Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

canlar ben kacar, once kuafore gidecegim saclarimia fon cektirecegim :109:
hadi suslenip pusleneyim ben

deryam topik sana emanet

balbocegim sen de sık sık gel, dertlesiriz

haydi uzmeyin o tatlı canlarınızı

kırkı cksın gelelim demisler canım bak icini ferah tut
sevgilimin ailesi maddi problemlerden dolayı dugune yanasmıyor diye biliyorum canım
aileler arasında biraz maddi ucurum var bizim Allah yardımcımız olsun

bizimde aynı canım borcu çok nası olacak bilmiyorum allahım ikimiz için hayırlısı neyse o olsun
maddi ucurum derken canım

Ben geldimmm

Yemek yemeye gitmiştim göbücüğümü doyurup geldim

Soyle bakalim yaslariniz kac? Kac yildir berabersiniz?

Anladim kuzum bi gun mutlaka gidin derim

Oh ohh valla sivas dugunune katilmak isterim o halaylara bayildim

Ooo sen de sivasli sayilirsin o zaman canim

Evet bende Sivasa gelin geliyorum

afiyet olsunn canım ne yedin bakimmmmmmm ben ekmeye nutella sürüp yedim
akşamada köfte patatess biber domates falan kızartayımm ımmmmmmmmmmmmmmm

İş yerimin yemekleri candır

Çok güzel yapıyolar valla. Yoğurt çorbası, Sulu kofte ve salata yedim Hımm çok güzellerdi

Sanada afiyet olsun tatlım

Akşamki menüde güzelmiş

İş yerimin yemekleri candır

Çok güzel yapıyolar valla. Yoğurt çorbası, Sulu kofte ve salata yedim Hımm çok güzellerdi

Sanada afiyet olsun tatlım

Akşamki menüde güzelmiş

ohh afiyet olsun canımm
ay canım su böreği çekiyo ya
daha o gün yaptım yedik ama nedense yine çekti

ohh afiyet olsun canımm
ay canım su böreği çekiyo ya
daha o gün yaptım yedik ama nedense yine çekti

Sağol tatlım

Annem gibisin su böreğine doyamıyosun sanırım Benim pek aram yoktur börekle falan ama çok güzel yaparım

Sağol tatlım

Annem gibisin su böreğine doyamıyosun sanırım Benim pek aram yoktur börekle falan ama çok güzel yaparım

bencede doyamıyorumm canım
valla yemekle aram hiç yoktu ama son bi kaç yıldır yaptığm gibi yiyorumda allahdan kilo almıyorum

Almaman güzel canım o zaman

Can boğazdan gelir

aynen canımm yemek yapmasını severmisin ben çok severim baklavalar börekler açmayııı şuan hergünki hayalimmm evlenince kocişkoma mutlu aşk dolu sofralar kurmakkk
görünüş olarakk tad olarakk ahhhhhhhh

Mutfakta her türlü şeyi yapmaya bayılıyorum çok çok severim ve elimde pratiktir

Ama iş güç olunca anneciğim bana yaptırmıyor. Çalışıyosun zaten yorgun oluyorsun diyor. Evlenince zaten evinde yaparsın diyo bu nedenle anca hafta sonları evde bişeyler yapabiliyorum. Ama el lezzetim mükemmeldir. Nişanlım çok beğenir. En çokta sarmamı. Usta sayılırım

Nişanlımda mutfakta müthiştir çok güzel yemekler yapar. Bazen onlara yada bize geldiğinde bana yardım eder. Herkesin çok hoşuna gidiyo böyle olması

Ahh ahh evlensekte bi

annen çok haklı canımm
ohh sende bendensin desene
aşkıma gizli gizli yemek aşırıp götüryodumm bayılyodu
onu öyle yerken görüyorum yaa ahh o bana yeter ben zaten aşçı torunuyum birde ailede genetikmidir nedir herkes yemek işinde çok iyi geneli aşçı en komiği yengelerim hep arıyo sen ne yapıosun o nasıl kebab yapmışsın dayın gil bizim yemeklerimiizi sevmiyor diye
gerçi 10 yıldır hergün yapıyorum o kadar olsun
benim aşkım bilmiyoduuu ama netten öğrettim pilav köfte izmir köfte makarna yapıyo şuanlık ama fena cam siler perde takar hihihihihihih

Son düzenleme:

Bizde de var canım aşçı

O muhabbet bizde de olur güzel yemekler yediklerinde eşlerinin yemeklerini beğenmezler

Olsun kız bak yinede onları istemiş öğrenmiş. Bazı erkekler anca yiyip oturmasını bilirler nezaketende olsa bi işin ucundan tutayım demezler

Ev işlerinde de yardım etmesi güzel. Valla şanslıyım Deryam

bencede şanslıyız canım ben ordaken cay yaparken bile gelip yardım ediyoduu ayyyy camda ona öğretirken çok komik oluyodu

o tip erkekler çok krooooo

aşçı aile iidir canımmm ya el lezzetli dedikleri şey geçiyo insana
ama ben tam yemek yapmaya başladımda dedemi ve babaannemi kayıp ettim yaşasalardı eminim bana çok şey öğretirlerdi
babannemin ateş yakıp pişirdiği o börekler ooff ooff
dedemmmmmm herkes kasım usta der durur her yerde ama ben hatırlammıyorum bile sadece salata yapmıştı bize bir kere acıktık diye hala aklımda o nasıl bir salataydı bildiğimiz salatalardan değildi ama hatılamıyrumki sadece tad olarak geliyo aklımaa
arabistanda KIralın aşçısıymış keşke ondan bişeyler öğrenebilseydim

Ooo maşallah canım ne maharetler varmış babaannenle deden de

Ooo maşallah canım ne maharetler varmış babaannenle deden de

ama ben hiç bişey öğrenemedim onlardan keşke yaşasalardı küçüktüm hastalardı bana git bize yayla çorbası yap dediler bende gittim yaptım ama yaparken karıştır yoksa keser dememişlerdi bi getirdim çorba param pırçik olmuş sonra gidip yenisini yapmıştım

Son düzenleme:

Ayyy kurban olurum ya

Ne güzel valla o zamandan seni yetiştirmişler. Canım instagram falan kullanıyo musun oradan takipleşelim

Ayyy kurban olurum ya

Ne güzel valla o zamandan seni yetiştirmişler. Canım instagram falan kullanıyo musun oradan takipleşelim

babannem yürüyemiyodu o yemek yaparken ona mazeme getriyodum ordan öğrendim galiba yirimm seniiii
facem var canım sadece instagramada geçmeyi düşünyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…