Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

hg tutkuuuu :)

ya bakma iyi olmayı seviyorum bölümde çnkü var olan yeteneği iyi değerlendrmeyi seviyorum ama ne yaaa bu devamsızlık yznden kalıyoruz

mezuniyet ek sınav hkknız yok mu canım tek ders sınavı filan ya 1 dersten dönem uzamaması lazım
hoşbuldum kuzum:KK16:

sen zaten tatlıydın kiii:KK23::KK23::KK24:

kız howarım nerelere kayboldun sen:KK30:
bıraktınız bizi topicte yalnız,gülseminde gelmiyo zaten:KK31:

maşallah düğüne az kalmış:nazar::KK16: hazırlıklar ne durumda

Ay canım benim sağol :KK17:
kızlar ticarete atılmışlar canım meşgüliyetten gelememişler ama gülsemin de gelecek :KK9:

hoşbuldum kuzum:KK16:

sen zaten tatlıydın kiii:KK23::KK23::KK24:

kız howarım nerelere kayboldun sen:KK30:
bıraktınız bizi topicte yalnız,gülseminde gelmiyo zaten:KK31:

maşallah düğüne az kalmış:nazar::KK16: hazırlıklar ne durumda

canmm ya evett bıraktık sizi :KK43: glsemn gelecek blgisayarı yapılsın biz çok yoğunuz ya aslında ondannn bi türlüüü gelemedk.
açıkcası düğünde sanki başkası evlenecek cok rahatım :KK70: eeeee görmeyeli neler oldu nasılsın

canmm ya evett bıraktık sizi :KK43: glsemn gelecek blgisayarı yapılsın biz çok yoğunuz ya aslında ondannn bi türlüüü gelemedk.
açıkcası düğünde sanki başkası evlenecek cok rahatım :KK70: eeeee görmeyeli neler oldu nasılsın

siz gelir vergisi ödüyonuz mu bakiiiiim :KK53::KK53:
bi hukukçu olaraktan el atayım dedim :KK53::KK53:

mezuniyet ek sınav hkknız yok mu canım tek ders sınavı filan ya 1 dersten dönem uzamaması lazım

Ay canım benim sağol :KK17:
kızlar ticarete atılmışlar canım meşgüliyetten gelememişler ama gülsemin de gelecek :KK9:

boşver canım bilgisayar başında boş boş oturmaktansa /misal benn:KK17:/ birşeylerle uğraşıp yoğun olmak daha iyi:KK31:

aynen valla canım sanki komşu kızı evleniyo,bende çok rahatım..
nolsuz bizdede canım üç beş hazırlık yapıyoruz işte,hayırlısıyla kavuşuruz inşallah hepimiz..

kız dişim hadi sıra sende artık nişan bari yapın yahuu:KK76:

bak nerden yakaladı :KK70: ya maliye bi verseydi şu belgeyi kapıda ödemeyi ayarlıcaktıkk braz daha byüsün işler öylee daha vergi verirsek bze ne gelecek :KK70:

kuzum ben vergiden DC ile ıkına ıkına geçtim o yüzden anlamam pek böyle konuştuğuma bakma hehehe :KK53:

boşver canım bilgisayar başında boş boş oturmaktansa /misal benn:KK17:/ birşeylerle uğraşıp yoğun olmak daha iyi:KK31:

nolsuz bizdede canım üç beş hazırlık yapıyoruz işte,hayırlısıyla kavuşuruz inşallah hepimiz..

annem yaza olur diyor ya bakalım ya olur inşaAllah :KK16:

pembiş lokum o hocanın 2 dersi var ikisinden de braktı :KK70: tek ders değil yani :KK70: ama evli evli okula gtmek baya mutlu edecek ben,i :KK70:

kuzum ben vergiden DC ile ıkına ıkına geçtim o yüzden anlamam pek böyle konuştuğuma bakma hehehe :KK53:

annem yaza olur diyor ya bakalım ya olur inşaAllah :KK16:

ee madem laf ağızdan çıkmış artık:KK16:
hadi kuzum hayırlısıyla inşallah:nazar:

biliyomusunuz tam düğün günüm seçimler varmış:KK14:

Aa hoş geldin tutkuu :KK1:

aa ciddi misin tesadüfe bak ee bi dezavantajı olur mu bunun?

olmazmı..:KK31:
ya 1 hafta ileri alınması gerek/ ki bu biraz imkansiz/
ya da 1 hafta gerş atılması gerek /ki düğünün ertesi günü sınavlarım başlıyor/

çok arada kaldım,hadi ben 1 haftadan değilim,bunca yıl bekledik elbet sağlık hoşluk olunca yine beklenir ama tam istediğim tarihti.. çok üzüldüm yahuu:KK14:

Napayım sıkılmaca işte. Sen? Nasıl gidiyor hazırlıklar?
Bu arada sana bi haberim var, sanırım sana kurabiye gönderebiliyorum :KK1:

aaa gerçektenmii:KK30:
çok iyi geldi bu haberr :))

nasıl olacakmış o:44:

aslında benim ark. kuryeyle türkiyeye öyle kurabiye,çikolata filan göndermiş sevgilisine nerdeyse 3 hafta olmuş hala ses yok:KK9:
eridi gitti herhalde veya yedilerr:KK14::KK1:

neysede nasıl oluyomuş kuzum

X