Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

hmm anladım canım baktım da çok fazla model koymamışlar foto olarak hem fiyatları da yazmamışlar yaw olmaz ki böyle

Yaa pırlanta kategorisinde tek taş diye baktığın zaman ilk model var ya o benimkisi. Linkte tam çıkmamış.
Fiyatları da yazmıyor evet yoksa ben kesin bakardım fiyatına

hepimiz aynıyız sanırımmm, ben de evde annem-babam varken içeriye girmeden çıkarıyorum kapıda

Ayyy sorma yaa artık çıkarmak istemiyorumm

haa tamam anladım şimdi evet
yalnız iki yüzük bi arada çok uyumlu durmuş kuzum yaaaa parmağında

Çok güzel yaa nasıl yakışmış
Maşallah

haa tamam anladım şimdi evet
yalnız iki yüzük bi arada çok uyumlu durmuş kuzum yaaaa parmağında

Ama artık tek takıyorum diğer yüzük tam tur taşlı olduğu için serçe parmağım yara yapıyor diye sadece tek taşımı takıyorum.
:
Bugün kimse değmese kendi kendimize nazar değcem ben
Zevkli yarim benim yaa maşallah bize :nazar

maşallah tam turunu da çok beğendimm

kız benim beğendiğim yüzük canlı canlı nasıl görünüyor acaba yaa saat geç olmasa gider bakardım
yarın gidip baksam mı kiii

benim beğendiğim model cidden güzel mii

hakket çok zevkliymişşş seninkii

ayyyy benimki nasıl bir evlilik teklfi ve nasıl bir tektaşla gelecek bakalım banaaa

Gerçekten çok güzel ama senin tarzına biraz fazla mı taşlı diye düşündüm şu an.

hakket çok zevkliymişşş seninkii

ayyyy benimki nasıl bir evlilik teklfi ve nasıl bir tektaşla gelecek bakalım banaaa

Teşekkür ederiz ablasııı
Nasıl gelirse gelsin o an hayatının en mutlu anlarından biri olacak ve çok mutlu olacaksın

ahah harbiden çok taşı var yaa
alyansı sade taşsız istiyorum o nedenle tektaş bol taşlı olabilir

aynen ben de merak içindeyim
ben de bekliyorum bakalım ciğerim soldu beklemekten

benimki asker dönüşüm muhteşem olacak diyor ama bakalımmm

öyle tabi de şöleeee romantik mi romantik, etkileyici mi etkileyici, süprizli mi süprizli bir teklif olsa hiç fena olmazzz

ahah harbiden çok taşı var yaa
alyansı sade taşsız istiyorum o nedenle tektaş bol taşlı olabilir

Sen bilirsin kuzucum

benimki asker dönüşüm muhteşem olacak diyor ama bakalımmm

öyle tabi de şöleeee romantik mi romantik, etkileyici mi etkileyici, süprizli mi süprizli bir teklif olsa hiç fena olmazzz

Fena olmaz tabi çok güzel olur hattaa

Kızlar sabah erken saatte dershanem olduğu için şimdi çıkmak zorundayım. İnşallah yarın akşam falan görüşürüz. Seviyorum sizleri, öpüyorumm
iyi geceleer

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…