Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun..yanı bana yarın gel dedi ama ben hocanın sabahtan operasyonları olduğu için randevu vermiyorlar diye biliyorum..bana sabah veya öğlen demedi ama size sabah diye belirtti mi bu bilgi benim için önemli ya..bugün kaç kere aradım sekreterliği ulaşamadım. Ama size sabah gelin dediyse sabah hasta bakcak demekki
Evet sabah gel dedi. Kan vereceğim artı ultrason ile bakacak .sabahtan ordayım yani:KK54:

Cddmisin hiperskpi nasil bisey zormu? Ya korkuyorum acikcasi doktr istemesin diye ama doktr suna bakabilir bu kadin 3 yildir hamile kalamiyor igne tedavsi asilama? Asilamayla vakit kaybetmk istemiyorum ya blkide kismetimiz asilama olacak belli olmazda ya tutmazsa yine bkle Allh bkle asilama ucreti nekadardi esimdede 24 milyondu asilama yaorkn 2 milyonu yikandginda kaliteli oldu
histereskopi zor degil bayiltiyolar alttan kamerayla rahime bakiyorlar. Kimse zaman kaybetmek istemiyor canim ama devletin koydugu sartlar var. Rapor cikarmak icin bunlari saglaman mecburi. Saglamiyorsan ozelde raporsuz yaptircan baska caresi yok. Hepimizin bekleyesi yoktu ama iste bi sekilde geciyor zaman. Ben tedavilerimin sayisini bilmiyorum desem catlatma igneleri klomenler igneli asilamalar normal takipler 4 tup bebek. Nasip olmayinca olmuyo. Hemen tup bebege baslayinca olcak diye bisi yok. Biraz sakin ol tetkiklerinin hepsini yaptir sglam bi sekilde guvenilir olsun. Basarisizliklardan sonra aaa su sorun varmis denmesi daha cok zoruna gidiyor insanin. Alelacele olmasin tedavin.

histereskopi zor degil bayiltiyolar alttan kamerayla rahime bakiyorlar. Kimse zaman kaybetmek istemiyor canim ama devletin koydugu sartlar var. Rapor cikarmak icin bunlari saglaman mecburi. Saglamiyorsan ozelde raporsuz yaptircan baska caresi yok. Hepimizin bekleyesi yoktu ama iste bi sekilde geciyor zaman. Ben tedavilerimin sayisini bilmiyorum desem catlatma igneleri klomenler igneli asilamalar normal takipler 4 tup bebek. Nasip olmayinca olmuyo. Hemen tup bebege baslayinca olcak diye bisi yok. Biraz sakin ol tetkiklerinin hepsini yaptir sglam bi sekilde guvenilir olsun. Basarisizliklardan sonra aaa su sorun varmis denmesi daha cok zoruna gidiyor insanin. Alelacele olmasin tedavin.
Dgru diyorsun bizde hic sorun yok diyorlardi belli olmaz dedgin gbi baskent te yaptrmk istiyorm zaten ozel de. . .cok merk ediyorm bakalm ne diyeck doktor hayrlsii olsn hakkmda

Smdi tedavin ne durumda

Smdi tedavin ne durumda
gecen ay baska bi merkezde 4. Tup bebek negatifimi aldim canim iki hafta once de gogsen beye gittim anlattim durumumu histereskopi istedi ve polip cikti temizledim dedi biyopsiye yolladi onlarda temiz cikti cok sukur. Bidaki adetinle gel dedi martin sonunda tekrar baslicam hayirlisiyla bakalim. Digerlerinde hep taze transfer ettiler ben dondurup beklicem dedi. Pgt yaptiralim dedi. Ve fazla yumurtam oluyo ve cogu bos cikiyo pko var bende. Bunun caresine bakalim dedi. İnsallah bu sefer olur.

Kizlar okadr moralim bozukki hulisi hocaya gttik pat pat soyledi herseyi spermin cok kotu dedi senin yumurtaliklarin iyi gayet ama adenomyoyls var dedi benim gibi sıkntısı olanlar lutfen yardim edin kotu bisey mi cok arastirmak istemiyorum cok korkuyorm bidaha geldiginde karar vercez dedi

Kizlar okadr moralim bozukki hulisi hocaya gttik pat pat soyledi herseyi spermin cok kotu dedi senin yumurtaliklarin iyi gayet ama adenomyoyls var dedi benim gibi sıkntısı olanlar lutfen yardim edin kotu bisey mi cok arastirmak istemiyorum cok korkuyorm bidaha geldiginde karar vercez dedi
Canım hiç bildiğim bir konu değil ama allah yardımcın olsun biz hemen panikliyoruz. Arkadaşlarımızdan yardımcı olanlar çıkacaktır.bende bugün gogsen hocadaydım biraz sıkınti benim durumdada var hayirlisi

Canım hiç bildiğim bir konu değil ama allah yardımcın olsun biz hemen panikliyoruz. Arkadaşlarımızdan yardımcı olanlar çıkacaktır.bende bugün gogsen hocadaydım biraz sıkınti benim durumdada var hayirlisi
Sizin problem ne cnm

Tüp bebeğe başladık hayırlısıyla . 4.gün ıgnemi yapacağım aksam. Bugün kontrolüm vardı bi tarafta yumurta gözükmüyor dedi diğer tarafta güzel gelisiyormus buna sıkıldı canım biraz :110:
Kuzu allah saglikli kaliteli embriyolar varsin. Kotu dusunme bende her defasinda 20 kusur toplaniyo cogu bos cikiyo ve kala kala 2-3 tane kaliyo ve kalitesi de iyi degil. Dua et saglikli beslen iyi dusun

Kuzu allah saglikli kaliteli embriyolar varsin. Kotu dusunme bende her defasinda 20 kusur toplaniyo cogu bos cikiyo ve kala kala 2-3 tane kaliyo ve kalitesi de iyi degil. Dua et saglikli beslen iyi dusun
Amin canım inşallah güzel ilerler hepimiz güzel sağlıklı hamis oluruz . Sen hangi durumdasin

Acaba gogsen dhami iyi dedim ayben hmen panikliyoruz hic duymadigim sey teshisi bidahki geldignde koyacak kan alindi kan sonuclarina gore troid de yuksek dedi sende ne ckti ? Biseylerm azalmadan alinmadan Allah korusun bebek sahibi olmak istiyorm yemege gttik kendimi zor tuttum bunlari yazarkn agliyorm okadr cnn skknki hic annelik duygusunu tadamicammi bide calisiyorm izin olaylri sknti delircem

Acaba gogsen dhami iyi dedim ayben hmen panikliyoruz hic duymadigim sey teshisi bidahki geldignde koyacak kan alindi kan sonuclarina gore troid de yuksek dedi sende ne ckti ? Biseylerm azalmadan alinmadan Allah korusun bebek sahibi olmak istiyorm yemege gttik kendimi zor tuttum bunlari yazarkn agliyorm okadr cnn skknki hic annelik duygusunu tadamicammi bide calisiyorm izin olaylri sknti delircem
Banada öyle geliyor hiç anne olamayacakmışım gibi allah korusun... iğne surecindeyim bende bugün kontrol vardı bi taraf yumurtalar güzel ama diğer tarafta pek yok gibi dedi. Yumurtalar inşallah kaliteli büyürler sağlıklı bol bol olsunlar allah yardmcmz olsun

X