Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

aaa düğün tarihini değiştirmen mi gerek

Canım kargoyla tabiki
Ben Estonya'ya gönderecektim. Oraya 10 günde 50 Lira civarında gidiyordu. Ama istediğimiz şehre gönderemedik o yüzden kaldı. Bence Bulgaristan'a (umarım doğru hatırlıyorumdur) dah uyguna ve daha kısa sürede gider. Soracağım tabi daha sormadım

bunlar da benimm yıldönümü hediyelerim bakalım zevkimi beğenecek misinizz

Ayy, zevkini heep beğenmişimdir kuzum biliyorsun. Çok şıklar. Renk uyumu çok şık gerçekten.

sağol canım benim

mm bayıllldımm
çok güzel bunlar dişimm

huzurla giyisin inşallah sizede şimdiden hayırlı boool huzurlu senelere inşallah

sağol tatlım duaların için de teşekkür ederim

---

bir de kol saati aldım kahverengi kordonlu ama onu daha sonra vereceğim
mezuniyet hediyesi olarak verebilirim mesela

aaa düğün tarihini değiştirmen mi gerek

evet kuzum
inşallah vardır bir hayır bu işte

doğru hatırlıyosun kuzum ama burayada 10dan az olmaz sanırım:44:
işte arkadaşım buryasa göndermişti burdan.. ve 3 hafta demişler ki 3 hafta oldu nerdeyse

amaan bu kargo işleri hep saçma gelmiştir bana, otobüsten sabah göndersen akşam alırım bak

canım finaller bütler bittikten sonraki bir tarihe alın?
haziran olmaz mı?

Yani vereceğin kargoya değsin canım. Dur ben onu araştırcam. Ama burdan oraya direk otobüs olmadığı için mecbur kargo

canım finaller bütler bittikten sonraki bir tarihe alın?
haziran olmaz mı?

canım ağustosta bitiyor .. 1 günlük şey yüzünden 3 ay daha bekleyemem sanırım:26:
o yüzden büyük ihtimal 1 haziran en uygun olacak..napalım balayını artık okulda geçireceğim

Canim topigin hayirli olsun ben pek girmiyorum artik ama arada yasam belirtisi gosteririm burdan :))

canım ağustosta bitiyor .. 1 günlük şey yüzünden 3 ay daha bekleyemem sanırım:26:
o yüzden büyük ihtimal 1 haziran en uygun olacak..napalım balayını artık okulda geçireceğim

eh madem haziran olsun canım ya hazirana şurda ne kaldı vardır bunda da hayıır

görünüyo kuzum:44:
sende çıkmıyomu

bir ara bendede olmuştu sonra düzeldi

aaa yok bende görünmüyor neden acaba :44::44:

Canim topigin hayirli olsun ben pek girmiyorum artik ama arada yasam belirtisi gosteririm burdan :))

hoşgeldin canım ya gel sen sık sık

eh madem haziran olsun canım ya hazirana şurda ne kaldı vardır bunda da hayıır

aaa yok bende görünmüyor neden acaba :44::44:

hoşgeldin canım ya gel sen sık sık

Gelmeye calisirim canım ama bu ara kizlarlada cok konusamiyorum cok yogun calisiyoruz su sira kizlarla whats up dan konuşuyoruz vakit buldukca iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…