Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Hımm bu tarz şeylerin üzerine çok düşme canım hayırlısını iste sadece. Sevdiğim çok üstüne düşmüyo demişsin orası beni tereddütlendirdi biraz :26:

benide o terddütlendiriyorum evlilik konusunu bana çok açmıyor canım evlenince yaparız diyor bende bilmiyorum ne yapacagımı:KK17:

sagolun canlar :KK16:
ben de iyiyim nolsun, sevgilim hediye aldı mı acaba diye düsünüyorum :109:

sinemada en son hangi filme gittiniz
ya da en son hangi filmi izlediniz kızlar
ben cok sık sinemaya giderim :109:

Valla bebeğim işten güçten pek vakit bulamıyoruz :KK9:

En son nişandı, bohçaydı, el öpmeydi bayramdı derken sinema işimiz yattı :KK9:

Düğün Dernek filmine gitmeye çok niyetlendik gittik bi baktık tüm seanslar dolu :KK53:

benide o terddütlendiriyorum evlilik konusunu bana çok açmıyor canım evlenince yaparız diyor bende bilmiyorum ne yapacagımı:KK17:

Sende çok fazla evlilik konusunu konuşma derim. Benimde arkadaşım var onunda yaklaşık 6 yıldır ilişkisi var çocuk sürekli oyalıyor üzülüyorum açıkcası ona. Ortada hiç ama hiç bir engelleri yok. Çocuk askerliğini yaptı işi var çalışıyor ama istemeyede gelmiyor kızı :26:

Valla bebeğim işten güçten pek vakit bulamıyoruz :KK9:

En son nişandı, bohçaydı, el öpmeydi bayramdı derken sinema işimiz yattı :KK9:

Düğün Dernek filmine gitmeye çok niyetlendik gittik bi baktık tüm seanslar dolu :KK53:

haha dogru canım vakit bulamamissinizdir :KK9:
ben de dugun dernege zar zor gittim dedigin gibi tum seanslar doluydu :KK53:

patron mutlu son istiyor filmini izlemek istiyorum
kapadokyada cekilmis ya
kapadokyanın butik otelleri muthis yaaa :KK16:

Sende çok fazla evlilik konusunu konuşma derim. Benimde arkadaşım var onunda yaklaşık 6 yıldır ilişkisi var çocuk sürekli oyalıyor üzülüyorum açıkcası ona. Ortada hiç ama hiç bir engelleri yok. Çocuk askerliğini yaptı işi var çalışıyor ama istemeyede gelmiyor kızı :26:

:KK43: içime atıyorum hep canım mutusuzum bu aralar çok herkes soruyor zorla mı getirecegim ben :KK43: haklısın 1 sene oldu bizim daha olacak aslında 24 subatta açıktan okudum ben en yakın arkadaşım evli idi bana kocasının kardeşini ayarladı işte :KK16:

haha dogru canım vakit bulamamissinizdir :KK9:
ben de dugun dernege zar zor gittim dedigin gibi tum seanslar doluydu :KK53:

patron mutlu son istiyor filmini izlemek istiyorum
kapadokyada cekilmis ya
kapadokyanın butik otelleri muthis yaaa :KK16:

Offfffff Kapadokyaaa :KK16:

Karlık evi. Bayılıyorum buraya o nasıl bir ambianstır o nasıl bir güzelliktir baktıkça huzur buldum odalarında :KK16:

Balayı için çok istedik ama daha sonra deniz olan bir yer olmasına karar verdik. Onuda başka bir zamana erteledik :KK16:

Offfffff Kapadokyaaa :KK16:

Karlık evi. Bayılıyorum buraya o nasıl bir ambianstır o nasıl bir güzelliktir baktıkça huzur buldum odalarında :KK16:

Balayı için çok istedik ama daha sonra deniz olan bir yer olmasına karar verdik. Onuda başka bir zamana erteledik :KK16:

karlik evii :KK69:
bizim balayi otelimiz olacak insaAllah :KK69:
annemle babam gittiler cok cok cok begendiler hayran kaldilar
ben de anneme dedim o zaman evlenince gideyim balayına diye

:KK43: içime atıyorum hep canım mutusuzum bu aralar çok herkes soruyor zorla mı getirecegim ben :KK43: haklısın 1 sene oldu bizim daha olacak aslında 24 subatta açıktan okudum ben en yakın arkadaşım evli idi bana kocasının kardeşini ayarladı işte :KK16:

Lokumumum dediği gibi kendini biraz uzak tut. Evlilikle, çeyiz v.s. hiç bir konuyu açma. Ve mümkünse sana görücü geliyorsa bunu ona söyle. Bilsin seni isteyenler var. O zaman etekleri tutuşur belki. Beni istemeye gelecekleri zaman 3 ayrı kişi daha talip olmuştu. Nişanlım felaket bir hızla koştu geldi :KK9: Herşeyden emin olan insan bi bu kadar korktu yani :KK16:

canim etraftan da surekli laf dedikleri icin iyice bunalmissindir
youtube den şöle guzel muzikler ac dinle de keyfin yerine gelsin

:KK43:gelmıyor canım beklıyorum gelmezlerse bu sefer kesin ayrılmayı ddüşünüyorum onun için herşeyi yapıyorum oda benim için yapsın istiyorum haklı degil miyim ama:KK17:

karlik evii :KK69:
bizim balayi otelimiz olacak insaAllah :KK69:
annemle babam gittiler cok cok cok begendiler hayran kaldilar
ben de anneme dedim o zaman evlenince gideyim balayına diye

Ya odalarına bayıldımm. Gidenlerde çok memnunlarmış. Bende çok istiyorum orayı ama denizden de ayrı kalamıyoruz :KK9:

Artıkın yıl dönümüzde yada yıllık iznimizde falan geliriz :KK17:

X