Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

olmazmı..:KK31:
ya 1 hafta ileri alınması gerek/ ki bu biraz imkansiz/
ya da 1 hafta gerş atılması gerek /ki düğünün ertesi günü sınavlarım başlıyor/

çok arada kaldım,hadi ben 1 haftadan değilim,bunca yıl bekledik elbet sağlık hoşluk olunca yine beklenir ama tam istediğim tarihti.. çok üzüldüm yahuu:KK14:

aaa düğün tarihini değiştirmen mi gerek :KK53::KK53:

aaa gerçektenmii:KK30:
çok iyi geldi bu haberr :))

nasıl olacakmış o:44:

aslında benim ark. kuryeyle türkiyeye öyle kurabiye,çikolata filan göndermiş sevgilisine nerdeyse 3 hafta olmuş hala ses yok:KK9:
eridi gitti herhalde veya yedilerr:KK14::KK1:

neysede nasıl oluyomuş kuzum

Canım kargoyla tabiki :KK1:
Ben Estonya'ya gönderecektim. Oraya 10 günde 50 Lira civarında gidiyordu. Ama istediğimiz şehre gönderemedik o yüzden kaldı. Bence Bulgaristan'a (umarım doğru hatırlıyorumdur:KK1:) dah uyguna ve daha kısa sürede gider. Soracağım tabi daha sormadım :KK1:

bunlar da benimm yıldönümü hediyelerim bakalım zevkimi beğenecek misinizz :KK16::KK16:

Ayy, zevkini heep beğenmişimdir kuzum biliyorsun. Çok şıklar. Renk uyumu çok şık gerçekten.

Ben Estonya'ya gönderecektim. Oraya 10 günde 50 Lira civarında gidiyordu. Ama istediğimiz şehre gönderemedik o yüzden kaldı. Bence Bulgaristan'a (umarım doğru hatırlıyorumdur:KK1:) dah uyguna ve daha kısa sürede gider. Soracağım tabi daha sormadım :KK1:

Ayy, zevkini heep beğenmişimdir kuzum biliyorsun. Çok şıklar. Renk uyumu çok şık gerçekten.

sağol canım benim :KK16:

mm bayıllldımm:KK16:
çok güzel bunlar dişimm:KK16:

huzurla giyisin inşallah:nazar: sizede şimdiden hayırlı boool huzurlu senelere inşallah:nazar:

sağol tatlım duaların için de teşekkür ederim :KK16:

---

bir de kol saati aldım kahverengi kordonlu ama onu daha sonra vereceğim
mezuniyet hediyesi olarak verebilirim mesela

aaa düğün tarihini değiştirmen mi gerek :KK53::KK53:

evet kuzum:KK31:
inşallah vardır bir hayır bu işte:KK31:

doğru hatırlıyosun kuzum ama burayada 10dan az olmaz sanırım:44:
işte arkadaşım buryasa göndermişti burdan.. ve 3 hafta demişler ki 3 hafta oldu nerdeyse:KK31:

amaan bu kargo işleri hep saçma gelmiştir bana, otobüsten sabah göndersen akşam alırım bak:KK52::KK1:

işte arkadaşım buryasa göndermişti burdan.. ve 3 hafta demişler ki 3 hafta oldu nerdeyse:KK31:

amaan bu kargo işleri hep saçma gelmiştir bana, otobüsten sabah göndersen akşam alırım bak:KK52::KK1:

canım finaller bütler bittikten sonraki bir tarihe alın?
haziran olmaz mı?

Yani vereceğin kargoya değsin canım. Dur ben onu araştırcam. Ama burdan oraya direk otobüs olmadığı için mecbur kargo :KK1:

canım finaller bütler bittikten sonraki bir tarihe alın?
haziran olmaz mı?

canım ağustosta bitiyor .. 1 günlük şey yüzünden 3 ay daha bekleyemem sanırım:26:
o yüzden büyük ihtimal 1 haziran en uygun olacak..napalım balayını artık okulda geçireceğim:KK31:

Canim topigin hayirli olsun ben pek girmiyorum artik ama arada yasam belirtisi gosteririm burdan :))

canım ağustosta bitiyor .. 1 günlük şey yüzünden 3 ay daha bekleyemem sanırım:26:
o yüzden büyük ihtimal 1 haziran en uygun olacak..napalım balayını artık okulda geçireceğim:KK31:

eh madem haziran olsun canım ya hazirana şurda ne kaldı vardır bunda da hayıır :KK31:

görünüyo kuzum:44:
sende çıkmıyomu

bir ara bendede olmuştu sonra düzeldi

aaa yok bende görünmüyor neden acaba :44::44:

Canim topigin hayirli olsun ben pek girmiyorum artik ama arada yasam belirtisi gosteririm burdan :))

hoşgeldin canım ya gel sen sık sık :KK9::KK9:

eh madem haziran olsun canım ya hazirana şurda ne kaldı vardır bunda da hayıır :KK31:

aaa yok bende görünmüyor neden acaba :44::44:

hoşgeldin canım ya gel sen sık sık :KK9::KK9:

Gelmeye calisirim canım ama bu ara kizlarlada cok konusamiyorum cok yogun calisiyoruz su sira kizlarla whats up dan konuşuyoruz vakit buldukca iste

X