zaynap var transferden sonra içim boş gibi hissediyorum ahh olmadi olmayacak diye yandi tutuştu sonra hamileyim yazdi sevincle allahim size de nasip edecek inşallah. Dua edecez allaha siginacaz.
Ben de 5aşilama 1olumsuz tüp bebekten sonra ikinci denemede ikizlerimi aldim kucagima. Olmadi olmayacak dedm benim cocugum olmuyo düşüncesi hep beynimde yankilaniyodu ama allahim tam da güzel zamanda nasip ediyo. Önceki sene olsaydi maddi açidan çok zordaydik ama şimdi daha iyiz allahim onlari nasipleriyle yolladi bize. Hala inanamiyoruz eşimle çocuklara bakiyoruz oldu dimi sonunda diyoruz. Sizin de olacak yeter ki inanin.

Evet o zaynap tamda benimmm ahhh hemde ne umutsuzluk hemde ne mutsuzluk şimdi bebeğimin cinsiyetini ögrendim kizim olacak bütün mutsuzluklarımin yerini tarif edilemez sükrüm ve mutluluğum aldi yank benim o umutsuzluğuma umut veren Rabbim butün umudunu kaybetmiş anne olma yolunda sabırla çabalayan herkese dilediğini hayırlısı ile nasip etsin hepimizin kucaģi hayirlı sağlikli evlatlarla dolsun inşallah

Hiccccc araştirma arkadaşim inan tedavi sürecimde doktorumun söylediği hicbirseyi araştirmadim 6 ay boyunca her gittiğimde bi sorun ćikti her gittiğimde anlamini bile bilmediğim birsürü şey öğrendim.zaten yeterince stres oluyor insan tedavi sürecinde bide onları araştırıp iyice stres olma sen tedbirini alıyorsun takdir Allahın bol bol dua et ve yediğinize içtiğinize dikkat edin eşinde sende

Cok iyi beslnmeye calisiyordm ama hayallerm suya dustu dedikleri bu olsa gerek((( ama ogrenincede aglamalara doyamadim gozlerin sisti ise sis gozlerle geldim esimde aglama diyo ama 2 senenin birikimi hic hamile kalamicam dienkorktum ya

Arasttrsam kafayi yicem zaten senin tedavi nasil bide spermiogram hemen ckiyormu

Am
Amin aamin bu spermiogram sonucu hmen cikabiliyormu ? Doktor pazrtesi glein dedi benin sonuca bakcak esiminkinde uzaktan gelcez gel git olmasn die pazartesi hmen ckmazsa egr

Amin dua edelm birbirimize benim sknti buyuk gibi rabbim ol der ve olur ona yalvariyorm bitek rabbimiz var kime siginalim

Ya ne guzel yazmissiniz ins bende bu gunleri hatirlayip gozlerime inanamyip bu bebekler benimmi diyecegm gunu iple cekiyorum bana adonemiyiys teshisi koydu ve sanki tedavi zor gibi canm cok skkın

Canım yaa nasilsin . Sen hacettepede hangi doktora gidiyodun. Bende oraya başlıycam insallah alırlar 14 haftalık oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…