Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

waaoouwwwwwwww çok sevindimm şimdiiiiiiiiiiiiii:13:süper cnmmm hep böyle devam etsn heeppppppppppp:KK16:
mutellammmmm iyim sen nasılsınnnn :80:

Aminnn canımm :KK16:
İyiyim ben de canım Mart'a kaldı askerliğimiz işte, nişan ertelendi öyle olunca ama olsun 2 ay daha yarimleyim :KK16:

kv adayın kibar bi insanmış canım maşallah :nazar:
ne güzel her şeyi konuşarak halledebilirsiniz demek böyle dayatmalar olmayacak :KK16:

hahah iyi sonunda bitmiş :KK9:

kızlar ben sabun dekupajı yapıyorum :KK6::KK6:
yeni hobi edindim :KK6::KK6:

Hep böyle devam eder inşallah canım maşallah pek iyi anlaşıyoruz :nazar:
Ay maşallah maşallah korkarım da nazardan. :KK1:
Sabun dekupajlarını görmek istiyorummm :KK52:
Benim de vaktim olsa kursa gidecektim ama gidemiyorum yarim de gitmeyince onunla vakit geçirmem lazım :KK1:

Son düzenleme:
Aminnn canımm :KK16:
İyiyim ben de canım Mart'a kaldı askerliğimiz işte, nişan ertelendi öyle olunca ama olsun 2 ay daha yarimleyim :KK16:

Hep böyle devam eder inşallah canım maşallah pek iyi anlaşıyoruz :nazar:
Ay maşallah maşallah korkarım da nazardan. :KK1:
Sabun dekupajlarını görmek istiyorummm :KK52:
Benim de vaktim olsa kursa gidecektim ama gidemiyorum yarim de gitmeyince onunla vakit geçirmem lazım :KK1:

nasıl marta kaldı canım neden öyle oldu ilginç :44:
maşallah canım hep öyle devam eder inşallah :nazar::nazar:

göstereyim mi sabunlarımıııııı :KK17::KK17::KK17:

nasıl marta kaldı canım neden öyle oldu ilginç :44:
maşallah canım hep öyle devam eder inşallah :nazar::nazar:

göstereyim mi sabunlarımıııııı :KK17::KK17::KK17:
Canım sınav kalktı ya düzenler değişti, tuhaf oldu her şey. 2 dönemde gidiyorlar. Aynı dönemde görünüyorlar 2 kısım halinde alıyorlar askerleri. 354. dönemde gidiyor benim yarim, 1. dönemde gitse Şubat olacaktı 2. dönemde gittiği için Mart oldu işte. Ama senin şehrine eheheh :KK1:

ay ay ayyy selam ben geldimmmmm :))):KK54:

Hoşgeldinn :KK16:

haklısın canm yaa ne yapayım okul siparişler ve düğün hazırlığı aslında hazırlık denemez ya neyse :KK70:D
sayfan hayırlı olsun bu aradaaaa

sağol canım
siparişler nasıl gidiyor bakalım kazancınız bol mu :KK16: ben de sabun mu satsam diyorum :KK16:
büssürü sabun dekupajı yaptımmm :KK16:

düğün tarihi belli mi?

Canım sınav kalktı ya düzenler değişti, tuhaf oldu her şey. 2 dönemde gidiyorlar. Aynı dönemde görünüyorlar 2 kısım halinde alıyorlar askerleri. 354. dönemde gidiyor benim yarim, 1. dönemde gitse Şubat olacaktı 2. dönemde gittiği için Mart oldu işte. Ama senin şehrine eheheh :KK1:

hım anladım canım martta gidecek eylülde dönecek o zaman inşaAllah?
ankaraya geliyor askerimiz ustalığında :KK16:

Benim mis kokan sabunlarım :KK16::KK16:

Eklentiler

• $sabunlarým.jpg
    $sabunlarým.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:

hoş buldum canmm :))
nasılsın

sağol canım
siparişler nasıl gidiyor bakalım kazancınız bol mu :KK16: ben de sabun mu satsam diyorum :KK16:
büssürü sabun dekupajı yaptımmm :KK16:

düğün tarihi belli mi?
canm süpersin sabuna dekupaj süper duruyoo satarsın kız senn.

Aa sen ne yapıyorsun canım? Ben de kurabiye yapıyorum :KK16:

canm ben valla ekleyeym seni facedenn özelden yaz istersen bak sayfaya tablodan patiğe kadar bi sürü şey yapıyorum gel sayfama bak bence :KK70: hatta gülsemin ile beraber yapıyoruz

hım anladım canım martta gidecek eylülde dönecek o zaman inşaAllah?
ankaraya geliyor askerimiz ustalığında :KK16:

Evet kuzum Eylül'de. Öyle olunca nişan da Ekime falan kalıyor :KK31:
Eveet Ankara'ya gönderiyorum askerimi :KK16: Ben de gelcem inşallah o zaman gezip tozcaz seninle de :KK1:

nasılsın

canm ben valla ekleyeym seni facedenn özelden yaz istersen bak sayfaya tablodan patiğe kadar bi sürü şey yapıyorum gel sayfama bak bence :KK70: hatta gülsemin ile beraber yapıyoruz

İyiyim canım sağol. Ekle ekle özelden yazayım sana ben :KK1:

nasılsın

satar mıyım kızz, sevgilimle sabun yapıp para kazanalım diyorduk, oturup yapmaya başladık işte :KK16:

glsmn de geleceek mi canım?

Son düzenleme:
Evet kuzum Eylül'de. Öyle olunca nişan da Ekime falan kalıyor :KK31:
Eveet Ankara'ya gönderiyorum askerimi :KK16: Ben de gelcem inşallah o zaman gezip tozcaz seninle de :KK1:

ayy ben seni güzel güzel yerlere götürürüüüümmm :KK16:
benim nişanda eylül ekime kaldı canım beraber bekleriz

X