Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Lokumumum dediği gibi kendini biraz uzak tut. Evlilikle, çeyiz v.s. hiç bir konuyu açma. Ve mümkünse sana görücü geliyorsa bunu ona söyle. Bilsin seni isteyenler var. O zaman etekleri tutuşur belki. Beni istemeye gelecekleri zaman 3 ayrı kişi daha talip olmuştu. Nişanlım felaket bir hızla koştu geldi :KK9: Herşeyden emin olan insan bi bu kadar korktu yani :KK16:

:KK43: canım annemgil umreye gitti geldi o zaman arkadaşı begenmiş annemin geldiler hemen oğlanla kız görsün dediler faln istemedim ben gelecegiz dedi hani daha yok ortada haklı degilim kızmakta :KK43:

sivaslilar ne guzel oynuyor yaaa halaylari fln muthiiiss
dugun dernekte gordum dee bayildim

beni izleeyemedim halaa:KK9:
valla halay konusunda gerçkten iyidir lokumum
bizim kınalar düğünler halay halay halay hele benn başı hiç bırakmam çok seviyorum halay çekmeyii:KK64::KK64::KK64:

:KK43: canım annemgil umreye gitti geldi o zaman arkadaşı begenmiş annemin geldiler hemen oğlanla kız görsün dediler faln istemedim ben gelecegiz dedi hani daha yok ortada haklı degilim kızmakta :KK43:

:26: :26: :26: :26:

Üzme kendini canım ya hayırlısını iste sadece Allahtan

bizim kınalar düğünler halay halay halay hele benn başı hiç bırakmam çok seviyorum halay çekmeyii:KK64::KK64::KK64:

Bende bayılırım valla nişanlımda çok güzel oynadığımı söyler. Mütevazi olamıycam çokta güzel oynarım :KK8:

Öyleyizdir :KK9:

Lokumum bende Sivaslılara gelin gidiyorum ama Erzincanlıyım :KK16:

Hemen hemen adetlerimiz oyunlarımız yemeklerimiz birebir aynıdır :KK17:

ooff erzincannn:KK16::KK16::KK16::KK16: doğru canımm:KK34: herşeymiz aynı erzincan dik düzz adetlermz aynı

Son düzenleme:
:KK43:gelmıyor canım beklıyorum gelmezlerse bu sefer kesin ayrılmayı ddüşünüyorum onun için herşeyi yapıyorum oda benim için yapsın istiyorum haklı degil miyim ama:KK17:

Soyle bakalim yaslariniz kac? Kac yildir berabersiniz?

Ya odalarına bayıldımm. Gidenlerde çok memnunlarmış. Bende çok istiyorum orayı ama denizden de ayrı kalamıyoruz :KK9:

Artıkın yıl dönümüzde yada yıllık iznimizde falan geliriz :KK17:

Anladim kuzum bi gun mutlaka gidin derim :KK16:

Oh ohh valla sivas dugunune katilmak isterim o halaylara bayildim

Öyleyizdir :KK9:

Lokumum bende Sivaslılara gelin gidiyorum ama Erzincanlıyım :KK16:

Hemen hemen adetlerimiz oyunlarımız yemeklerimiz birebir aynıdır :KK17:

Ooo sen de sivasli sayilirsin o zaman canim :KK16:

isityorum canım allahım hayırlısı neyse o olsun diyorum hep başınızı agrıttım kusura bakmayın valla çok dolu içim:KK43:

Olur mu canım öyle şey. Elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama düşünme bu kadar sadece kendini üzersin :26:

Zamana bırak. Sen yeterince elinden g
eleni yapmışsın. Damat olacak o biraz göstersin kendini. :KK34:

lokumm kınama çık gel ankara yakın 6 7 saat:KK16: hem köy hem sivas düğünü grmş olrsun:KK76:

Olur mu canım öyle şey. Elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama düşünme bu kadar sadece kendini üzersin :26:

Zamana bırak. Sen yeterince elinden g
eleni yapmışsın. Damat olacak o biraz göstersin kendini. :KK34:

çok üzülüyorum canım hep beklendi içinde oldugum içinde zor oluyor o yapsın istiyorum artık:KK17:

Soyle bakalim yaslariniz kac? Kac yildir berabersiniz?

21 yasındayım daha 22 agustosta girecegim 24 oda canım 1 sene olacak ama en başından ciddi başladık :KK43:

canimm bir yil olmus daha kuzum bi erkegi tanimak icin 3 yil gerektigini dusunuyorum yasin da 21 bak ayni yastayiz, erkekler surekli evlilik muhabbetinden sıkılıyor canım

ben de senin gibiyim cok sabirsizim ama napalım her sey bizim istegimize gore olmuyor malesef..

canimm bir yil olmus daha kuzum bi erkegi tanimak icin 3 yil gerektigini dusunuyorum yasin da 21 bak ayni yastayiz, erkekler surekli evlilik muhabbetinden sıkılıyor canım

ben de senin gibiyim cok sabirsizim ama napalım her sey bizim istegimize gore olmuyor malesef..

canım evlilik konusunu açıp onu sıkmıyorum bile yani haklısın ama herkes sorunca teyzemgil falan boguluyorum ben zorla getiremem ki kendisi gelsin demi yani:KK43:

canım evlilik konusunu açıp onu sıkmıyorum bile yani haklısın ama herkes sorunca teyzemgil falan boguluyorum ben zorla getiremem ki kendisi gelsin demi yani:KK43:

haklisin kuzum benim sevgilimin ailesinden de ses cikmiyo, ne maddi ne manevi hic bir destek yok..
ben dusunmemeye, dert etmemeye calisiyorum canim
yapacak baska bir sey yok zorla getirtemeyiz ya adamları

haklisin kuzum benim sevgilimin ailesinden de ses cikmiyo, ne maddi ne manevi hic bir destek yok..
ben dusunmemeye, dert etmemeye calisiyorum canim
yapacak baska bir sey yok zorla getirtemeyiz ya adamları
[/QUOTE]

haklısın canım zorla güzellik olmaz ki yani
ayrıca niye ses çıkmıyor canım benimkinin ailesi tanıyor biliyor beni kırkı çıksın gidelim demiş eltime kaynanam
bende onu bekliyorum canım:KK17:

haklısın canım zorla güzellik olmaz ki yani
ayrıca niye ses çıkmıyor canım benimkinin ailesi tanıyor biliyor beni kırkı çıksın gidelim demiş eltime kaynanam
bende onu bekliyorum canım:KK17:

kırkı cksın gelelim demisler canım bak icini ferah tut :KK16:
sevgilimin ailesi maddi problemlerden dolayı dugune yanasmıyor diye biliyorum canım
aileler arasında biraz maddi ucurum var bizim Allah yardımcımız olsun :KK31:

X