Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

annen ne dediiii :):) olumlu mu :)
sizin tarih kesin mi yaa baya az kalmış

biz okulun bitmesini bekliyoruzz ya

Sen benim kalbime indireceksin dedi ne desin :d haklı kadın.. Biraz üzüldü, bu kadar mı heveslisin beni bırakmaya falan diye ama şükürler olsun ki o da çok seviyor sevgilimi.. 30 martta kesin Allah izin verirse yüzüklerimizi takacağız aile içerisinde.. Kimsenin bilmesine gerek yok, parmağımda yüzüğüm olacak, kimseye yayınlamayı düşünmüyorum çevremde.. Zaten düşman başına babaannemle halam tefe koyar.. :) Hayırlısı olsun sizin için de tatlımmm.. :))

İyi akşamlaar kızlaaarrrr

İyi akşamlaar. :)

anladım canım sevindim hayırlı olsun :)
benim annem de der ne meraklısın bizi bırakmaya diye :)

Kızlaaaaaaaaaaaaar napıyosunuzzz :))

gözün aydın

umarım hayırlısı olur hakkınızda

nişanlı olarak asker yolu bekleyeceksin yani

Kızlaaaaaaaaaaaaar napıyosunuzzz :))

naaapalım :) öylee yeni gelenlerle tanışıyoruz :)

Çok iyi ikili olduk Hoşbulduk.. Nasılsınızz ?

niye sizli bizli konuşuyorsun canım samimi olalım şöyle :)
iyiyim ya sen nasılsın bakalım
memnun musun hayatından?

Ah canım benim :) düğünü ne zamana düşünüyosunuz tatlım? uzun bir nişanlılık mı olacak?

Selam canımmm.. :)

nişandan sonra işte 5-8 ay içinde düşünüyoruz canım
nianlılık dönemini uzun tutmaya niyetim yok
havaların durumuna göre havalar ısınırsa 2015in başında ne kadar erken ısınırsa o kadar çabuk olur :)

Ah canım benim :) düğünü ne zamana düşünüyosunuz tatlım? uzun bir nişanlılık mı olacak?

Selam canımmm.. :)
Selam tatlımmmm

Aynen gördüm bende katılayım dedim :)) Bugün hani bi türlü gelemeyen lensçime gittim o renk yokmuş ellerinde bizzat ben konuştum telde açık yeşil rengi varmış bugün kargoya verildi göya bakalım :)

Son düzenleme:
gözün aydın

umarım hayırlısı olur hakkınızda

nişanlı olarak asker yolu bekleyeceksin yani

Sağ ol canım benim, bilmukabele.. Allah bizi askerlerimize kavuştursun :) Size nişan falan var mı ufukta? :)

Hayırlısı olsun canım hakkınızda.. Hemen hemen aynı dönemlerde olacak demek düğünlerimiz.. :)

hadi bakalım çabucak gelir inş yaaa cazgırlık yaptın mı orada

Bende iyiyim.. Çooooooook Çok şükür sevdiceğimle evlendim.. Mutluyum.. Burdakilerin çoğu sözlü, nişanlı sanırımm

senden başka evli yok şu an canım :)
kız bende söz de yok nişan da yok hehehe :)

öyle olacak sanırım beraber hazırlık yaparız artık :)

bu arada evlenme teklifini de okudum şimdiii, ne romantik olmuş öyleeee kıskandımmmmm

İçin rahat olsun, zaman geçiyor, bak biz 168le başladık 136 ya düştük bile, 32 gün geçti ama çok da bişey anlamadım bile ben, sadece ilk hafta biraz zor geldi o kadar

Bizim de inşallah asker dönüşü yazın bi isteme ve söz olur bakalım, nişan da şubat tatilinde olabilir, düğün de 2015 yazına tabi önce evlenme teklif etmesi gerek yoksa asla olmaaaaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…