Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Nerde tedavi oluyosaniz rapor orada cikartiliyo. Önce tedavi başliyo bu arada hastaneden başvuru yapiliyo siz sadece oraya belgeleri teslim ediyosunuz önce ilaclari eczaneden aliyosunuz borclanarak rapor cikinca eczaneden raporun karsiladigi paralari aliyosunuz. Ama rapor en ucuz ilac üzerinden karşiliyo ücretleri mesela en ucuz ilac 100tl onun belli kismini karsiliyo,30lirasini, biz 300liralik ilac aliyosak onun da 30lirasini devlet karşiliyo. Hiç yoktan iyidir.

Anladım çok teşekkür ederim. Ben de illa ki devlet hastanesine başvurup oradan rapor çıkaracağız sanmıştım. Demek ki başkent hastanesine vereceğim evrakları ve onlar çıkaracak rapor.

Gözünüz aydın Allah sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Kızınızı da Analı babalı büyütün inşallah
Ben İstanbul'dayım
Göğşen Bey kendi mi ilgileniyor hastalarla birde tahliller hastanede yapıla biliyormu fiyatlar yüksek mi yorumlardan ilgili biri gibi geldi sırf onun için gelicam Ankaraya

Göğsen bey kendi ilgileniyor hastalarla tahliller hastanede yapılıyor kan tahlilleri ücretsiz ancak kan tahlilleri haricindeki tahlillerden ücret alınıyor..
Muayene ücreti 122 TL ilk 10 gün muayene ücreti yok sonraki her randevu için 75 TL diye biliyorum..

Zaynap nerelerdesin?? Sesin çıkmıyor benim bebeklerimin cinsiyeti belli oldu iki kız annesi olacağım allah izin verirse sen ne yaptın belli oldu mu cinsiyeti merakla bekliyorum cevabini
Maşallah çok sevindim :) kaçıncı haftada belli oldu cinsiyet? Bir de önceden sordum mu hatırlamıyorum ama sen göğşen hocayla mı devam ediyordun?

Zaynap nerelerdesin?? Sesin çıkmıyor benim bebeklerimin cinsiyeti belli oldu iki kız annesi olacağım allah izin verirse sen ne yaptın belli oldu mu cinsiyeti merakla bekliyorum cevabini
Yaaaa gercektenmi ayyy yerim ben o minakklariiii benimde kızım olacak Allah nasip ederse bugün oğrendim canim saglicakla alalim bebişlerimizi kucağimiza darisi bekleyen isteyen herkese olsun inşallahhhh

Maşallah bu sene kız senesi gibi sanki :) benim daha 9. Hafta. Belli olmasına var daha. Zaman bir an önce geçsin istiyorum.

Yaaaa gercektenmi ayyy yerim ben o minakklariiii benimde kızım olacak Allah nasip ederse bugün oğrendim canim saglicakla alalim bebişlerimizi kucağimiza darisi bekleyen isteyen herkese olsun inşallahhhh
Ne güzel olmuş bak bu oglun vardı şimdi allah sana kiz Nasıp etmis bende cok sevindim hayırlısıyla amin inşallah zaynapcigim

Zaman öyle gizli ilerliyoki... daha dun tedavi aşamasında kızlarla yazisiyorduk şimdi hepimiz anne adayı olduk ustunden aylar geçti seninde geçer: )
Yaa zaman işte gercekten su gibi geçiyor hastanenin kapısından ilk girdiğimde Allahim ne olur burdan hamile bi şekilde çıkmayı nasip et die dua etmiştim o muayene masasına ilk yattiğimda o bebek resimlerine baktıkca acaba ne yaşıycam olucakmı olmayacakmı derkennn çok şükür bin şükür şimdi kızım olacaği haberini nadip ettim Rabbim bana oğlumun mutluluğunun tarifi yok zaten hergun benim niye kardeşim yok diye ağlıyordu kuzucum şimdi o kadar mutluki isim düşünüyor neler alacağinin listesini yapıyor daha neler neler yani Rabbimden asla ama asla umudunuzu kesmeyin öyle bi anda veriyorki o güzelliği tüm yaşadiklarınızı unutuyorsunuz cok şükür inşallah hepiniz bu mutluluğu hayırlısı ile yaşayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…