Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

meraba tatlım
ne olsun sinemadaydım az önce yeni geldim
sen napıyosun :)

kız evlilik topiğinin hepsini buraya mı topladın e ordakiler napıyo ozaman hem ora hem bura mı:KK1:
bu arada howar a mesaj atmştm girmiyor sanırım bayadır koptuk yaa bi fırtına gibi geceli gündüzlü giriyoduk dağıldık:KK14:

ne yüzüğüne baktın bu arada geçmişi okuyamadım canım:KK1:

kız evlilik topiğinin hepsini buraya mı topladın e ordakiler napıyo ozaman hem ora hem bura mı:KK1:
bu arada howar a mesaj atmştm girmiyor sanırım bayadır koptuk yaa bi fırtına gibi geceli gündüzlü giriyoduk dağıldık:KK14:

haha canım ya du bi özel msj atıyom sana :KK1:

howar pek gelmiyo evet fb den görüşüyoruz gülsemin de sözlenmiş bugün gördüm fb de
onlar gelmiyor ki napaak biz buralardayız hep :KK53:

sevgilim sanırım evlenme teklifi edecek de
ben de beğendiğim yüzüğü çıtlattım ona bakalım alacak mı :KK1:

$imgsize.jpg

aslında pırlanta istemiyordum kıyamadım aldırmaya
ama %50 indirim var şu an bu modelde baya fiyatı inmiş o nedenle alırsa fena olmaz :)

canım noooldu niye pasif oldun :KK31::KK31:

.film iyiydi diyosun yanii ben de mi izlesem :)

Ne guzel sevgilinle gezin magazalari bol bol :KK16: tantitom a fln ben de bayiliyorum yaa
English home dan sevgilim yildonumu hediyesi almisti yaa onun takimini tamamladik bu arada :)
2 fincan 1 de bitki cayi bardagi ekledik :)

Kesinlikle tavsiye ederim Lokumum :KK9:

Aaa ne güzel :KK16: Bende gördüm senin fincanlardan yakından daha bi hoş görünüyorlar :KK16: Onları kullanmaya kıyamaz valla insan :KK9: :KK31:

canım benim de aklıma geldi öyle bi tektaş alınırsa alyans ile beraber takamayacağım
ama senin dediğin gibi artık kalın alyans almayı düşünüyorum ve de alyans ile tek taşı bir arada takmak istemiyorum
benim zaten parmaklarım minnak kalın alyans ve tektaş sığmıyor parmağımın boğumuna :KK53:

tektaşım beyaz altın olsun alyansım sarı olsun ayrı ayrı zamanlarda kullanayım diye düşünüyorum
böylee özel günlerde akşamlarda tektaşımı takarım
günlük olarak da alyansımı takarım diye düşündüm :KK16:

olmaz mıııı :KK17:

bugün gittim yüzüğe baktım :KK17: çok güzel gerçek hali de yaaa :KK16:

staj gibi bir şey mi olacak canım? Allah sabır versin o kadar çocuk :KK1: iyi geçer inşaAllah :KK16:

iyidir canım ya okuldan iyice bıktım :KK14: bitsin artık istiyorum beynim almıyor artık :KK14:

meraba tatlım
ne olsun sinemadaydım az önce yeni geldim
sen napıyosun :)

kaç senen kaldı okulun bitmesine canım :KK17:

evlenme teklifimi aldın hayırlı olsun :KK16:

Kesinlikle tavsiye ederim Lokumum :KK9:

Aaa ne güzel :KK16: Bende gördüm senin fincanlardan yakından daha bi hoş görünüyorlar :KK16: Onları kullanmaya kıyamaz valla insan :KK9: :KK31:

.aldigim her seye ben bunlari kullanmaya kiyamam diyorum ya bakLim ne olacak :KK1:

kaç senen kaldı okulun bitmesine canım :KK17:

evlenme teklifimi aldın hayırlı olsun :KK16:

.yook kuzum yaa teklif almadim daha :KK1:
bekliyorum :114:

.aldigim her seye ben bunlari kullanmaya kiyamam diyorum ya bakLim ne olacak :KK1:

.yook kuzum yaa teklif almadim daha :KK1:
bekliyorum :114:

Off sorma bende öyle diyorum ama en güzeli de sanırım o güzellikleri kocişlerimize büyük bir zevkle hazırlayıp sunmak olacaktır :KK16: Bunu düşününce de mutlu oluyorum :KK12:

merhabaaa Lokummm :KK3:

senin bu rumuzu okudukça canım tatlı istyo ama benimmm :KK17:

. Merabaa :KK3: Ah canim kiyamam yaa nerededin sana lokum gondereyimm :KK16:

Off sorma bende öyle diyorum ama en güzeli de sanırım o güzellikleri kocişlerimize büyük bir zevkle hazırlayıp sunmak olacaktır :KK16: Bunu düşününce de mutlu oluyorum :KK12:

.ah nasip olur insallah kuzum

X