Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

canlarım ben çıkıyorumm öpüyoruz hepinizi
yarimle buluşacağız :KK69:

ben 2014 te bi hayli aşık oldum bu adama :nazar:
aşk levelim arttı :KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

[video=youtube;IzpxZX7rYkA]http://www.youtube.com/watch?v=IzpxZX7rYkA&list=PLa1pAnYVT7IxP3-EmHmNC01AwSjUrjSzM[/video]

:KK1:

geçiyo deryam geçiyo.. ama benim sanırım daha uzayacakk:KK14:
düğün günüm seçimler olacakm
ış:KK14::KK14:

aa ne seçimi yahuu :44: dur bakim üzülme bence
bir iki gün erken olsun olmazmııı
uf sıkıntı yapma bitanem ya biliyorum daraldın ama

abowww biz bursa'ya çok zor gittik :KK53::KK53:
neyse olsun o kadar :KK16::KK16:

yolları kaç saat sürer?

kusura bakma kuzum bende geç yazdım:26:

13-15 saat var kuzum..
ama banane gelsnler,ben onlarınkine gittim :63:

sizede iyi buluşmalar,aşk böcüklerii:nazar::KK16:
aa ne seçimi yahuu :44: dur bakim üzülme bence
bir iki gün erken olsun olmazmııı
uf sıkıntı yapma bitanem ya biliyorum daraldın ama

işe yaramayan seçimler işte:KK25:
nasip kısmet artık kuzum,inşallah vardır bir hayır:KK31:

bende kaçtım kızlar,içim daraldı biraz oda oda gezineyim:KK1:

selam canım topiciğin hayırlı olsun bol sohbetli konuşmalarımız olsun inşallah :)

benimde sevdiceğim var 3 yıldır çıkıyoruz ama daha erken işte 19 yaşındayım oda öyle bizim daha beklicek askerliğimiz varr okull sorunu var sonra iş sorunu ohoooo bir 9 sene sonra :KK1::KK1:

bizde 8 yıl koymuştuk önümüze ama birden oluverdi:KK16: iyikide oldu askere evliyken gidicek
okulda 2 yıl normal okudu 2 yılda açıktan devam ediyoruz herşey bir arada yani belki sizinde öyle olur
sevdiğine kavuşuverirsinn:KK16::KK48:kader kısmet :nazar:herşey gönlünüzce olsun canım

kusura bakma kuzum bende geç yazdım:26:

13-15 saat var kuzum..
ama banane gelsnler,ben onlarınkine gittim :63:

sizede iyi buluşmalar,aşk böcüklerii:nazar::KK16:

13-15 saat uuu fenaymış valla ama olsun :63:

selam canım topiciğin hayırlı olsun bol sohbetli konuşmalarımız olsun inşallah :)

canımcım hoşgeldin :KK71: özledim kız seni neler yapıyorsun bakalım ne var ne yok?

benimde sevdiceğim var 3 yıldır çıkıyoruz ama daha erken işte 19 yaşındayım oda öyle bizim daha beklicek askerliğimiz varr okull sorunu var sonra iş sorunu ohoooo bir 9 sene sonra :KK1::KK1:

9 sene dersin o 7 ye düşer sonra 6 ya düşer 5 e düşer bir bakmışsın 3 sene sonra düğün :KK9::KK9:

bizde 8 yıl koymuştuk önümüze ama birden oluverdi:KK16: iyikide oldu askere evliyken gidicek
okulda 2 yıl normal okudu 2 yılda açıktan devam ediyoruz herşey bir arada yani belki sizinde öyle olur
sevdiğine kavuşuverirsinn:KK16::KK48:kader kısmet :nazar:herşey gönlünüzce olsun canım

hımmm senin için zor olacak o zaman evliyken askere gidecek ya :KK9: inşallah olur bakalım bu sene bir yere yerleşirsek bir adım daha yaklaşmış olacaz :KK16::KK16: aminn canımm :KK16:

13-15 saat uuu fenaymış valla ama olsun :63:

canımcım hoşgeldin :KK71: özledim kız seni neler yapıyorsun bakalım ne var ne yok?

9 sene dersin o 7 ye düşer sonra 6 ya düşer 5 e düşer bir bakmışsın 3 sene sonra düğün :KK9::KK9:

zaten 10 seneden başlamıştık bakk 9 düşmüşş :KK1::KK1::KK1: dediğin gibi olacak galibaa :KK16::KK9::KK9:

gençLeeer seLaaam:108:

ve aleykum selam tatlımmm napıyorsun?
ben kayıp ın finalini kaçırmıştım onu izliyorum şu an

ben sana özel msj atmıstım canım o mesajımı aldım mı tatlım yoksa alıntı mesajları arasında kayıp olup gitti mi? :44:

Son düzenleme:
vbugün 5 tane daha sabun dekupajlı yaptım ama çok uzun sürüyor yaa bu gidişle satma hevesinden vazgeçeceğim :111:

ve aleykum selam tatlımmm napıyorsun?
ben kayıp ın finalini kaçırmıştım onu izliyorum şu an

ben sana özel msj atmıstım canım o mesajımı aldım mı tatlım yoksa alıntı mesajları arasında kayıp olup gitti mi? :44:

:KK17:kuzum bir kaçtanesine bakınca gerisini tek tek açmaya üşeniyorum ve okunmuş olarak işaretliyorum dur bakayım gelmişmi:KK17:

:KK17:kuzum bir kaçtanesine bakınca gerisini tek tek açmaya üşeniyorum ve okunmuş olarak işaretliyorum dur bakayım gelmişmi:KK17:

anladım tatlım. december a da özel msj attım ama galiba o da almadı ben sadece hey ben geldim diye msj atmıştım haberiniz olsun diye :KK16:

bu arada bugün kuzenimin nikahı oldu artık resmen evlendi :KK9:

X