Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Evet şanslısın ki bölümünle ilgili bi iş bu
Kaç yaşındasın canım?

takı kurdelası gülseminin şaheseri gelin damat magnette benim

Son düzenleme:
isim önemli tabi yaaaa yaaaaaaaa düğünüme az kaldıı

Evet şanslısın ki bölümünle ilgili bi iş bu
Kaç yaşındasın canım?

22 23 olcamm

hahhahahah süpersin yaaaa çok hoş olur demi amaa yaz tabi sana ait tasarımları çalan olmasın dyeee

isim önemli tabi yaaaa yaaaaaaaa düğünüme az kaldıı

22 23 olcamm

ben bu PembeLokum ile çok seviyeli paylaşımlarda bulunmayı düşünüyorum saçma sapan konular açmayacağım o nedenle blogumu da mı PembeLokum yapsam?

burada öyle biri vardı mineertugrul diye kk adı da blog adı da aynıydı
o bloga bi göz atın cok güzel
bi de pembegonlumsende çok güzel

--

canım okul uzadı diyodun düğün için sıkıntı olmadı demek ki?

açıkcası kmseye demcezzz hahahhaah seneye evli ve okullu olcamm amaa hocam cok ayıp sizeee hakkım helal değill gelmeyen bi sürü kişi var çiiftiz dye bize gıcık oldu

açıkcası kmseye demcezzz hahahhaah seneye evli ve okullu olcamm amaa hocam cok ayıp sizeee hakkım helal değill gelmeyen bi sürü kişi var çiiftiz dye bize gıcık oldu

hakkını helal etme evet
ay canım biz de sevgilimin uzattığını gizliyoruzz

bide kızlar dekupaj tutkalı cok pahalıya geliyoo size bi tutkal dyeyim onunla yapın kasnak tutkalı alın şeffaf 5tl ye yarım kilodan cok onunla yapın transfer işini aynı işlevi görüyo sabundaa ilk beyaz ama sonradann rengi düzelir şeffaf olurrr bideee pepeo fırca alın 1 tl daha uygun

ay ben fırçayı da tutkalı da aldım artık ya tutkal biterse o dediğinden alırım

amaniin bizimkiler burdaymışş

hayırlı olsun tatLım topiğin

/kız sen kartaldan lokuma baya baya dönüş yapmışsın
/

amaniin bizimkiler burdaymışş

hayırlı olsun tatLım topiğin

/kız sen kartaldan lokuma baya baya dönüş yapmışsın
/
hg tutkuuuu :)

iyi madem beraber uzatmışsınız sıkıntı yook

3.72 mi
benim ortalamam 2.48 ya

ya bakma iyi olmayı seviyorum bölümde çnkü var olan yeteneği iyi değerlendrmeyi seviyorum ama ne yaaa bu devamsızlık yznden kalıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…