Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

anladım tatlım. december a da özel msj attım ama galiba o da almadı ben sadece hey ben geldim diye msj atmıştım haberiniz olsun diye

bu arada bugün kuzenimin nikahı oldu artık resmen evlendi

hı sen ilk geldiğin günkünümü diyosun.. atmıştın sanırım evet,bende atmıştım hani sen dişimisin diye.
normalde özel msjda,alıntılarda aynı geliyo maalesef.. karışık olmuş biraz.. hele şu beğen butonunun gitmesi çok kötü oldu

Rabbim huzurlu etsin inşallah.. ne güzel evlenen evlenene bu yıl yahu.. maşallah ne bereketli yılmış

ayy tamam şimdi hatırladım canım evet senle msjlaştık o gün tamam sıkıntı yok
ya evet maşallah

gizoşş iyim sen napıyosun giremiyorum fazla gördükçe yazıyorumm
sabun işini naptın kendine yap koy köşye ne satmasııı

heralde bu gidişle sadece kendime yapabilecem anca canım napım ben de bi yandan kayıp ın finalini izliyorumm :116::116:

heralde bu gidişle sadece kendime yapabilecem anca canım napım ben de bi yandan kayıp ın finalini izliyorumm :116::116:

izle canım izle ahh ben çok heycanlandım bi o kadarda duygusal oldumm babacım kızına çok özen göstermeye başladı bu aralar
böyle ağlaya ağlaya gidicem off ayrıca gelinliğimide çok giyesim var:26: şu düğüncükde bi olsa ayyyyyyyyyy

iyiyim deeryamm sen
hadi süt içekk şerefinee

gel senlede kuzeninin nikahı şerefine süt içelim

geldiler bana yine.. of canım sıkılıyoor

ahaha ne süt ü yaa bari ice tea içelim
ee nişanlılık nasıl gidiyor bacım hazırlıklar nasıl ev-mobilya-çeyiz-davetiye-gelinlik fln tamam mı?
anlat bakalım:116:

eee kuzum kolay mııı uzağa gelin gidiyorsun yaaa ele karışacaksın
gelinliğin hazrı mı? :116:

sorma canım sorma
hazırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aslılı şekilde damat beymizin damatlıyla yan yana giyilmeyi bekliyorr

oy oy oy hadi bakalım
benim herifim smokin giymek istiyor düğünde yaa yakışır kerataya

bizz ilk dansımızı vals dansı şeklinde yapmayı düşünüyoruz, hatta etrafımızda da arkadaslrımız olsun çifter çifter kareografi halinde dans edelim böyle filmlerdeki gibi

krut seyit ve şura gibiii

ahaha ne süt ü yaa bari ice tea içelim
ee nişanlılık nasıl gidiyor bacım hazırlıklar nasıl ev-mobilya-çeyiz-davetiye-gelinlik fln tamam mı?
anlat bakalım:116:

ahahah içelim tutkum içelim teyyy teyy ofofofofof benimde sıkılıo tutkumm ya

şarkı dinliyorum kız dişim,duygusala bağladım

hazırlık mazırlık yok canım ya.. erkek tarafı karınca gibi çalışıp çabalıyor..
bizim taraf öylece bekliyor..malum komşunun kızı evlenioya rahatızz
birtek beyaz eşya aldık ve gerisi gelmedi

takamıycam artık...yeterince üzüldüm o yüzden deryanında dediği gibi tey tey tey teeey

ne şarkılar dinliyorsun canımm

erkek tarafı üzerine düşenleri yapıyorsa ohh daha ne olsun ne güzel canım
nişanlın nasıl heyecanlı mı hayaller kuruyor musunuz

takmamakla iyi ediyorsunuz yaa aynen tey tey teyyy
yalnız kuzenlerim benden önce evleniyor diye sinirleniyorum ben
adamlar 28-29 yaşında ama olsun yine de sinirleniyorum hehehe :111:

sen yabancı dinliyosun daha çok benimkiler sana iyi gelirmiki

valla kuzum hayal kurmaya korkar olduk ama heyecanlı olmazmı
nasipse az kaldı ilkime kavuşmaya

onca yıllık zorluk bitecek inşallah..Rabbim isteyen herkeze nasip eder inşallah
içimden neler geliyor ama korkuyorumki yazmaya.. hele bir kavuşalım uzun uzun anlatırım

boşver kız ilk evlenmek iyi değilki.. bak benimkiler hep evlendi şimdi nasipse düğüne ailecek gelecekler.. ne kadar genç var o kadar daha düzel oluyo düğün

yok kız ben daha çok türkçe parçalar dinlerim türk sanat müziği, türkü, halk müziği, kardeniz müzikleri fln

ben düğünü mde gençler çok olsun istiyorum yaa hatta mümükünse ''çocuklara iyi uykular'' kime çocuk getirmesin ortada dolanan şeyler istemiyorum çok mu acımasızım ne :111:

kuzenimin nişanında çocuk yoktu süperdi ya ortada dolanan koşuşturan şeyler yoktu :111:

sizin de 5 yıl 4 ay olmuş ay maşallah maşallah tu tu tu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…