Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Yaptım biraz Dedim 'benim sağlığım söz konusu iki hafta sonra gelecek diye diye kaç oldu bu' dedim. İptal ettirecektim açık yeşil var hemen gönderiyoruz deyince tamam dedim. Saçlarımı da kızıl yaptım ya zaten mavi renk olmazdı yeşil güzel dururdu :)

ben de evlenme teklifi bekliyorum haaalen

Çok şükür ben atlattım o dönemleri.. Hele nişan düğün arası koşturmaca.. Birşey anlamıyorsun

Sevgili var mı sevgili

uuu kapı gibi çizelgemi görmüyor musun tatlım
5 yılı doldurmuş bi ilişkim var

mutlu olmana çok sevindim canım hep mutlu ol inşallah

oooo kızıl saç yeşil göz
çok severim kızıl saçı yaa :)

Seninki de kısa dönem o zaman? mesleği ne? Hakkınızda hayırlısı olsun canım.. 2015 deyince ne kadar uzak geliyor dimi? :)
Darısı başına tatlım, umarım seninki daha güzel teklif eder.. Çok romantik, hiç anlamıyorum valla o fikir benim adamdan nasıl çıktı :) normalde çok az öküzlüğü vardır ama bu kadar inceliği beklemiyordum ben de :) Allah kavuştursun canım..

Bende çok sevdim bu rengimi :) Korkuyodum güzel olmaz diye açık buğday tenliyim teyzem falan karartır seni kızıl dedi hiçte öyle olmadı tam tersi daha açtı. Albüme koydum gördün mü bilmiyorum cnm

kısa dönem canım, evet şubatta gitti işte aşkerim

evet çoooooooooook uzak geliyor, ama bu yazdan sonrasını sözlü/nişanlı olarak geçirsek o bile bana müthiş mutluluk vereceeeek

Hele ki okuduğum, dinlediğim onca aptal tepkiler de cabası. zaten sinirlerim bozuk, aç kalmışım. Sevgilime sardı onunla da kavga ediyoruz...

sevgilinle ne oldu canım ya hayırdır
az kaldı gitmesine iyi olun ya

Bende çok sevdim bu rengimi :) Korkuyodum güzel olmaz diye açık buğday tenliyim teyzem falan karartır seni kızıl dedi hiçte öyle olmadı tam tersi daha açtı. Albüme koydum gördün mü bilmiyorum cnm

aaa hemen bakıyorum canım aslında görmüştüm ama çok dikkat etmedim eski bi fotonu koydun sandım
sana yakısır tabi güzele ne yakısmaz :)

Ya çalışıyo ya bu, çıkınca yazardı her gün, bugün yazmadı tepem attı...
Zaten gerginim işte. İyi falan olamıyoruz. O gergin ben ondan gergin...

Hihihi teşekkür ederim o senin güzelliğinn Neler yapıyosun bakalım cnm beni konuştuk hep

Ay canım kızıl mı oldun sen? ben de 2 yıldır kızıl saç kullanıyorum, çok fazla akıyor, gerçi bu son boyattığımda pek akmadı ama çok sıkıntılı bi renk..
Açık tenliysen çok iyi gider, ben de beyaz tenliyim.. Gözlerin ne renk canım?

kısa dönem canım, evet şubatta gitti işte aşkerim

evet çoooooooooook uzak geliyor, ama bu yazdan sonrasını sözlü/nişanlı olarak geçirsek o bile bana müthiş mutluluk vereceeeek

Ayy canımm.. :) bekleyen güzel günler var, insan sabah mutlu uyanıyor, hayalini kurduğu gerçekleşmesi mümkün şeyler... ne kadar hoş..

Hele ki okuduğum, dinlediğim onca aptal tepkiler de cabası. zaten sinirlerim bozuk, aç kalmışım. Sevgilime sardı onunla da kavga ediyoruz...

Onun aklı kalmaz bende ya. Gamsızdır biraz. Şimdi ona da sinirliyim ya sallıyorum bol keseden...

cık cık cıkk çok yanlış hareketler bunlaaar

sevgilin askere gidince şu an yaptığın tirpler için çooooook pişman olacaksınnn

yapma derimmm

tecrübeeeeeyle sabit

Hihihi teşekkür ederim o senin güzelliğinn Neler yapıyosun bakalım cnm beni konuştuk hep

yorumumu yazdım fotona bak bakalım :)

napayım canım bu aralar biraz bunaldım yaa dönem ödevleri filan.. bir de sınavlar yaklaşıyor...
benim canım gezmek tozmak boş boş takılmak istiyor :111:

yaa kuzum niye yazmamış acaba bi işi mi çıkmış unutmuş mu?
kız benim herif ne işe giderken haber verir ne işten cıkınca

bin kere derim haber et diye bin kere de haber etmeyi unutur
amaaan kafaya takma ya giderayak kötü olmayın

Evettt kızıl oldumm :)) Henüz 9 gün falan oldu boyatalı her ay boya istiyormuş sanırım ne yapalım boyarız artık Ben bazısına göre beyaz tenliyimi bazıları açık buğday diyo ben çözemedim Gözlerim açık kahve doğal hali ama lens kullanıyorum gri renk koyu yeşil gibi duruyor :)

onun gergin olması normall, sen alttan alacaksın artık kuzummm, adam hiç bilmediği bi yere, hiç bilmediği adamların yanına gidecek, kolay mııı

ben de kızılım, ben deeeee

Okul hayatı zor yahu inşallah çok iyi notlarla atlatırsın Sorma benimde canım acayip gezmek istiyor ama adam akıllı arkadaşım yok annemle geziyorum arada

Okul hayatı zor yahu inşallah çok iyi notlarla atlatırsın Sorma benimde canım acayip gezmek istiyor ama adam akıllı arkadaşım yok annemle geziyorum arada

benim de öylee ya annem de olmasa napardım bilmiyorum Allah annelerimizi başımızdan eksin etmesin
öyle gezecek adam bulamayınca ben de tek başıma geziyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…