Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Good night

Kuzum ofis çalışanı olunca dışarıyı göremiyoruz :26: Anca gördüğümüz beton yığını

Lazer epilasyondan korkma tatlım. Emin ol ağda daha felaket. Bide zamanla cildinde batık oluyo, sarkmalar oluyo, tahriş olabiliyo ve en önemliside acısı :18:

Ama lazerde öyle değil. Batıkların her seansta azalıyor. Sarkma ve tahriş asla olmaz. Bebek gibi pürüzsüz bir cildin olur. Ve acısıda sadece iğne uçlarının hafiften sana dokunduğu gibidir. Benimde canım çok tatlıdır hiç dayanamam ama o kadar rahatım ki hemde koltuk altını sadece 2 dk da bitiyor. 2 ayda keyfini sürüyosun

Ayyy kıyamam sana canım ya

. Hmm anladım canım bi düşüneyim ben yaa bu lazer işini
agda ile ugrasmaktan sıkıldım yaa gitmeye useniyorum kuafore

bu arada naber tatlm napiyosun haftasonun nasil gecti .

İyiyim kuzum çok şükür çalışıyorum sen napıyosun ?

Hafta sonum bir harikaydıı

Nişanlımla sinemaya gittik öncesinde ise aklıma gelen gözümün gördüğü tüm çeyiz mağazalarına girdik baktık. Esse, Biev, Korkmaz, Karaca, Paşabahçe, English Home, Tantitoni, Bernardo. Hepsine baktık Harika müthiş indirimler vardı. Düşündüğüm bir kaç şeyin fiyatlarını araştırdım fikir edindim.

Nişanlımda sağolsun sabırla benimle beraber baktı. Fikir alışverişi yaptık Daha da gezecektik ama sinema vakti geldiği için bakamadık

Sözüm olsun dedi bir daha ki sefere bakamadıklarına da bakarız dedi Ayy kurban olurum ben ona ya Gıkı çıkmadı benimle gezerken

Yani anlayacağın süperdi hafta sonum

Senin nasıl geçti canım

.hangi filmi izlediniz :) oh ne guzel seninle geziyormus magazalari yaaa benim sevgilim gezmez magaza

Biz de kahvalti yaptik bi yerde sonra madoda oturduk oyle :)

Bu ara iyi indirim var yaa, aslinda indirim zamani disinda alisveris yapmamak lazim

Recep İvedik 4

İkimizinde kahkahayla gülüp, stres atmamız gerekti. Çok iyi geldi bu film. Gözlerimiz yaşardı zaman zaman gülmekten

Geziyor valla canım çok şükür. Hepte sordum sıkıldıysan gezmeyelim diye sağolsun hiç bişey demedi. Yanımda sen olduktan sonra problem değil dedi

Sizde ne güzel kahvaltı yapıp muhabbet etmişsiniz kuzum. En çok sevdiğim zamandır sohbet başka olur

Evet ya zaten genelde indirim zamanları belli olur. Özel zamanlar vardır yada sezon sonları gelir. Bu şekilde indirimlerden almak çok daha güzel. Essede müthiş indirim vardı. Kırmızı etiketlerde %50 indirim + tüm ürünlerde %50 indirim vardı. 3 lü çelik tencere seti 79 tl di İhtiyacım olsaydı gözüm kapalı alırdım

Korkmazda bir kettle gördüm çok şekerdii Pembiş pembişş

Bu gidişle Korkmazın abonesi olacağım sanırım Tantitoniyi hiç söylemiyorum adeta kendimi kaybettim o güzelliklerin içinde. Sanki meyve bahçesindesin rengarenk herşey. Kendime şef bıçağı alacaktım çok uygundu fakat istediğim renkten kalmamıştı hemde son 1 adet kalmıştı :26:

Sevdiceğimde daha sonra yine gelir bakarız o zaman alırız dedi

.film iyiydi diyosun yanii ben de mi izlesem :)

Ne guzel sevgilinle gezin magazalari bol bol tantitom a fln ben de bayiliyorum yaa
English home dan sevgilim yildonumu hediyesi almisti yaa onun takimini tamamladik bu arada :)
2 fincan 1 de bitki cayi bardagi ekledik :)

yaa sormaa nasipse azıcık gıdımcık kaldıı
kız nedense ben hep hep sadece kınayı düşünüyorum,hani oraya herkez gelicek ya daha heyecan basıyor beni..düğünde nasıl olsa tanıdığın akrabalar falan işte
şaka maka yoruldum ya beklemekten,bu yaşadığın panik,heyecan,stres yetiyor ve fazlasıyla artıyor..hayırlısıyla atlatsak hele

ay ne güldüm annene,sağolsun

kuzum çok üzüldüm sevdiğinin işten çıkarılmasına ya:26: ne insanlar var.. nolmuş kekemeyse,işini engelleyecek kadar olsa bile nebileyim,insanlık hali..
garson sonuçta 3-5 laf anca söyler, hadi öğretmen olsa anlarım mesela..
gitsin bulsun şimdi daha iyi birini..

sevdiğinde iyi yapmış canım ya,arkadaşını yüzüstü bırakmamış..helal

yüzüğüde çok beğendim kuzum,ama ufak bir tavsiye vereyim..
eyer nasipse alyansın olunca tektaşın yanına takmayı düşünürsen bu model tektaşlarla zor takılıyor..

bir arkadaşın bu modelde ve alnaysını ayrı takıyor şimdi..

bnecede yaşadımız stres yeter tutkum bende kına anını çok düşünyorumm düğününde sadece dans anını düşünyorum
ay kızlar grup çinko var davul zurna ekibi çok istyodumm ama aradık dolumuş moralim çöktü

kızlaar nasipse yarın ana okuluna işe gidiyorumm:18:
korkuyorum ya,yaklaşık 2 ay gidecek,tam düğün üstü ,herşey mayıs ayına toplandıı ya:44:

inşallah güzel gider herşey

merhaba pembe lokumum bi selam vereyim dedim çok sık giremiyorum yaa malum kpss ye hazırlık
dersanemde açıldı ondan yani...
sen neler yapıyorsun bebişim

canım benim de aklıma geldi öyle bi tektaş alınırsa alyans ile beraber takamayacağım
ama senin dediğin gibi artık kalın alyans almayı düşünüyorum ve de alyans ile tek taşı bir arada takmak istemiyorum
benim zaten parmaklarım minnak kalın alyans ve tektaş sığmıyor parmağımın boğumuna

tektaşım beyaz altın olsun alyansım sarı olsun ayrı ayrı zamanlarda kullanayım diye düşünüyorum
böylee özel günlerde akşamlarda tektaşımı takarım
günlük olarak da alyansımı takarım diye düşündüm

olmaz mıııı

bugün gittim yüzüğe baktım çok güzel gerçek hali de yaaa

kızlaar nasipse yarın ana okuluna işe gidiyorumm:18:
korkuyorum ya,yaklaşık 2 ay gidecek,tam düğün üstü ,herşey mayıs ayına toplandıı ya:44:

inşallah güzel gider herşey

staj gibi bir şey mi olacak canım? Allah sabır versin o kadar çocuk iyi geçer inşaAllah

Iyilik canim sende ne var ne yok nasi gidiyor okul

iyidir canım ya okuldan iyice bıktım bitsin artık istiyorum beynim almıyor artık

merhaba pembe lokumum bi selam vereyim dedim çok sık giremiyorum yaa malum kpss ye hazırlık
dersanemde açıldı ondan yani...
sen neler yapıyorsun bebişim

meraba tatlım
ne olsun sinemadaydım az önce yeni geldim
sen napıyosun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…