Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Nişan yüzüğümle atarım inşallah :)

Tahmin edebiliyorum.. :) Kız kardeşimin saçlarını boyarken ben de fenalık geçiriyorum çünkü.. :)

aaa üşendin mi yaw fotosunu çekmeye :) eklenti olarak eklersen sonra geri silebiliyorsun 10 dk içinde :)

Hep ben arıyorum soruyorum aklına gelmiyorum ben yazmayınca kaç saat sonra yazıyor bu da sinirimi bozuyor artık.

aha bak benim herif de öyle
yaw erkeklerin kanında var heralde bu kuzum
bak ben kafaya takmıyorum mutluyum
ben yazarım 3 saat sonra cevap verir ben aramadıkca aramaz filan
bazen de farkına varır hayırdır sesin cıkmıyor der
öyle öyle işte yaa sen ara sen msj at bişeycik olmaaz

Nişan yüzüğümle atarım inşallah :)

Tahmin edebiliyorum.. :) Kız kardeşimin saçlarını boyarken ben de fenalık geçiriyorum çünkü.. :)

Her ay yapacak artık başka çare yok Ya aklıma bişey takıldı benim şimdi benim önceki saçım bakır rengiydi ama dipten kendi saçım gelmişti. Önce bakır alıp diplerle uçları aynı renk yaptım öyle boyadım kızıla her yeri bir oldu. Şmdi benim dibim yine gelecek kızılı boyadığımda öz rengim kıpkırmızı olur mu aynı renk mi olur ki :26:

Ama ben de gerginim yaa. O da anlayış göstersin iki günde toplam 18 saat ders gördüm bana da yazık.

Zorlama şekerim lütfen..

Benim artık saçların hepsi bir canım, tuttu.. Azcık altlarda koyuluk var ama saçlarım eskiden siyahtı ve çok uzun...
Sanırım tepen biraz daha açık kalır, ya da şansına ne olursa artık.. Tepeler hep açık kalıyor..

Anladım canım yapacak bişey yok o zaman ne çıkarsa :)

tmm sen bilirsin

shh nereye kayboldunn :)
kızıl saçlı hatun

I ıh sakinleşemiyorum. Açım çünkü ben ya

oyyyyyy kıyamaaaaaam

sevgili-annem-ben bir tarih belirledik 20.09.2014 diye bakalım inşaAllah
bir iki hafta daha erken de olabilir ya da daha geç ama eylül ekim gibi

ooy canım benim süt iç istersen süt karnı tok tutar

haydi bakalım hayırlısıı, benim belki o tarihlerde olur nişanımm

oyyyyyy kıyamaaaaaam

haydi bakalım hayırlısıı, benim belki o tarihlerde olur nişanımm

yaa pembe renk iyiydi niye yeşil yaptııın
aaa hadi yaaa beraber hazırlık yaparız o zaman canım fikir paylaşımında bulunuruz

Burdayım canım :)

uffffff yüzük süper görünüyor bayıldım yaa
ayy ben de istiyorummmmmm :84::84::84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…