Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Hımm bu tarz şeylerin üzerine çok düşme canım hayırlısını iste sadece. Sevdiğim çok üstüne düşmüyo demişsin orası beni tereddütlendirdi biraz :26:

benide o terddütlendiriyorum evlilik konusunu bana çok açmıyor canım evlenince yaparız diyor bende bilmiyorum ne yapacagımı

sagolun canlar
ben de iyiyim nolsun, sevgilim hediye aldı mı acaba diye düsünüyorum :109:

sinemada en son hangi filme gittiniz
ya da en son hangi filmi izlediniz kızlar
ben cok sık sinemaya giderim :109:

Valla bebeğim işten güçten pek vakit bulamıyoruz

En son nişandı, bohçaydı, el öpmeydi bayramdı derken sinema işimiz yattı

Düğün Dernek filmine gitmeye çok niyetlendik gittik bi baktık tüm seanslar dolu

benide o terddütlendiriyorum evlilik konusunu bana çok açmıyor canım evlenince yaparız diyor bende bilmiyorum ne yapacagımı

Sende çok fazla evlilik konusunu konuşma derim. Benimde arkadaşım var onunda yaklaşık 6 yıldır ilişkisi var çocuk sürekli oyalıyor üzülüyorum açıkcası ona. Ortada hiç ama hiç bir engelleri yok. Çocuk askerliğini yaptı işi var çalışıyor ama istemeyede gelmiyor kızı :26:

haha dogru canım vakit bulamamissinizdir
ben de dugun dernege zar zor gittim dedigin gibi tum seanslar doluydu

patron mutlu son istiyor filmini izlemek istiyorum
kapadokyada cekilmis ya
kapadokyanın butik otelleri muthis yaaa

içime atıyorum hep canım mutusuzum bu aralar çok herkes soruyor zorla mı getirecegim ben haklısın 1 sene oldu bizim daha olacak aslında 24 subatta açıktan okudum ben en yakın arkadaşım evli idi bana kocasının kardeşini ayarladı işte

haha dogru canım vakit bulamamissinizdir
ben de dugun dernege zar zor gittim dedigin gibi tum seanslar doluydu

patron mutlu son istiyor filmini izlemek istiyorum
kapadokyada cekilmis ya
kapadokyanın butik otelleri muthis yaaa

Offfffff Kapadokyaaa

Karlık evi. Bayılıyorum buraya o nasıl bir ambianstır o nasıl bir güzelliktir baktıkça huzur buldum odalarında

Balayı için çok istedik ama daha sonra deniz olan bir yer olmasına karar verdik. Onuda başka bir zamana erteledik

karlik evii
bizim balayi otelimiz olacak insaAllah
annemle babam gittiler cok cok cok begendiler hayran kaldilar
ben de anneme dedim o zaman evlenince gideyim balayına diye

Lokumumum dediği gibi kendini biraz uzak tut. Evlilikle, çeyiz v.s. hiç bir konuyu açma. Ve mümkünse sana görücü geliyorsa bunu ona söyle. Bilsin seni isteyenler var. O zaman etekleri tutuşur belki. Beni istemeye gelecekleri zaman 3 ayrı kişi daha talip olmuştu. Nişanlım felaket bir hızla koştu geldi Herşeyden emin olan insan bi bu kadar korktu yani

canim etraftan da surekli laf dedikleri icin iyice bunalmissindir
youtube den şöle guzel muzikler ac dinle de keyfin yerine gelsin

gelmıyor canım beklıyorum gelmezlerse bu sefer kesin ayrılmayı ddüşünüyorum onun için herşeyi yapıyorum oda benim için yapsın istiyorum haklı degil miyim ama

karlik evii
bizim balayi otelimiz olacak insaAllah
annemle babam gittiler cok cok cok begendiler hayran kaldilar
ben de anneme dedim o zaman evlenince gideyim balayına diye

Ya odalarına bayıldımm. Gidenlerde çok memnunlarmış. Bende çok istiyorum orayı ama denizden de ayrı kalamıyoruz

Artıkın yıl dönümüzde yada yıllık iznimizde falan geliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…