Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

canım annemgil umreye gitti geldi o zaman arkadaşı begenmiş annemin geldiler hemen oğlanla kız görsün dediler faln istemedim ben gelecegiz dedi hani daha yok ortada haklı degilim kızmakta

sivaslilar ne guzel oynuyor yaaa halaylari fln muthiiiss
dugun dernekte gordum dee bayildim

beni izleeyemedim halaa
valla halay konusunda gerçkten iyidir lokumum
bizim kınalar düğünler halay halay halay hele benn başı hiç bırakmam çok seviyorum halay çekmeyii

canım annemgil umreye gitti geldi o zaman arkadaşı begenmiş annemin geldiler hemen oğlanla kız görsün dediler faln istemedim ben gelecegiz dedi hani daha yok ortada haklı degilim kızmakta

:26: :26: :26: :26:

Üzme kendini canım ya hayırlısını iste sadece Allahtan

beni izleeyemedim halaa
bizim kınalar düğünler halay halay halay hele benn başı hiç bırakmam çok seviyorum halay çekmeyii

Bende bayılırım valla nişanlımda çok güzel oynadığımı söyler. Mütevazi olamıycam çokta güzel oynarım

Öyleyizdir

Lokumum bende Sivaslılara gelin gidiyorum ama Erzincanlıyım

Hemen hemen adetlerimiz oyunlarımız yemeklerimiz birebir aynıdır

ooff erzincannn doğru canımm herşeymiz aynı erzincan dik düzz adetlermz aynı

Son düzenleme:
gelmıyor canım beklıyorum gelmezlerse bu sefer kesin ayrılmayı ddüşünüyorum onun için herşeyi yapıyorum oda benim için yapsın istiyorum haklı degil miyim ama

Soyle bakalim yaslariniz kac? Kac yildir berabersiniz?

Ya odalarına bayıldımm. Gidenlerde çok memnunlarmış. Bende çok istiyorum orayı ama denizden de ayrı kalamıyoruz

Artıkın yıl dönümüzde yada yıllık iznimizde falan geliriz

Anladim kuzum bi gun mutlaka gidin derim

beni izleeyemedim halaa

Oh ohh valla sivas dugunune katilmak isterim o halaylara bayildim

Öyleyizdir

Lokumum bende Sivaslılara gelin gidiyorum ama Erzincanlıyım

Hemen hemen adetlerimiz oyunlarımız yemeklerimiz birebir aynıdır

Ooo sen de sivasli sayilirsin o zaman canim

isityorum canım allahım hayırlısı neyse o olsun diyorum hep başınızı agrıttım kusura bakmayın valla çok dolu içim

Olur mu canım öyle şey. Elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama düşünme bu kadar sadece kendini üzersin :26:

Zamana bırak. Sen yeterince elinden g
eleni yapmışsın. Damat olacak o biraz göstersin kendini.

lokumm kınama çık gel ankara yakın 6 7 saat hem köy hem sivas düğünü grmş olrsun

çok üzülüyorum canım hep beklendi içinde oldugum içinde zor oluyor o yapsın istiyorum artık

haklisin kuzum benim sevgilimin ailesinden de ses cikmiyo, ne maddi ne manevi hic bir destek yok..
ben dusunmemeye, dert etmemeye calisiyorum canim
yapacak baska bir sey yok zorla getirtemeyiz ya adamları
[/QUOTE]

haklısın canım zorla güzellik olmaz ki yani
ayrıca niye ses çıkmıyor canım benimkinin ailesi tanıyor biliyor beni kırkı çıksın gidelim demiş eltime kaynanam
bende onu bekliyorum canım

haklısın canım zorla güzellik olmaz ki yani
ayrıca niye ses çıkmıyor canım benimkinin ailesi tanıyor biliyor beni kırkı çıksın gidelim demiş eltime kaynanam
bende onu bekliyorum canım

kırkı cksın gelelim demisler canım bak icini ferah tut
sevgilimin ailesi maddi problemlerden dolayı dugune yanasmıyor diye biliyorum canım
aileler arasında biraz maddi ucurum var bizim Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…